Jump to content
Sniffi.'-'

Poznajmy się ^^

Recommended Posts

Cześć,

Jestem Alan, mam 20 lat. Mieszkam w okolicach Zielonej Góry, w województwie Lubuskim

Pracuję w firmie zajmującej się produkcją poszczególnych elementów wchodzących w skład busa z paką (dokładniej zabudową).

Ale również wszystkie te elementy są u nas montowane. 

Tłumacząc po ludzku, żeby każdy śmiertelnik zrozumiał.

Przyjeżdża do nas przód busa, czyli sama kabina dla kierowcy, wraz z samą ramą podwozia z tyłu (bez podłogi, ścian, dachu, itp.)

Produkujemy własnoręcznie każdy detal, od ścian przez podłogę, po nadkola. 

Natomiast moja praca polega na produkcji wyposażenia takiego busa. W zależności od zamówionej przez klienta zabudowy, przez moje ręce przechodzi całe jej wewnętrzne.

Czyli na przykład, podczas produkcji zabudowy do "foodtrucka". Może to być kebab na kółkach, bądź mobilna lodziarnia.

Wszystkie elementy takie jak: Drzwiczki, lady, boki witryn i całe witryny, półki, fasady pod szafki czy szuflady.

Ogólnie mówiąc, tworzymy kompletnego busa, który później wyjeżdża na drogi i dobrze służy. 

Niestety większość naszych kompletnych produktów, trafia tirem do Francji. Dlatego też ciężko zobaczyć na Polskiej ulicy nasze dzieła.

Oczywiście nie wszystkie zamówione zabudowy mają służyć jako "Gastro na kołach".

W zasadzie nasze zabudowy są zawsze w 100% dostosowane do potrzeby klienta. Dlatego też często zdażają się projekty, które mają służyć jako gabinet lekarski czy też mobilne centrum telewizji.

Jeżeli chciało Ci się przeczytać ten post, pomimo jego długości oraz nic nie wnoszącej do twojego życia informacji. 

To bardzo serdecznie dziękuję.

Jeśli masz ochotę, również powiedz coś o swojej pracy lub po prostu napisz coś o sobie.

Jestem ciekaw czym zajmuje i intertesuje się społeczność Counter-Strike.

Pozdrawiam ^^

Sniffi.'-'    

Witam Alan, jestem Piotrek. Powiem ci nikt chyba nigdy jeszcze nie przywitał się na forum tak jak ty:) Twoje przywitanie zaskoczyło mnie 

(oczywiście pozytywnie). 

Mam nadzieję,że zostaniesz na serwerze na dłużej oraz że będę ciebie widział na serwerach :D

• Lubie To 1

Siemka.

ps. Mogłeś podać na jakim serwerku jeszcze grasz u nas tak btw. :D

Odpowiadam więc.

Gram na serwerze 1v1 :D

Witam Alan, jestem Piotrek. Powiem ci nikt chyba nigdy jeszcze nie przywitał się na forum tak jak ty:) Twoje przywitanie zaskoczyło mnie 

(oczywiście pozytywnie). 

Mam nadzieję,że zostaniesz na serwerze na dłużej oraz że będę ciebie widział na serwerach :D

Dzięki :D

Miło mi, że mogłem Cie pozytywnie zaskoczyć ^^

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...