Jump to content
Sign in to follow this  
RobSon

UB AWP ONLY RobSon

Recommended Posts

Twój nick: RobSon

Link do Hlstatsx: https://hlstatsx.13dzielnica.pl/awp/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1574

Link do SourceBans: https://sourcebans.13dzielnica.pl/index.php?p=banlist&advSearch=RobSon&advType=name

Nick admina banującego: Rafael

Data i godzina: 29-10-20 16:37

Serwer: AWP ONLY

Mapa: awp_fort_lego_13

Opis zdarzenia: Zrobiłem nowe konto bez prime ponieważ z głównego konta mnie oscamowali na którym grałem w serwer AWP ONLY około 2 lat, i na nowym koncie wszedłem na ten serwer pograłem ze 2 godziny i wyskoczył mi komunikat że zostałem zbanowany. Mam nadzieję że to pomyłka i dostane Unbana. Z góry dziękuje i pozdrawiam administracje:)   

Tak należą do mnie bo zrobiłem je gdy dostałem bana na miesiąc na głównym kącie, a chciałem sobie popykać w csa, ale jeśli coś to nie pamiętam już do nich loginów. I na jednym z nich wchodziłem na serwer AWP ONLY i chyba przez to dostałem na nim i na głównym kącie które mi skradziono bana za multi konto, ale już do żadnego z nich nie mam dostępu i chce się tylko odwołać od bana na tym koncie które zostało zbanowane za WH, którego nie miałem;)

Edited by RobSon

No to tak.

Po pierwsze na demku masz bardzo dziwne timingi.

tick: 8050 strzelasz tuż obok przeciwnika, który jest za ścianą.

tick: 30300 strzelasz w przeciwnika, który jest za ścianą(tutaj mogłeś go widzieć normalnie ale na demku dziwnie to wygląda)

tick: 32200 chowasz się za ścianą po czym pikujesz i celujesz obok przeciwnika, który jest za ścianą zamiast piknąć w typowe miejsce.

tick: 38200 przeciwnik chowa się za ścianą, a ty pikujesz i wcelowujesz się w jego głowę

tick: 39000 schodzisz z wieży i pikujesz w przeciwnika, a nie było pewności, że się nie schwał.

tick: około 48000 dostajesz bana.

Dodam tylko jeszcze, że https://steamcommunity.com/profiles/76561199055149977 to konto ma u nas bana za cheaty. Jak to wytłumaczysz?

To tak:

Po pierwsze na demku masz bardzo dziwne timingi.

Odp: Gram w csa pare lat i już trochę się nauczyłem kiedy piknąć a kiedy nie, tym bardziej że jest to mała mapka i wiem gdzie przeciwnicy ustawiają się najczęściej.

I weź pod uwagę że demka są zlagowane i nie odtwarzają dokładnie tego samego co ja widzę i słyszę, tym bardziej że mam monitor 240hz.

Niestety nie pamiętam wszystkich sytuacji z rozgrywki a ja na demku widzę to tak:

tick: 8050 strzelasz tuż obok przeciwnika, który jest za ścianą.

Odp: Przeciwnik chwilę wcześniej podskoczył i go zobaczyłem to zacząłem skanować to miejsce.

tick: 30300 strzelasz w przeciwnika, który jest za ścianą(tutaj mogłeś go widzieć normalnie ale na demku dziwnie to wygląda)

Odp: Przeciwnik piknął i zobaczyłem połowę jego ciała, więc zacząłem skanować.

tick: 32200 chowasz się za ścianą po czym pikujesz i celujesz obok przeciwnika, który jest za ścianą zamiast piknąć w typowe miejsce.

Odp: Spodziewałem się że przeciwnik wskoczy na górę albo piknie po lewej, więc celowałem po środku żeby zrobić flicka, a z tego że się tak złożyło że celowałem na niego to już nie mam jak się wytłumaczyć.

tick: 38200 przeciwnik chowa się za ścianą, a ty pikujesz i wcelowujesz się w jego głowę.

Odp: To jak wiem że jest tam przeciwnik i piknę w to miejsce to wiadomo że może się tak zdarzyć że akurat na niego. Jak znajdziesz czas to zobacz sobie to demko może jeszcze raz tylko z wyłączoną widocznością enemy.  

tick: 39000 schodzisz z wieży i pikujesz w przeciwnika, a nie było pewności, że się nie schwał.

Odp: Zgodzę się z tobą że nie było pewności czy przeciwnik się nie schował, ale też nie było pewności czy się schował, a to było ostatnie miejsce gdzie go widziałem więc zszedłem z wierzy, piknąłem w to miejsce i był więc go zabiłem.

tick: około 48000 dostajesz bana.

Odp: No własnie się tego nie spodziewałem bo byłem czysty.

Już lepiej nie mogę ci wytłumaczyć tych zagrań, a co do tego konta to nie przypominam sobie żebym odpalał na nim jakieś cheaty, no chyba że jeśli coś odpaliłem to jedyne co mogę zrobić to przeprosić.

Jeszcze chciałem tylko dodać że naprawdę mi zależy żeby dostać unbana na tym koncie, bo do tamtych kont już nie mam dostępu a główne mi skradziono, i to konto steam jest teraz moim głównym i nie chcę robić już innych, a ten serwer jest moim ulubionym AWP ONLY i chciałbym sobie na nim jeszcze popykać, wiem że dowody wskazują na przeciw ale naprawdę nie miałem żadnych cheatów, pozdrawiam.

Sprawdziłem demko. Po podanych tych akcjach nie stwierdziłbym tego aby ban się należał, ale jako, że posiadasz bana na innym swoim koncie od anticheata oraz bana na kolejnym koncie za multikonto to ban zostaje. 

Na minus działa również to, że zakładasz pełno nowych kont, nie posiadasz zakupionej gry. Co dział na twoją niekorzyść. 

• Smutny 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...