Jump to content
Flamed

Skarga na Chucka Norisa

Recommended Posts

Nick oskarżyciela: Flamed

Nick oskarżonego:Chuck Norris

Data i czas: 21:00-22:00 21/04/2019

Dowody: 1:

https://gyazo.com/503eeffb9db6a375661acec2352ebd20

2:

https://gyazo.com/20f0e85cb3ab54beba86fe6d271c53d3

Opis: Mialem skarge dotyczaca gracza na serwerze surf na podstawach multi konta jak widac na dostarczonych screenshotach dostalem doslownie 0 pomocy jak i totalne 0 konsekwencji zostalo wyciagniete do gracza na ktorego mialem skarge chodz nie tylko ja sie na to skarzylem do tego samego administratora (screenshoty sa od osoby anonimowej ktora skarzyla sie razem ze mna).

• Lubie To 2

To, że ktoś ma podobny głos lub nawet prawie identyczny nie może być jednoznacznym powodem do banowania gracza. Moim zdaniem zachowanie Administratora serwera surf było jak najbardziej poprawne. Do zbanowania gracza potrzebę są przede wszystkim DOWODY a nie domysły typu: on ma podobny głos do Codeluxa itp. Dodatkowo takie jedno pytanie czy posiadasz zgodę Administratora serwera surf na publikowanie na publicznym forum zrzutów ekranu prywatnej korespondencji?

Edit

Dodatkowo w twojej wypowiedzi zauważyłem pewien paradoks. W swojej wypowiedzi najpierw piszesz ,,jak widac na dostarczonych screenshotach dostalem doslownie 0 pomoc" Słowo klucz to Dostałem a potem piszesz,że ,,screenshoty sa od osoby anonimowej ktora skarzyla sie razem ze mna." Czy możesz to jakoś wyjaśnić ?

To, że ktoś ma podobny głos lub nawet prawie identyczny nie może być jednoznacznym powodem do banowania gracza. Moim zdaniem zachowanie Administratora serwera surf było jak najbardziej poprawne. Do zbanowania gracza potrzebę są przede wszystkim DOWODY a nie domysły typu: on ma podobny głos do Codeluxa itp. Dodatkowo takie jedno pytanie czy posiadasz zgodę Administratora serwera surf na publikowanie na publicznym forum zrzutów ekranu prywatnej korespondencji?

Edit

Dodatkowo w twojej wypowiedzi zauważyłem pewien paradoks. W swojej wypowiedzi najpierw piszesz ,,jak widac na dostarczonych screenshotach dostalem doslownie 0 pomoc" Słowo klucz to Dostałem a potem piszesz,że ,,screenshoty sa od osoby anonimowej ktora skarzyla sie razem ze mna." Czy możesz to jakoś wyjaśnić ?

zacznijmy od tego , czemu odzywasz sie w sprawie nie dotyczacej cie + nie znajacej jakiegokolwiek kontekstu / ludzi zwiazanych z ta sprawa ?

Po pierwsze ta osoba anonimowa z kturą pisałem była pierwszą i jedyną osobą ktura zgłosiła sie do mnie w sprawie multi konta.Po drugie próbowałem pomóc tłumacząc to że ktoś kto ma taki sam głos jak codelux nie musi być codeluxem i że jest zbyt mało dowodów.Po trzecie nie wyraziłem zgody na upublicznienie  naszej prywatnej konwersacji

Edit

zacznijmy od tego , czemu odzywasz sie w sprawie nie dotyczacej cie + nie znajacej jakiegokolwiek kontekstu / ludzi zwiazanych z ta sprawa ?

Każdy może wyraźić swoją opinie w tej sprawie.Kontekst i ludzi przedstawiłeś w skardze na mnie.

• Lubie To 1

Flamed, kontekst sprawy przedstawiłeś w zgłoszonej skardze, dodatkowo istnieje takie coś jak demka które można sobie obejrzeć aby lepiej zapoznać się z sytuacją. Co do znajomości ludzi związanych z sprawą to znam Chucka Norris'a , Codeluxa oraz ciebie. Dziwne byłoby gdybym ciebie nie znał, twoja historia jest tak długa jak spis działów w dobrej książce, czyli długa(historia banów) nie licząc banów na multi kontach. W sprawie odzywam się ponieważ też jestem użytkownikiem forum oraz administratorem 13dzielnicy i mogę tak samo jak ty jak i inni wypowiadać się w tej sprawie oraz wnieść coś istotnego do tej sprawy. Ale abstrahując od tego, skoro jesteś taki pewien, że to był Codelux to może przedstawisz nam jakieś inne dowody na potwierdzenie swojej racji ? Bo nie może być bana bez dowodów, więc przedstaw nam jakieś konkretne dowody (inne niż stwierdzenie podobieństwa głosów).

Flamed, kontekst sprawy przedstawiłeś w zgłoszonej skardze, dodatkowo istnieje takie coś jak demka które można sobie obejrzeć aby lepiej zapoznać się z sytuacją. Co do znajomości ludzi związanych z sprawą to znam Chucka Norris'a , Codeluxa oraz ciebie. Dziwne byłoby gdybym ciebie nie znał, twoja historia jest tak długa jak spis działów w dobrej książce, czyli długa(historia banów) nie licząc banów na multi kontach. W sprawie odzywam się ponieważ też jestem użytkownikiem forum oraz administratorem 13dzielnicy i mogę tak samo jak ty jak i inni wypowiadać się w tej sprawie oraz wnieść coś istotnego do tej sprawy. Ale abstrahując od tego, skoro jesteś taki pewien, że to był Codelux to może przedstawisz nam jakieś inne dowody na potwierdzenie swojej racji ? Bo nie może być bana bez dowodów, więc przedstaw nam jakieś konkretne dowody (inne niż stwierdzenie podobieństwa głosów).

imo mowisz ze znasz mnie a nie zamienilem z toba ani slowa poza tym forum ??????

co do multikont to mialem 1 na ktorym nawet bana nie dostalem wiec tbh albo masz 5 iq albo masz jakies fake info  my man.

po 3 to nie jest skarga na to ze codelux gra na multikoncie a skarga na to ze admin ktory sam przyznal ze typ brzmi 100% jak on nic nie robi nawet nie stara sie powiedziec co kolwiek a jak nie wierzysz zapytaj lucky cata ktory ogladal demo ze przez caly czas jak bylo to pisane na pw nie odezwal sie nawet slowem in game by nawet glupio sie zapytac czy wie kto to jest codelux albo czy sam nim jest.

a jesli masz mowic i tbh imo obrazac moja osobe o to ze jestem kontrowersyjny i wiele razy banowany to prosze o fakty a nie jakis shit ze mialem wiele multikont  omegalul

"przez caly czas jak bylo to pisane na pw nie odezwal sie nawet slowem"

A co twoim zdaniem miałem powiedzieć ?

Miałem sie typa zapytać czy jest codeluxem ?

"przez caly czas jak bylo to pisane na pw nie odezwal sie nawet slowem"

A co twoim zdaniem miałem powiedzieć ?

Miałem sie typa zapytać czy jest codeluxem ?

chociazby ?

lub co kolwiek innego jak nie byles pewny po glosie napisac do lucky cata ktory gra od ciebie 10x longer i by maybe to zauwazyl? lub do jakiegokolwiek innego admina ktory (a nie my bad ''ktury'' jak ty to piszesz) jest bardziej kompetentnyy  niz ty

,,imo mowisz ze znasz mnie a nie zamienilem z toba ani slowa poza tym forum ??????'' - to chyba masz złą pamięć.

,,co do multikont to mialem 1 na ktorym nawet bana nie dostalem wiec tbh albo masz 5 iq albo masz jakies fake info  my man.' - Dostałeś bana i z tego co pamiętam to nawet od Rejvenn a była to mapa AWP Pro

,,po 3 to nie jest skarga na to ze codelux gra na multikoncie a skarga na to ze admin ktory sam przyznal ze typ brzmi 100% jak on nic nie robi nawet nie stara sie powiedziec co kolwiek" - wiem, że masz perm gaga i muta ale skoro byleś taki mądry to mogłeś napisać to tego gracza i sam się go zapytać, a jeśli by się przyznał to miałbyś dowody i mógłbyś je wysłaś administratorowi a on go zbanować.

,,a jak nie wierzysz zapytaj lucky cata ktory ogladal demo ze przez caly czas jak bylo to pisane na pw nie odezwal sie nawet slowem in game by nawet glupio sie zapytac czy wie kto to jest codelux albo czy sam nim jest." - skoro lucky cata oglądał demko to niech się wypowie w temacie.

,,a jesli masz mowic i tbh imo obrazac moja osobe o to ze jestem kontrowersyjny i wiele razy banowany to prosze o fakty a nie jakis shit ze mialem wiele multikont  omegalul" - w żadnej wypowiedzi nie obraziłem twojej osoby. Co do faktów na temat twoich banów, masz 10 banów w SB. Wszystkie twoje bany są tu: https://sourcebans.13dzielnica.pl/index.php?p=banlist&searchText=flamed&Submit=Szukaj

Skarga bezpodstawna, Chcuk postąpił w tym przypadku poprawnie.

Administrator nie miał pewności, czy wskazany graczy to aby na pewno Codelux. Na podstawie samego głosu administrator Chuck mógł mieć trudność w weryfikacji czy w 100% jest to multi konto gracza Codelux.

Temat zamykam.

• Lubie To 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...