Jump to content
Sign in to follow this  
strachu33

Ban

Recommended Posts

Witam, 

Otóż nietypowy temat ale ten dział 

Chciałbym poprosić o wymiar kary za wyzywanie gracza hopped

Nick oskarżyciela strachu33

Nick oskarżonego strachu 33

Steam id oskarżonego STEAM_0: 0: 464830070

Data i godzina tutaj tylko data 23 listopada 2020

Serwer awp only

Mapa monstercore 13

Oraz kox13

Podejrzany o wyzywanie 

Opis sytuacji: sytuację opiszę kednak z punktu mojego widzenia, nie będzie mnie dziecko podpuszczać, a że mam słabe nerwy i nie lubię się po prostu za bardzo... To najprościej jest skląć, jedna, to bezskuteczne, wiem, nie powinienem. Może używać vip w pełni, ale turaj apeluje z głową, nie będzie hamsko odpowiadać ze jak ja mogłem to on może. Nie latałem za kazdym razem na niego, i nie co wejście na serwer, a to już przesada bo odechciewa się przez to gry na tym serwerze. Jak uważa się za lepszego to niech zobaczy ze to serwer awp jak chce być mądrzejszym. Jak ma chęć użyć kosy, niech zaproponuje, ale będzie wiedział ze odmówię, bo z punktu drugiej osoby jak ktos ma problem z pingiem to nawet nie zdąży przeładować awp aby się obronić. To jest hamskie z jego strony, bo do innych z kosą nie lata. 

Dla mnie kosa służy do dobijania nie grania z nią przeciwko niemu, czy komuś innemu. To tyle z mojej strony 

Demko https://dema.13dzielnica.pl/73266 

https://dema.13dzielnica.pl/73264

Ps. Namawiałem hoppeda aby zgłosił mnie, ale on się tylko naśmiewać potrafi i głupie docinki dać, 

Nie zamierzam nikogo mutować, na serwerze ze wzgledu na to że jak będzie zapytanie o ns to nie będę słyszał, a większość graczy używa mikro

Proszę o łagodny wymiar kary ze względu na to że się przyznaję, lubię to forum ten serwer i administrację do której nie mam zastrzeżeń, ale jeśli ktoś komuś ma robić pod górkę, to po co miałbym być tutaj dalej, nw czy po moim wyjściu nie byłem obgadywany ale nie chce mi się uczyć oglądania demka gdyż na administratora czy opiekuna serwera nie będę kandydować

Pozdrawiam administrację, 

Przepraszam hopped publicznie za moje zachowanie.

Ps. jak masz zamiar na mnie z kosą co moje wejście ganiać to będę też wnioskować o jakąś karę dla Ciebie aż dopnę swego, bo to nie pierwsza taka sytuacja

Edited by strachu33

Co do samego posta, to jest tak skonstruowany, że czasami miałem problem rozszyfrować co autor miał na myśli. Dawno nie widziałem głupszej i bardziej bezsensownej skargi. Zacznę od tego, że napisałeś ją w dziale odwołań od bana, a nie skarg. Jak ktoś nie jest takim masochistą jak ja i nie ma zamiaru tracić 15 minut na oglądanie tego demka, to gracz Strachu postanowił napisać skargę na samego siebie (?) ponieważ obraził się na gracza hopped dlatego, że hopped bardzo często zabijał go z kosy i Strachu narzekał, że za bardzo wykorzystuje oponent swojego vipa. Najlepsze w tym jest to, że Strachu również posiada vipa. Hopped nie łamał w żaden sposób regulaminu, wręcz przeciwnie chciał się dowiedzieć dlaczego Strachu był taki arogancki i dlaczego się na niego obraził. Hopped sam stwierdził, że nie ma za złe, że się na niego obraziłeś i że nie będzie pisał skargi, bo słowa żeby wsadził sobie te kose w d*pe go nie uraziły. Następnym razem jak chcesz kogoś przeprosić to napisz mu to może na priv, a nie pisz bezsensownego posta i nie marnuj czasu swojego i administracji, która potem musi sprawdzać takie pierdoły. 

• Lubie To 1

Dostawałem z tego powodu upomnienie że gracz ma prawo korzystać z vipw pełni ale zaczyna to mmie już wkurzać, bo gracz na mnie się u wziął, jeszcze erfidnie do kogoś cytuje "z kosy Ciebie nie zabije" gdy widział że jestem sam to od razu z kosą wylatuje głównie na mnie. A na koniec jak mu się skończy vip to dokupi aby dalej to robić. 

Serwer awp, nauczono mnie aby grać na awp to może i jego poduczyć by wypadało

Przy wysokim pingu który często się zdarza niestety nie da się na to nic poradzić ale nie chodzi też o sam ping. Chodzi o to jak on do mnie podchodzi, czasem warto by było spojrzeć na to z drugiej strony a nie tylko z mojej że głupio, 

Ban albo mut mi się należy, za wyzwiska mimo że nie chciał tego zgłaszać sytuacja nie oowinna mieć po prostu miejsca, mimo że może gracz nie chciał mnie zgłaszać chcę ponieść za to konsekwencje. Skoro innych za takie zachowanie zgłaszałem i dostawali kary, to i sam powinienem cgyba ją ponieść, dlatego sam na siebie napisałem i przytoczyłem przy okazji sytuację jak wygląda, gracz po prostu się zawziął ma mnie z tą kosą bo ja go kiedyś, ale raz czy dwa nie non stop 

Edited by strachu33

Po pierwsze nie ten dział i powinno to wylądować od razu w koszu bez czytania tego nawet...

Po drugie, tak, to jest serwer awp, ale kosa to jest dodatek do urozmaicenia rozgrywki oraz bonus dla tych, którzy chcą wspomagać serwer w rozwoju poprzez zakup vip'a. 

Po trzecie. Ktoś ginie ciągle od kosy? Trudno takie życie. Ja też kiedyś byłem słabszy, ale zawsze staram się wyciągać wnioski ze swojej gry, aby być lepszym. To samo tutaj. Czas się nauczyć lepiej bronić przed kosą. Praktyka czyni mistrza, a pamiętajcie, że potrzeba na to czasu. Od razu nikt się "pro" nie staje. Więc gl hf.

Żadne konsekwencje nie będą w tym przypadku wyciągane, a temat zamykam.

p.s. @strachu33 następnym razem zastanów się zanim coś napiszesz, bo zacznę powątpiewać w twoją wiarygodność. 

• Lubie To 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...