Jump to content
Snajperek

Skarga na gracza "BB"

Recommended Posts

Twój nick: Snajperek

Nick admina: BB

Data i godzina: 17.11.2018r około 14:30.

Serwer: [PL] DD2 & MIRAGE ONLY

Mapa: Mirage

Link do twojego HlstatsX: https://hlstatsx.13dzielnica.pl/dd2/hlstats.php?mode=playerinfo&player=157

Link do Bana z SourceBans: brak bana.

Dowody: Używa noclipe.

Opis zdarzenia: Administrator BB nadużywa komendy "noclip", wlatuję na bombsite oraz bije z kosy przeciwników. Więcej chyba nie trzeba dodawać.

Tak to prawda. Nadużyłem noclipa na jednej z rund. Sytuacja się miała tak, że wpadłem sobie tak z ciekawości na dd2/mirage przetestować jednego smoka oraz sprawdzić czy jest OK na serwerku. Natrafiłem na jednego cheatera, który uprzykrzał grę innym użytkownikom serwera, więc niezwłocznie go zbanowałem, a następnie sprawdziłem sobie mojego smoka. Później mapa zmieniła się na dd2. Zagrałem parę rund, ludziki uciekły z serwerka, bo ginęły od mojego skilla i na odchodne włączyłem noclipa i zabiłem tam chyba z 2 graczy i może ze 3 boty, gdzie następnie opuściłem serwer. Jest mi przykro z tego powodu oraz bardzo ubolewam, że doszło do takiej sytuacji. Chciałbym bardzo przeprosić tych dwóch graczy oraz te trzy boty, że uległem pokusie i dopuściłem się tak haniebnego czynu. Mam nadzieję, że mi wybaczą. Mam nadzieję również, że obejdzie się bez ostrzeżenia, ponieważ rozumiem swój grzech oraz postaram się aby taka sytuacja nie miała już miejsca.

Szkoda, że nie ma demek. Tak w ogóle po co używałeś noclipa? Bo jeśli o tak dla zabawy to jest to raczej nadużycie. Dodatkowo nie jest to twój pierwszy raz, jako opiekun serwera AWP wielokrotnie nadużywałeś noclipa. Zabiłeś dwóch graczy, jak oni się czuli kiedy ty latałeś i ich zabijałeś a oni nie mogli nic zrobić, jest to po prostu utrudnianie rozgrywki innym, i to jest dobry przykład twojej hipokryzji. Bo raczej nie powiesz mi, że twoje zachowanie było poprawne.

Szkoda, że nie ma demek. Tak w ogóle po co używałeś noclipa? Bo jeśli o tak dla zabawy to jest to raczej nadużycie. Dodatkowo nie jest to twój pierwszy raz, jako opiekun serwera AWP wielokrotnie nadużywałeś noclipa. Zabiłeś dwóch graczy, jak oni się czuli kiedy ty latałeś i ich zabijałeś a oni nie mogli nic zrobić, jest to po prostu utrudnianie rozgrywki innym, i to jest dobry przykład twojej hipokryzji. Bo raczej nie powiesz mi, że twoje zachowanie było poprawne. 

• Lubie To 1

Możecie zmienić w regulaminie, tak jak to wszędzie jest, że jeśli ktoś nie był świadkiem zdarzenia i ma ból dupy to żeby nie wypowiadał się w takich tematach? Bo za przeproszeniem wkurwia mnie już ten idiota, który uczepił się mnie jak wrzód na dupie i tam gdzie coś jest o mnie to i on musi wtrącić swoje marne trzy grosze.

Ahh Bartek, te twoje insynuacje. Nie wiem jak ty ale ja takiego bólu nie mam. Co do wypowiadania, jestem użytkownikiem forum i mam takie samo prawo do wypowiadania się w tematach jak ty i reszta innych osób na forum. Co do ,,uczepił się mnie jak wrzód na dupie i tam gdzie coś jest o mnie to i on musi wtrącić swoje marne trzy grosze." Nie uczepiłem się ciebie, a to, że wypowiadam się w różnych wątkach i tematach (nie tylko dotyczących ciebie) to moja sprawa. A co do słów ,,Bo za przeproszeniem wkurwia mnie już ten idiota, który uczepił się mnie jak wrzód na dupie i tam gdzie coś jest o mnie to i on musi wtrącić swoje marne trzy grosze." Naprawdę jako mutli admin i były moderator forum dajesz taki przykład... raczej jako administrator powinieneś dawać dobry przykład innym użytkownikom forum.

• Lubie To 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...