Jump to content
Sign in to follow this  
GGMeister

Skarga na administratora Góral

Recommended Posts

Twój nick: GGMeister

Nick admina: Góral

Data i godzina: 05.06.2018 16:45-17:15 

Serwer: AWP only

Mapa: awp_jail i mapa przed nim (nie znam nazwy)

Link do twojego HlstatsX: https://hlstatsx.13dzielnica.pl/awp/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1292

Link do Bana z SourceBans: Nie dostałem

Dowody: proponuje sprawdzić demka

Opis zdarzenia: Ten oto administrator jest bardzo agresywny. Wyzywa, a jak coś mu się nie podoba to grozi mute/banem. Pewien gracz zwrócił mu uwagę że kampi na spawnie, a ten zaczął go wyzywać i staszyć. Następnie ja mu napisałem że kampi bo jego drużyna narzekała że my kampimy. Mnie też zaczął wyzywać. "Dobrze, że nie ma mikra bo by dostał muta". Odezwałem się to mi powiedział żebym nawet się nie odzywał bo mi wklei muta. Odpowiedziałem mu że nie ma podstaw to powiedział że coś dla mnie się napewno znajdzie. Według mnie jego zachowanie jest skandaliczne. Jak nie idzie mu gra to wyżywa się na graczach. Prosiłbym aby chociaż zwrócono mu uwagę za jego czyny. 

Pozdrawiam GGMeister

Poświadczam ze tak mówiłem ale tez co piszesz to nie jest do konca prawdą. Czemu nie umiesciłeś ze wyzywasz mnie od botow i kilka innych osob piszecie na czacie to musiałem jakos zareagować. To co mam dawac od razu wam bany za obrażanie Admina? I czy dostałes muta albo bana? Co piszecie tak bo nie chcecie zebym miał admina co wam to przeszkadza?

Poświadczam ze tak mówiłem ale tez co piszesz to nie jest do konca prawdą. Czemu nie umiesciłeś ze wyzywasz mnie od botow i kilka innych osob piszecie na czacie to musiałem jakos zareagować. To co mam dawac od razu wam bany za obrażanie Admina? I czy dostałes muta albo bana? Co piszecie tak bo nie chcecie zebym miał admina co wam to przeszkadza?

Daj mi ss'a że wyzywałem cie od botów. Nie dostałem muta i bana ale miałem grać cicho, nie odzywać się ani cie nie zabijać bo masz jakąś faze na straszenie banami? Tak administrator się nie zachowuje. Miałem tutaj admina i raczej nie wyzywałem graczy ani nie straszyłem ich mutami bo mi "nie szło" albo bo mam takie widzimisie. Przeszkadza mi twoje zachowanie to to zgłaszam. Poza tym czy ja napisałem że koniecznie cie chce zdegradować? Nie. Napisałem aby zwrócić ci uwagę.

PS. Jakie to jest obrażanie admina jak pisze "góral kampi". Bardziej za obrazę uznałbym twoją odpowiedź "Zamknij ryj + straszenie mutem"

wiesz co smieszny jestes teraz juz ty nic nie mowiłes i swięty jestes i ze ja strasze ludzi banami to tez dobre. Powiedziałem raz a ty juz mowisz ze ja strasze banami hahah dobre sobie. najlepiej teraz umywac rączki i nic nie zrobiłes świety jestes spoko pisz co chcesz ale ja i tak wiem swoje

wiesz co smieszny jestes teraz juz ty nic nie mowiłes i swięty jestes i ze ja strasze ludzi banami to tez dobre. Powiedziałem raz a ty juz mowisz ze ja strasze banami hahah dobre sobie. najlepiej teraz umywac rączki i nic nie zrobiłes świety jestes spoko pisz co chcesz ale ja i tak wiem swoje

Jestem bardzo śmieszny ale ty jesteś jeszcze bardziej. Daj mi ss'a gdzie Cie wyzywam od botów itp. Jak pisze, że kampisz to jest wyzywanie według Ciebie? Spoko. Jak dla mnie to możesz nawet myśleć cokolwiek ale szczerze nie obchodzi mnie twoje zdanie, bo zachowywałeś się jak dzikus a teraz próbujesz zwalić winę na mnie. Zobacz demko i zrób ss'a kto i jak Cię wyzywał. Ja w zamian mogę nagrać jak mnie straszyłeś, żebym nawet się nie odzywał Szanowny Panie Administratorze.

Czy ja nie jasno się wyraziłem, że jak sprawdzę demka to się wypowiem na temat tej sprawy? Za nie wnoszenie nic do tematu i robienie spamu obydwoje dostajecie po jednym ostrzeżeniu na forum, a teraz proszę w spokoju czekać na moją wypowiedź i ocenę.

Określenia, że podany tu admin "wyzywa/straszy banem" są nieodpowiednie co do sytuacji, ponieważ nie jest on jakimś toxicem, że wyzywa nagminnie, ale fakt, faktem poleciały z jego strony pewne słowa, które były nie na miejscu. Admin zostanie upomniany z mojej strony. Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...