Jump to content
Endziok

Skarga Nugat

Recommended Posts

Twój nick: Endzik

Nick admina: Ale Zbite

Data i godzina: 29.09.2018 11:29

Serwer: Legend of Surf

Mapa: surf_ski_2_tsr coś dalej nie znam mapy

Link do twojego HlstatsX: Nie potrzeba raczej jeżeli będzie potrzeba podam

Link do Bana z SourceBans: https://sourcebans.13dzielnica.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:202732875&advType=steamid&Submit

Dowody: Link sourcebansa Opis zdarzenia: To tak nasz kochany admin Nugat daje za wysokie bany dlaczego? To tak sprawdzałem sobie source bansa i widzę ban od nugata dla focusa Focus dostał bana na 2h za kampienie yhy. Czemu dostał na 2 h skoro w regulaminie pisze Kampienie od 5min do 1h bodajże. Admin nugat nie wie ile jest za kampienie? Na surfie jest bardzo dużo takich sytuacji o kampienie czyli co każdy będzie dostawał takiego długiego bana? Skoro admin nie zna i daje takie długie bany to co t o za admin bez stosowania się do regulaminu :> Jak dla mnie powinien dostać 1/3 bądź jeżeli tego nie ma to degradacje ::) Cóż to za admin co nie czytał regulaminu bądź go nie zna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, jaka sytuacja jest na Surfie, ale Admin może dać większą blokadę niż wskazuje regulamin, jeśli Administrator poinformował gracza o sytuacji.

 

Notka z Regulaminu:

" ***W wypadku łamania regulaminu, pomimo informacji administratora, gracz moze zostac zbanowany na okres niestandardowy*** "

Share this post


Link to post
Share on other sites

Admin może dać dłuższy czas blokady.

,,****Administracja 13dzielnica.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu****"

,,***W wypadku łamania regulaminu, pomimo informacji administratora, gracz moze zostac zbanowany na okres niestandardowy***"

Cały regulamin masz tu https://13dzielnica.pl/thread-311.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem tej skargi, admin jest od tego żeby trzymać porządek na serwerze jeśli ten gracz kampił to należał mu się ban, czy to krótki czy wysoki to jest tylko indywidualny wybór nugata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Focus dostał bana  za kampinie :) (jeżeli była by to jednorazowa akcja  to dostał by upomnienie  or  30-sto minutowego bana ) lecz  Focus kampi cały czas więc i kara dłuższa ;) . A co to dłuższych banów to w regulaminie jasno jest napisane :)(" ***W wypadku łamania regulaminu, pomimo informacji administratora, gracz moze zostac zbanowany na okres niestandardowy*** ") , Ale jak ty to ująłeś  ,,Skoro admin nie zna i daje takie długie bany to co t o za admin bez stosowania się do regulaminu" ~ Z tego co napisałeś jano wynika,  że to ty nie przeczytałeś/nie zapoznałeś sie z regulaminem :) 

 

Pozdrawiam Nugat : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

"W wypadku łamania regulaminu, pomimo informacji administratora, gracz moze zostac zbanowany na okres niestandardowy"

Skarga rozpatrzona negatywnie, administrator miał prawo zbanować na dłużej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...