Jump to content
BrandonQQ

[Admin AWP ONLY] "Brandonッ"

Recommended Posts

Nick: Brandonッ

Imię: Brandon

Byłeś już wcześniej adminem(Tak/Nie): Nie,nie byłem adminem na żadnym serwerze ale szybko bym się nauczył wszystkich komend.

Link Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198853278544/

Link HLstatsX: https://hlstatsx.13dzielnica.pl/awp/hlstats.php?mode=playerinfo&player=135

Tak zapoznałem się z regulaminem.

Czy posiadasz mikrofon(Tak/Nie): Tak,posiadam.

Dlaczego chcesz zostać adminem?

Jestem osobą cierpliwą,ambitną i zawsze pomogę.Chcę zostać adminem serwera gdyż chciałbym aby ten serwer się rozwijał a nie stał w miejscu i oczywiście aby na serwerze pilnować porządku bo w obecnej chwili mało co jaki admin wejdzie na serwer a ja był bym tutaj prawie codziennie jeżeli się uda.

Dużo widzę ludzi którzy grają na wspomagaczach (WH itp) a  teraz nic nie mogę zrobić jeżeli bym został Administratorem mógłbym banować takiego gracza od razu :)

Bardzo dużo na tym serwerze czasu spędziłem i wreszcie mógłbym jakoś pomóc.Bardzo dużo użytkowników serwera mnie zna,kojarzy a także lubi i dużo osób proponuje mi abym złożył podanie o administratora,mówią że akurat mi się ta posada należy gdyż jestem tutaj codziennie i bym pilnował porządku bo teraz nikt prawie nie wchodzi. :angel:

Bardzo zależy mi abym został administratorem,chciałbym coś wnieść do tego serwera oraz obiecuje że nie zawiodę jeżeli się dostanę.

Mam nadzieję na pozytywną ocenę.

Pozdrawiam Brandon  :)

Do tego co się odniosłeś Selve to było tylko i wyłącznie dla zabawy z kolegami ale wiem jeżeli miał bym dostać admina to zrozumiałem,mam trzymać kulturę i dawać dobry przykład,postaram się to zmienić  :-/

• Lubie To 1

"2019-01-09 18:53:27

zbytnio mi nie zależy na tym serwie bo teraz sam boty grają więc; P."

Ja jestem na nie  ;)

"2019-01-09 18:53:27

zbytnio mi nie zależy na tym serwie bo teraz sam boty grają więc; P."

Ja jestem na nie  ;)

Co?nie rozumiem.

Kolego, Nie wypowiadaj Się pod swoim podaniem.

w sourceBans widnieje blokada o treści: "Obraża Administratora" (23-05-18 23:28)

Brak opanowania po twojej stronie smusza mnie to oceny negatywnej, więc jestem na NIE

Odpowiadam na pytanie które padło w stronę @TomcioPL:

2019-01-09 18:53:27	zbytnio mi nie zależy na tym serwie bo teraz same boty grają więc ;P.

Jest to Twoja wypowiedź z czatu serwerowego który znajdziesz TUTAJ

A tak poza tym, jeżeli już Tomcio zaczął analizę czatu:

2019-01-16 15:41:05	morde utkaj troop ma wieksze prawa niz ty tutaj.
2019-01-16 15:37:52	kapec to pała.

2019-01-09 18:53:32	***jakaś_tam_serwerownia*** wbijam topke teraz.
2019-01-09 18:53:27	zbytnio mi nie zależy na tym serwie bo teraz same boty grają więc ;P.

Nie gram aktualnie na serwerach, co za tym idzie nie mam styczności z ludźmi z serwera (także z Tobą) więc Cię nie znam. Mimo to wypowiem się nie bazując na uzyskanych informacjach i obserwacjach. Podanie napisane z poświęceniem większej ilości czasu, nie na kolanie. Spełniasz wszystkie wymagania (tak mi się przynajmniej wydaje).

Sprostuję jednak jedną kwestię - nikt nie ma "większych praw" od drugiej osoby, nawet administracja jest na równi z graczami nie patrząc przez pryzmat możliwości banowania itp. . A'propos tego, że nie zależy Ci na TYM serwerze bo same boty grają a na pewnej serwerowni bijesz topkę - ode mnie NIE i powodzenia we wbijaniu topki ^_^

Moim zdaniem Brandonッ jest graczem, który powinien otrzymać admina. Spełnia większość wymagań co jest już plusem na start.

Chociaż jak już było wymieniane we wcześniejszych odpowiedziach, jego kultura na chat'cie nie jest idealna. 

Ja uważam, że czasem nerwy mogą puścić, jednak jeżeli miałby już zostać adminem musiałby popracować nad opanowaniem, co moim zdaniem nie byłoby jakieś trudne.  

Gdy go spotykałem na serwerze zawsze się miło rozmawiało. Kolejną rzeczą, którą poruszę jest to, że na serwerze często brakuje adminów (spostrzeżenia graczy), więc przyjęcie Brandonッ wsparłoby innych adminów.

Podsumowując ja jestem na TAK.

• Lubie To 1

Na plus

+ aktywność na serwerach

+ znany na serwerze

+ godziny

Na minus

- wiadomości na czacie

Gracz nie posiada doświadczenia, ale to kiedyś trzeba zdobyć :D

Daję cię na okres próbny 14 dni, popraw swoją kulturę i zachowanie.

Edit: Brandon przeszedł pomyślnie etap próbny. Gratulujemy i witamy w ekipie :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...