Jump to content
✪ RONIX ✪

Zostałem zbanowany na całe 60 minut

Recommended Posts

Zostałem zbanowany, za podejrzenia cheatów u jednego z graczy servera, admin jest stulejarzem i stwierdził, że ta osoba (Kobieta) na 100% nie ma cheatów a ja zostałem zbanowany. Mam wrażenie, że miał na to wpływ mój wiek (17 lat czyli niepełnoletni) oraz moja orientacja seksualna (biseksualizm ze wskazaniem na kobiety i niemal zerowym pociągiem do mężczyzn)

Posted (edited)

Ronix był to call nie słuszny i jak się ciebie zapytałem za co był call powiedziales że za to że celuje 

Edited by abby

Witam, zastosuj się do wzoru (Cebi ci podesłał), jak to zrobisz to rozpatrzę, proszę o zaprzestanie robienia spamu w temacie, @abby proszę jeśli możesz o rozpisanie demka. Pozdrawiam.

1 minutę temu, TO NIE TEN NITRO napisał:

Do Bana !

4 minuty temu, M53RX1 napisał:

Witam, zastosuj się do wzoru (Cebi ci podesłał), jak to zrobisz to rozpatrzę, proszę o zaprzestanie robienia spamu w temacie, @abby proszę jeśli możesz o rozpisanie demka. Pozdrawiam.

Posted (edited)

Tak szczerze  nie ma co rozpisywać bo gracz ROMIX bezpodstawnie użył komendy !call i zaznaczył inne i jak się zapytałem gracza RONIX za co zreportował gracza Abstynentka i powiedział że za to że celuje jak inni grają noscope A gracz Abstynentka nie chciała grać noscope i gracz wtedy zreportował A powód był inne więc dlatego się o co chodzi graczu RONIX i mi odpowiedział że dlatego że ona celuje A inni grają ns więc dla mnie call był bezpodstawny A jak miał podejrzenia że gracz Abstynentka gra nie czysto jest do wyboru czy wh lub aim więc mógł wybrać tą opcję ale gracz Abstynentka gra czysto.

Pozdrawiam abby 

Edited by abby

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...