Jump to content
czak noris teksas soldżjer

Skarga na Szczęśliwego Kota

Recommended Posts

Twój nick: largesoda

Nick admina: LuckyCaT Lolicon

Data i godzina: 09-10-18 20:32

Serwer: Legends of Surf

Mapa: surf_buck-wild

Link do twojego HlstatsX: https://hlstatsx.13dzielnica.pl/surf/hlstats.php?mode=playerinfo&player=157

Link do Bana z SourceBans: https://sourcebans.13dzielnica.pl/index.php?p=banlist&searchText=largesoda&Submit=Szukaj

Dowody: demo

Opis zdarzenia: Stoję sobie w buyzonie i strzelam w powietrze, kiedy nagle zauważam komunikat o banie. Za dużo to tu do tłumaczenia chyba nie ma...

na mapie buck_wild w bz wychyliles na tyle zeby moc strzelac i probowales zabic graczy

dla osob ktore chca sprawdzic demo tickrate:91897

• Lubie To 1

O sytuacji sie nie wypowiem bo nie wiem o co chodzi ale.. Od siebie moge dodać że LuckyCat to jeden z gorszych administratorów tej serwerowni. Dlaczego? Między innymi za swoje złe maniery [czy admin naprawde powinien mówić rzeczy w stylu "easy"(nie ironicznie) po zabiciu kogoś w celu prowokacji?], faworyzowanie graczy [zostawałem notorycznie zabijany przez gracza który ewidetnie kampił na teleport (i LuckyCat o tym wiedział) ale LuckyCat nie postanowił go zbanować/zeslayować/zkickować ponieważ trochę się z nim pokłóciłem w dodatku cały czas dostawał ode mnie na dziure wiec pewnie uznał kampienie przez tego gracza na teleport jako w swoim rodzaju zemsty na mnie, serio?].

Jest niedojrzały, nie potrafi racjonalnie myśleć i działa pod wpływem emocji.

Tyle ode mnie, mam nadzieje że [email protected] serwerowni zacznie trochę bardziej się interesować kogo bierze do administracji (Proponuje jednak przyjmować do administracji kogoś powyżej 16 roku życia jak to jest na większości większych i lepiej prosperujących serwerowniach)

/hidden

"Easy" Było mówione w stosunku tylko i wyłącznie do ciebie ponieważ sam po kazdym zabiciu mnie mowiles "Easy" (powiedzalem to max 2/3 razy)

w sprawie osoby ktora "kampila na tp" nie powiadomiles mnie o tym w normalny sposob tylko z twojej strony polecialo cos typu "Ty smieciu nie kamp na tp Ej lucky zbanuj tego typa"  po tym obserwowalem ta osobe przez ok 3 rundy i grala normalnie.

Po pierwsze to ban jest słuszny, z bz nie strzela się do graczy. Po drugie, hidden powinieneś wypowiadać się na temat. Jeżeli chcesz napisać skargę na Luckiego to zrób osobny wątek. Tyle w temacie.

Jak wyżej.

Sprawa, której dotyczył temat już jest wyjaśniona.

Ban jak najbardziej słuszny.

Hidden, jeśli masz jakieś zastrzeżenia do pracy administratorów, utwórz nowy temat, w odpowiednim dziale, rozpatrzymy i zweryfikujem Twoją skargę.

Tymczasem temat uważam za wyczerpany, zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...