Jump to content
Sign in to follow this  
Arrow_

Wasze ulubione kluby piłkarskie

Recommended Posts

W tym temacie podajemy swoje ulubione kluby w piłce nożnej, można również opisać dlaczego właśnie te.

Moje:

Real Madrid C.F.

Tottenham Hotspur F.C.

Mój ulubiony klub to FC Liverpool.

Powód dlaczego kibicuje może być troszkę trywialny, ale zaczęło się od tego, że gdy byłem mały mój brat interesował się piłką nożną i jego ulubioną drużyną był Manchester United (jeszcze grał w nim Ronaldo). Jako iż mieliśmy tylko jeden telewizor w domu to pewnego dnia nie mogłem oglądać bajek i zmuszony byłem oglądać durny mecz razem z nim.  Podczas meczu oczywiście dopingował on Manchesterowi, więc ja poczułem wewnętrzną potrzebę by stanąć po drugiej stronie barykady. Los chciał, że akurat Manchester grał wtedy na Liverpool. Prócz tego, że grali wtedy na Manchester, a ja byłem takim dziwnym dzieckiem, że gdy mój starszy brat coś lubił to ja tego z automatu nie lubiłem to do gustu przypadł mi ich piękny herb. Z czasem również zacząłem interesować się lekko piłką, grać w fife i moja sympatia do tej drużyny rosła. Przez lata byłem za tą drużyną nawet gdy Liverpool nie osiągał takich spektakularnych zwycięstw w tamtym czasie i brat oraz znajomi cieszyli michę, że przez tyle lat nie zdobyli oni mistrzostwa Anglii, to ten fakt mnie nie zniechęcił. Prawdę powiedziawszy cieszyło mnie to, że zamiast kibicować Realowi, albo Barcelonie byłem za inną drużyną niż reszta moich znajomych. Po latach dostałem chyba najpiękniejszy prezent chodzi mi oczywiście o ich ostatnie triumfy. Morał z całej tej historii jest prosty, Liverpool jest najlepszym klubem na świecie. 

Drugą drużyną jest LKS Zgłobice, której zbytnio nie śledzę, bo to zwykła kopanina na meczach, ale czuje sympatię ze względu na to, że to klub z mojej miejscowości.

Pozdrawiam Heroes.

Edited by Heroes
  • Lubie To 1