Jump to content
Sign in to follow this  
Arrow_

Odchodzę

Recommended Posts

Chciałbym podziękować wszystkim za grę, był to bardzo dobrze spędzony czas, trzymajcie się.

Jako że nie wszyscy mają dostęp do Strefy Admina, poniżej pozostawiam wam wszystkie szczegóły i powód mojego odejścia.

Rezygnacja z funkcji Administratora Serwera AWP ONLY.

W dniu dzisiejszym podjąłem ważną decyzję, gdyż po kilku dniach namysłu i przemyśleń uznałem, że będzie to jak najbardziej słuszna decyzja.

Już pewnie wiecie o jakiej decyzji mówię, tak - odchodzę. Oprócz rezygnacji z funkcji Admina, odchodzę również z serwera.

Postaram się w skrócie wyjaśnić dlaczego podjąłem taką a nie inną decyzję;

Może przenieśmy się w przeszłość, dosyć niedaleką, bowiem było to całkiem niedawno.

Był to 12 listopada 2017 roku, kiedy to dobrze wam znany, mój kolega Neve, z którym znam się od czasów wspólnego grania w San Andreas'owy Multiplayer (tj. SAMP), wracając, napisał mi wtedy, że stara się o admina na takim jednym serwerze, pytał mnie bodajże wtedy, czy sprawdzę jego podanie, żeby dowiedzieć się czy wszystko napisał w porządku - tym samym postanowiłem dowiedzieć się czegoś o serwerze, zagrałem i pomyślałem, że mógłbym potowarzyszyć Neve i również postarać się o tę funkcję. Czasu miałem sporo, ponieważ już od pewnego czasu po upadku serwera SAMP, byłem praktycznie wolny i nie angażowałem się w pełnieniu większych rol i pilnowaniu porządku. To właśnie skłoniło mnie do napisania podania, w tym samym dniu moje podanie zostało zaakceptowane, a ja zostałem przyjęty - pamiętam dobrze ten moment, kiedy byłem bardzo podekscytowany po wiadomości od Alpena.

Pod koniec grudnia wszystko się zmieniło, [email protected] serwera SAMP nagle po długiej przerwie pokazał znaki życia, wychodząc z propozycją do dawnej Administracji, odnośnie chęci powrotu legendarnego serwera - odzew nie mógł być inny, a niżeli pozytywny. Diametralnie moja aktywność spadła, w pewnym momencie już w ogóle nie pojawiałem się na serwerze - musiało to się skończyć na przysłowiowym wylocie.

Powrót - w lutym po namowach również Neve, postanowiłem spróbować swoich sił i powrócić do społeczności 13 dzielnicy.

Od tamtego czasu grało mi się na serwerze bardzo dobrze, spędzanie czasu na AWP ONLY było czystą przyjemnością i doskonaleniem swoich umiejętności. Nabyłem wartościowe doświadczenie, które mam nadzieję, będę miał kiedyś okazję jeszcze wykorzystać, nawiązałem również podczas grania nowe znajomości, zarówno podczas moich początków jak i w późniejszym czasie - niektórzy z nich grają do teraz, inni odeszli - będę następnym...

Jeżeli gra sprawiała mi aż taką przyjemność to dlaczego odchodzę? Pewnie czekaliście tylko na fragment, w którym ujawnię powód mojego odejścia, a więc powodów jest kilka, nie jest to spowodowane tym, że ktoś mnie irytuje czy też nie. Wspomniałem o przyjemności grania na serwerze jak i zarówno w cs'a. Jak wielu, Counter-Strike już nie sprawia mi takiej przyjemności jak kiedyś, nic niestety nie trwa wiecznie. Bez chęci dalszego grania w GO, nie jestem w stanie pełnić obowiązków na serwerze - granie na siłę nie jest dobre, a przekłada się z pewnością na moją satysfakcję, ale też podejmowane decyzje. Jest również coraz cieplej, większość wolnego czasu spędzam na dworze i nie gram już tyle co kiedyś, wystarczy popatrzeć na moje godziny w ciągu ostatnich tygodni na Steamie. Brak aktywności, brak wymaganych godzin, brak dalszego stosowania się do mojej obietnicy, o której napisałem w powrotnym podaniu - miałem poprawić swoją aktywność i naprawdę mi na tym  zależało, albowiem jeżeli teraz tego nie przestrzegam, wiąże się to z kłamstwem, nie chcę żeby tak sądzono, ani nie chcę być tu na siłę i zajmować miejsce komuś, kto równie dobrze może pełnić te obowiązki i zarazem być aktywnym.

Na sam koniec, chciałbym podziękować wszystkim, którzy dali mi w podaniach szansę pokazania się, Zarządowi a szczególnie Alpenowi za ciepłe przyjęcie i również danie mi szansy i oczywiście osobom, które ze mną grały - jeszcze raz dzięki, za ten wspólnie spędzony czas!

Pragnę, aby cała serwerownia dalej trzymała się tak dobrze, rozwijała się i była zawsze przepełniona graczami.

Bartek po przejęciu sprawowania pieczy nad serwerem AWP, na pewno będzie o niego dbał, jak jego poprzednicy Codelux i Terror.

Może jeszcze się zobaczymy - kto wie, dlatego powiem..  Do zobaczenia!

elo

Guest Neve

3maj się Arrow bracie! Jeszcze raz dzięki za wszystko z farcikiem mordeczko <3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...