Jump to content
Sign in to follow this  
strachu33

Kilka propozycji

Recommended Posts

Witam, 

Chciałbym zaproponować pewną poprawkę na ffa, otóż nie chodzi o zmianę go w inny serwer to już było. 

Proponuję aby boty grały a nie stały gdy jest się samemu na serwerze, wydaje mi się że grały wcześniej ale teraz stoją w miejscu, nie biorą udziału. 

Kolejna zmianka jaką zauważyłem, dołączając do teamu czy to terro czy ct boty znikają, nie pozostają 3, więc jak się zginie grając 2x2 nie ma czego przejąć, z jednej strony może i lepiej, lecz fajniej gdy można jeszcze dalej grać czasem. 

Następny element gry, rundy mogły by trwać do 15 wygranych a nie 8 wygranych rund, czyli tak jak na turniejowym meczu, co by z pewnością wydłużyło i zachęciło do dalszej rozgrywki mapy którą się gra. Wiem można nominować, ale też fajnie by było czuć się jak na turnieju gdyż przy wejściu na serwer nie ma czasu jak się rozgrzać bo mapka się szybko kończy. 

Kolejną tutaj może moją propozycją było by dorzucenie mapek jeśli by była taka możliwość, fajnie by było zobaczyć resztę turniejowych mapek, i fajnie by było zagrać troszkę większy mirage, mam na myśli taki na którym youtuberzy grają chowanego, to troszkę inna mapka od zwykłej, większe możliwości minięcia się i w ogóle, dodało by to więcej chęci rozgrywki i można by było więcej fejkować w różnych miejscach. 

Mam nadzieję że ostatni punkt będzie wzięty pod szczególną uwagę ;)

Pozdrawiam administrację

• Lubie To 1

Siemka, 
z tego co się orientuję to te boty stoją w miejscu, nie da się ich kontrolować, znikają i zostaje tylko jeden bot, przez ostatnie zmiany, które zostały dodane w najnowszym update gry. Liczbę rund można faktycznie powiększyć albo ustawić jakiś limit czasowy, po którym następuje głosowanie na następną mapę. 
Co do map to te warsztatowe mapy do HnS'a słabo pasują do takiego FFA, są za duże, jest masa miejscówek do sprawdzania, jakieś niewidzialne jednostronne ściany i na nie wszystkich poprawnie są ustawione BSy. Choć faktycznie mapy można urozmaicić. Zamiast zwykłych turniejówek dodać jakieś ciekawsze i rzadziej spotykane na serwerach mapy, które pasują do FFA. Np mapy typu westwood, ratsy, tuscan, kabul itp.

• Lubie To 1

Co do map lepiej dodać nowe?

Hmm, w gdzie można wbić aby sobie je z graczami przećwiczyć, chyba wygodniej na serwerze niż grając na boty, bo tak można podpatrzeć każdą i się jej nauczyć, a oprocz tego dorzucić kilka zupełnie nowych mapek

Edited by strachu33

@strachu33 Nikt tu Ci nie poda serwerów, na których możesz sobie przetestować nowe mapy, bo to by podchodziło pod reklamę. Jak pobranie ich z warsztatu i sprawdzenie na boty Cię nie satysfakcjonuje to niestety będziesz musiał szukać serwerów, na których są grane na własną rękę. Nie wiem czy jest sens uczenia się każdej z zaproponowanych przeze mnie map na pamięć jak nawet nie wiemy czy w ogóle którakolwiek z nich pojawi się na serwerze. W kabula grałem tylko na 1.6, więc nawet nie wiem czy jest jakaś sensowna wersja tej mapy w CS:GO. Natomiast zarówno westwood jak i tuscan z ratsami zostały dobrze  przeniesione do GO i fajnie mi się na nich grało. 

Ale tu nie chodzi też o test nowych map, ogólnie chodzi o mapy do gry też może źle się sprecyzowałem, ale już się poprawiam

Ogólnie te mapy co są też są znane, także fajnie by było na coś nowe pograć, w ten sposób też zachęciło by to wiele osób do gry

Witam :D

22 godziny temu, strachu33 napisał:

Proponuję aby boty grały a nie stały gdy jest się samemu na serwerze, wydaje mi się że grały wcześniej ale teraz stoją w miejscu, nie biorą udziału. 

Kolejna zmianka jaką zauważyłem, dołączając do teamu czy to terro czy ct boty znikają, nie pozostają 3, więc jak się zginie grając 2x2 nie ma czego przejąć, z jednej strony może i lepiej, lecz fajniej gdy można jeszcze dalej grać czasem. 

Spowodowane jest to ostatnią aktualizacją, postaramy się to naprawić.

Następny element gry, rundy mogły by trwać do 15 wygranych a nie 8 wygranych rund, czyli tak jak na turniejowym meczu, co by z pewnością wydłużyło i zachęciło do dalszej rozgrywki mapy którą się gra. Wiem można nominować, ale też fajnie by było czuć się jak na turnieju gdyż przy wejściu na serwer nie ma czasu jak się rozgrzać bo mapka się szybko kończy. 

Zostanie przywrócony system wybierania czasu trwania mapy (tak jak jest na innych naszych serwerach).

Kolejną tutaj może moją propozycją było by dorzucenie mapek jeśli by była taka możliwość, fajnie by było zobaczyć resztę turniejowych mapek, i fajnie by było zagrać troszkę większy mirage, mam na myśli taki na którym youtuberzy grają chowanego, to troszkę inna mapka od zwykłej, większe możliwości minięcia się i w ogóle, dodało by to więcej chęci rozgrywki i można by było więcej fejkować w różnych miejscach. 

Mieliśmy już kiedyś powiększoną wersie dusta2 (dust_2_unlimited) i gracze często się mylili, nie wiedzieli jak grać itp. dla tego raczej nie dodam tej mapy na serwer.

8 godzin temu, Heroes napisał:

Zamiast zwykłych turniejówek dodać jakieś ciekawsze i rzadziej spotykane na serwerach mapy, które pasują do FFA. Np mapy typu westwood, ratsy, tuscan, kabul itp.

Do przemyślenia w momencie, kiedy na serwerze będzie grało więcej osób, na razie zostają tylko najpopularniejsze mapy, które każdy zna i potrafi grać.

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś przemyślenia lub propozycje zachęcam do rozmowy, w przeciwnym wypadku zamykam temat.

Edited by M53RX1

To kolejną uwagą będzie jeszcze, czas rozgrzewki, generalnie rozgrzewka bez bota to nie rozgrzewka więc ten czas czasem jest zbyt długi oczekiwania na mecz jeśli nikogo nie ma na serwerze 

Kokejna uwaga, nw czy się tak da ale fajnie by było widzieć ile jest osób na serwerze, tutsj problem polega na tym że widzimy np 6 osób ale w rzeczywistości nie ma nikogo, spotkałem się z takim problemem. 

Z tymi osobami na serwerze to faktycznie coś pobugowane, pokazuje na gametrackerze 10 osób, na wyszukiwarce serwerów w samym cs czasem też, ale jak się wejdzie to okazuje się, że serwer pusty.  Nie wiem od czego to zależy, bo nie jest tak zawsze, ale 2 razy się już spotkałem z tym błędem.

2 godziny temu, strachu33 napisał:

To kolejną uwagą będzie jeszcze, czas rozgrzewki, generalnie rozgrzewka bez bota to nie rozgrzewka więc ten czas czasem jest zbyt długi oczekiwania na mecz jeśli nikogo nie ma na serwerze 

Dziś zmniejszyłem czas na 30s.

11 godzin temu, Heroes napisał:

Z tymi osobami na serwerze to faktycznie coś pobugowane, pokazuje na gametrackerze 10 osób, na wyszukiwarce serwerów w samym cs czasem też, ale jak się wejdzie to okazuje się, że serwer pusty.  Nie wiem od czego to zależy, bo nie jest tak zawsze, ale 2 razy się już spotkałem z tym błędem.

To nie tylko też i serwer ffa ale i awp ma taki sam problem, nie widać po prostu realnej ilości osób

8 godzin temu, M53RX1 napisał:

Dziś zmniejszyłem czas na 30s.

Dzięki, warto zauważyć że też po prostu jak będzie krótsza rozgrzewka bardziej powinno to zachęcić do pozostania na serwerze przez te braki botów na rozgrzewce, bo tak w tym czasie osoba zdąży kolejna dołączyć aby dalej grać, co moim zdaniem powinno usprawnić rozgrywki. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...