Jump to content
Sign in to follow this  
Bartek

Sezon 1 TOP3

Recommended Posts

Witajcie,

Z dniem dzisiejszym system przydzielania nagród za TOP ulega zamianom. 

Od teraz nie będzie już co miesiąc robiony reset. Sezon będzie kończył się co dwa miesiące podsumowaniem i przyznaniem nagród dla najlepszych graczy.

Wcześniej nagrody otrzymywały pierwsze dwie osoby według zdobytych punktów oraz pierwsze dwie osoby według spędzonego czasu na serwerze. Od teraz nagrody będą przyznawane w następujący sposób:

Według zdobytych punktów:

1. Miejsce VIP 1 miesiąc

2. Miejsce VIP 3 tygodnie

3. Miejsce VIP 2 tygodnie

Według spędzonego czasu:

1. Miejsce VIP 2 miesiące

Tak jak widzicie. Według zdobytych punktów VIP'a otrzymują pierwsze trzy osoby, a za spędzony czas na serwerze, tylko jedna osoba.

Co również uległo zmianie? 

Wcześniej panowała zasada, że osoba, która wygrała nagrodę to w kolejnym miesiącu pomimo ponownego zajęcia podium nie mogła otrzymać nagrody, bo przechodziła ona na następną osobę w rankingu. Od teraz ulega to zmianie. Najlepszy gracz będzie mógł otrzymywać co sezon nagrody dopóki ktoś go nie strąci z piedestału. 

Kolejna zmiana jest również taka, że wcześniej jeśli ktoś z administracji zajął podium to nagrody przechodziły na osoby niżej w rankingu. Od teraz to nie obowiązuje. Jeśli administrator zajmie pierwsze miejsce to on nie dostaje nagrody, ale również nie przechodzą one niżej dla kolejnych graczy. Pozycję trzeba sobie wywalczyć!

Również wcześniej nagrody były przyznawane z automatu. Od teraz będzie trzeba posiadać konto na forum 13dzielnica.pl oraz zgłosić się do administratora w wyznaczonym czasie po odbiór. W innym przypadku nagrody przepadną. 

Czy jeśli któryś z graczy zdobędzie pierwsze miejsce według punktów oraz spędzonego czasu na serwerze to czy otrzyma obydwie nagrody? Odpowiedź brzmi, Tak!

 

Podsumowanie Sezonu 1 Serwerów 13dzielnica.pl

Serwer AWP:

awp.png.d8e18b12239a4f7d55a4d8111b110117.png

1. frank

2. ✪Erykkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

3. eon ♡

Serwer SURF:

surf.png.1341dff1a602b7cee4b655837e7f6aa6.png

1. Ktosiek

2. crue

3. ꧁✞ɴᴊ ᴇxᴇ✞꧂

Serwer ARENA:

arena.png.23b42235d7d272973baa542f48cd5e22.png

1. Biały Wilczek

2. Heroes ;3

3. ---

 

Nagrody za godziny dostają następujące osoby:

AWP: strachu33 

SURF: antekso10

ARENA: luki

 

FAQ*

--- - wykluczony/zbanowany

nick - administrator

 

UWAGA!

Jako, że jest to pierwszy sezon i coś nowego to nagrody zostały przyznane automatycznie, jednakże od następnego sezonu trzeba o nich pamiętać samemu, aby zgłosić się do administratora po odbiór! 

Edited by Bartek
  • Lubie To 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...