Jump to content
Bartek

Geneza twojego nicku.

Recommended Posts

Podajemy swój nick z cs:go, oraz informację, dlaczego taki wybraliście.

Mój nick to:

"Bartek :)" - Dlaczego taki to chyba logiczne. Od imienia Bartłomiej, a ta uśmiechnięta buźka to, dlatego, że jestem wesołym gościem :D

Mój nick to: Codelux oraz grałem też całkiem długo na nicku PŁYN DO MYCIA PODŁÓG, ale to tylko dla wtajemniczonych hehe

Wybrałem go dlatego, ponieważ od 2012r. grałem w Ball3D, nwm czy ktoś kojarzy i tam była właśnie osoba z takim nickiem i po prostu go ukradłem xD, ponieważ ta osoba była skillowa (jak ja oczywiście xD) oraz spodobał mi się jej nick.

Mój nick: Tomcio - historia tego nicku jest taka że od podstawówki miałem ksywke Tomcio i tak mi zostało i w każdej grze mam nick Tomcio  :D

nick: Potek

geneza powstania :D siedziałem siedziałem pomyślałem jak mam na imie :D

hmm Piotrek, a to odejme pare literek i po sprawie Potek- Piotrek

Nick: Rosiarz

Dużo kosiłem/faulowałem (jak kto woli) przeciwników na boisku podczas meczy w nogę, aż zaczęli mówić na mnie Kosiarz w drużynie. Raz źle usłyszałem tę ksywkę i tak powstał Rosiarz ktory mi się bardzo spodobał. ^^

Trochę się zmieniło to można dać aktualizację;

Mój nick to:Bartuuula

Geneza jest taka, że chciałem trochę podrasować nick, a podczas gry lepiej się słucha osób z zagranicy, gdy podczas udanego clutch'a krzyczą Bartuuula, przedłużając bardziej te u niż, tylko mówiąc Bartek i to jeszcze w koślawy sposób. :D

Mój nick:Cebi powstał on w gimnazjum kolega raz tak do mnie powiedział i tak zostało teraz każdy do mnie mówi cebi 

• Lubie To 1

Kedy bo to pierwsza, czwarta litera imienia  i trzecia, czwarta z nazwiska

• Lubie To 1

Gdy miałem jakieś 12-14 lat ciągle czitowałem w cs 1.6 i co chwile łapałem permy, po których musiałem zresetować router i wymyślać nowy nick, by dalej sobie grać, i tak po 20 permach na tym samym serwerze spojrzałem na biurko i zobaczyłem grę Heroes of Might and Magic 1 i 2 gold, i pomyślałem, że to w sumie fajnie brzmi, nie znałem jeszcze wtedy dobrze angielskiego i nie wiedziałem, że to jest prawdziwe słowo, które oznacza bohaterowie, więc ustawiłem sobie taki nick. Zacząłem grać ze słuchawkami i dobrze szło mi bez wh którego usunąłem i po jakimś czasie udało mi się wbić tam 1 topkę i nawet zostać adminem, oczywiście nikt nie wiedział, że już miałem tam z 20 permów. Dlatego mój nick czyta się po polsku Heroes, a nie "Hirołs", gdyż nie jest angielskim słowem tylko Polską nazwą własną.

• Lubie To 1