Jump to content
Sign in to follow this  
Krzysiu :)

Propozycja

Recommended Posts

Witam.

Chciałbym tutaj złożyć propozycję acz kolwiek nie wiem czy w dobrym dziale ją składam ale przejdę może do rzeczy.

Przyglądając się tutaj na ffa, ile osób tutaj wchodzi, często patrząc na hlstatsx na ilośc graczy szkoda aby taki serwer stał pusty skoro można na nim rozkręcić porządne rozgrywki. Myśl propozycji wpadła nam dzisiam po godzinie 18.19 na awp olny która mogła by mieć sens, co proponuję troszeczkę niżej, może dzisiaj troszeczkę skrótowo ale przechodząc do rzeczy proponuję:

Przekształcić mapy z ffa na awp, które mamy dotychczas (jest tutaj myśl o dołożeniu może kilku mapek oprócz tych które gramy aby był większy wybór)

Chyba że założyć nowy serwer, ale nie wiem, zależy jak by było ile na tak ile na nie

Odrzucić autobalance bo na tym serwerze grały by głównie dane osoby tworząc jakby nasz team 13 dzielnicy (do czego zaraz dojdę)

Na takim serwerku fajnie jak by były bronie ssg08, awp jak dotychczas, ak47 ze względu że byłby to serwer aim awp, lecz tutaj maleńka uwaga, fajne by było aby można było wybrać czy to bezie aim czy awp czy też głosowanie o nooscope, oraz czy były by to same koski,

fajnie by było zgrać ekipę która by o danym czasie się zbierała tutaj by była aktywność na naszym forum, w dziale tego serwera z propozycją godzinek i ustawiali byśmy się na dany czas aby miło spędzić czas sprawdzając między sobą własne możliwości

rozmowa zostaje standardowo że każdy każdego by słyszał i widział,

podpowiedzi tak samo jak dotychczas 5s od momentu killa,

aktywna kosa dla wszyskich ze względu na rundy na kosę choć i bez rund na kosy było by całkiem przyjemnie

vip na granaty jak był czy 105hp

na daną chwilę to tylko tyle z mojej propozycji, proponuję trochę graczy się wypowiedziało w tym temacie, iż zauważyłem że jak są tylko 3 osoby to zaraz ich nie ma a tak można by było sobie zaplanować grę, rozruszać serwer który tak naprawdę stoi,
regulamin można by było troszkę podpracować na ten serwer acz kolwiek uważam że jeśli na serwerze grały by stałe osoby to i opiekun takiego serwera jak by był nie musiał by tam często zaglądać z powodu podejrzeń o wh czy inne takie wspomagacze, bo po prostu nie miało by tam coś takiego miejsca.

Wiem że jestem może tutaj krótko bo ledwie na awp only mam 350h więc też mogę mało wiedzieć, ale fajnie by było tak troszeczkę mieć też taki własny team awp, który mógłby z innymi konkurować a my w ten sposób zdobywać doświadczenie nawzajem

Ps. często patrząc na hlstatsx na ilośc graczy szkoda aby taki serwer stał pusty skoro można na nim rozkręcić porządne rozgrywki

Co ma być to będzie może będzie hejt może poparcie ale to zostawiam administracji oraz graczom, może propozycja się spodoba

Pozdrawiam administrację i wszystkich graczy którzy to przeczytają i poproszę o ewentualne poprawki mnie, jeśli ktoś ma jakąś propozycję, na coś ciekawego lub z mojej propozycji chciałby dopracować coś to poproszę tutaj o poprawkę

Edited by strachu33

Roundsounds, hmm tutaj jest znak zapytania, bo wieke osób wyłącza je, podczas gry, aby dało się rozmawiać, w między czasie

Na początek propozycja serwera była by ood hasłem które było by na forum dostępne dla graczy którzy korzystają z forum czyli serwer dostępny dla osób które chcą grać i które mają też czas na rozmowy pytania i problemy, wiem że więcej wchodzi się na grę niż na forum, bo nowe osoby wyszukują tylko serwer to też sprawiało by porządek, że więcej było by na takim serwerze stałych bywalców, który mieli by wiele chęci do gry z czego mówiłem wyżej panował by większy porządek, oraz kulturka, i chęć gry oraz żartowanie sobie nawzajem w pozytywną stronę

Serwer taki mógłby miim zdaniem nieść więcej radości z gry a większą możliwość wyboru dawała by większą frajdę zaglądającym na niego. 

Nie wiem tylko jak przedstawiają się koszta takiego serwera, ale wiem że gdyby coś takiego powstało, mogły by tam uczęszczać nie tylko osoby z awp ale i z aim, przez co powoduje to kolejny przyrost osób na serwerze 

Kolejna poprawka, boty są spoko, ale jeszcze fajniej by było jakby punkty się liczyły od 1 vs 1 mimo 4 botów, bo przy 4 bitach grając jednak gramy i mogły by nam wpadać punkty a nie tylko od 4 osób na serwerze bo tak to wpada się i robi się czasem co się chce, bo tak naprawdę jak punkty się nie liczą to tylko jest taka strzelanka, trafię to trafię, bynajmniej ja tak to odczuwam. 

Granie na serwerze u was bardzo mi się podoba ale fajnie by było stwarzać sobie własny team, lub dwa, teamy, które między sobą mogły by rywalizować wybierając najlepszych a brak autobalance z powodu na to że samodzielnie mogli byśmy dobierać się umiejętnościami podczas gry, aby wszystko szło nam równo 

Co by tu dodać więcej na dziś, to już nie wiem, moje myśli są jak widać i chętnie wysłucham dodatkowych propozycji 

Dobrze

Ps propozycja dana ze względu na uciekające osoby z serwera awp, aby troszkę poprawić coś niecoś bo niestety zauważam że osób jest coraz mniej a fajnie naprawdę się tu gra i fajnie by było dać jakieś małe zmianki

Edited by strachu33

Nie wiem, czy najlepszym pomysłem, by na serwerze awp grało więcej osób, jest otwieranie podobnego serwera, na którym rozgrywka byłaby w większości taka sama, nie licząc tych rund aimowych, do których pewnie nie ma pluginu i trzeba by było napisać taki samemu. Poza tym nie widzę sensu w tym, by taki serwer ograniczać hasłem. Podejrzewam, że liczba graczy byłaby na nim mniejsza niż na obecnym serwerze AWP, założenie hasła na taki serwer ograniczy dostępność do niego potencjalnie zainteresowanym graczom. Obstawiam, że gdy ktoś chciałby na niego wejść i natknąłby się na komunikat, odnośnie wymaganego hasła to taka osoba raczej znajdzie sobie inny serwer, a nie wejdzie tu na forum, założy konto, napisze post, by dostać hasło i móc z nami na nim grać nie wiedząc tego, czy w ogóle ten serwer się jej spodoba. Pomysł fajny, ale stworzenie takiego serwera dedykowanego naszym graczom wymagałoby większej ilości stałych bywalców, którzy systematycznie umawialiby się na jakąś godzinę, by na takim serwerze pograć.

Właśnie chodzi tutaj głównie o stałą ekipę, która by chętnie wchodziła o danej porze, połączyć ciekawe opcje, a chętnych by nie brakło, nie było by w ten sposób dzieci na takim serwerze itd, mozna zobaczyć na otwartym acz kolwiek otwarty serwer wiąże się z wspomagaczami czasem i brakiem kultury który trzeba pilnować a tutaj serwer na którym grało by się z humorem żartowaniem itd, i zawsze któregoś dnia tygodnia mozna by było się z kimś mierzyć zdobywając własne doświadczenia, dobra nauka aima czy awp, na jednym serwerze to dobra też ekipa na ffa, gdzie o danej porze atawiamy soboe turniejowy, przeciwko komuś. Wiem że zamysł zbyt rozległy ale jest do zrealizowania przy odrobinie chęci z strony osób które chciały by grać i taki team mógłby się nam stworzyć na jakieś poważniejsze turnieje a zarazem większy rozgłos serwera

1. Moim zdaniem zmiana serwera FFA na inny serwer nie ma sensu, wiem jak wygląda obecna sytuacja, jednak cały czas trwają pracę nad rozwojem tego serwera jak i całości serwerowni (pomimo faktu, że może tego nie widać). Strachu musisz ma uwierzyć, mi też zależy na rozwoju tego serwera.

2. Tworzenie drugiego serwera AWP jest dla mnie pozbawione sensu.

3. Tworzenie zamkniętego serwera na ogół graczy moim zdaniem nie ma sensu, nawet jeśli ktoś jest stałym graczem to najpewniej nie wejdzie na forum tylko po hasło.

Edited by M53RX1

20 godzin temu, M53RX1 napisał:

1. Moim zdaniem zmiana serwera FFA na inny serwer nie ma sensu, wiem jak wygląda obecna sytuacja, jednak cały czas trwają pracę nad rozwojem tego serwera jak i całości serwerowni (pomimo faktu, że może tego nie widać). Strachu musisz ma uwierzyć, mi też zależy na rozwoju tego serwera.

Rozumiem że mogą działać prace nad serwerami

Cytat

2. Tworzenie drugiego serwera AWP jest dla mnie pozbawione sensu.

Hmm to zależy czy pozbawione, fajnie by było przypomnieć sobie dawnego cs 1.6 gdzie mapa była aim awp, gdzie antyterroryści mieli awp a terroryści ak47, można było wybrać sobie styl gry jaki dla kogo był lepszy itd, brakuje tego połączenia w małych mapkach

Dobre efekty by to miało na mapach kox13, fort 13, lego shootout 13, zvk2

Widzę zalety tego serwera gdyż przy takim połączeniu wbijało by więcej osób niż dotychczas

Cytat

3. Tworzenie zamkniętego serwera na ogół graczy moim zdaniem nie ma sensu, nawet jeśli ktoś jest stałym graczem to najpewniej nie wejdzie na forum tylko po hasło. 

Serwer może być otwarty 

Co do serwera ffa to może by zebrać osoby na forum po 6 osób i grać 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...