Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)
Twój nick:S T A L K E R
Nick admina:RAFAEL
Data i godzina:11:00
Serwer:ARENY 1V1
Mapa:DE_DUST_13
Link do twojego HlstatsX:https://hlstatsx.13dzielnica.pl/arena/hlstats.php?mode=playerinfo&player=4853
Link do Bana z SourceBans:https://sourcebans.13dzielnica.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:546854049&advType=steamid&Submit
Dowody:nie mam żadnych cheatów
Opis zdarzenia:Dostałem bana za "wallhacka" ja nie mam wallhacka po prosty dobrze gram. prosze aby admin dostał degrada. można nawet mnie sprawdzic
Edited by S T A L K E R

Posted (edited)
Godzinę temu, S T A L K E R napisał:
Twój nick:S T A L K E R
Nick admina:RAFAEL
Data i godzina:11:00
Serwer:ARENY 1V1
Mapa:DE_DUST_13
Link do twojego HlstatsX:nie umiem 
Link do Bana z SourceBans:nie umiem 
Dowody:nie mam żadnych cheatów
Opis zdarzenia:Dostałem bana za "wallhacka" ja nie mam wallhacka po prosty dobrze gram. prosze aby admin dostał degrada. można nawet mnie sprawdzic

§4. OSZUKIWANIE

3. Administracja zastrzega sobie prawo do zbanowania gracza w przypadku samych podejrzeń, kiedy podejrzany gracz posiada grę nonsteam/f2p, czyli nie ma zakupionej gry, lub nie posiada statusu prime. - ban permanentny

IMG_20200715_120539.jpg.9ef32179d46171cfc8f6c855e701a7eb.jpg

Prosze bardzo przeczytaj sobie to a potem regulamin serwerów to som moje dowody czemu multi admin Rafel nie zostanie drgradowany ponieważ ban jest poprawny z regulaminem życze miłego dnia lub wieczoru

Jeśli pomogłem czy coś daj tam lubie to czy coś :D

Edited by xzя
  • Lubie To 1

1 godzinę temu, xzя napisał:

§4. OSZUKIWANIE

3. Administracja zastrzega sobie prawo do zbanowania gracza w przypadku samych podejrzeń, kiedy podejrzany gracz posiada grę nonsteam/f2p, czyli nie ma zakupionej gry, lub nie posiada statusu prime. - ban permanentny

IMG_20200715_120539.jpg.9ef32179d46171cfc8f6c855e701a7eb.jpg

Prosze bardzo przeczytaj sobie to a potem regulamin serwerów to som moje dowody czemu multi admin Rafel nie zostanie drgradowany ponieważ ban jest poprawny z regulaminem życze miłego dnia lub wieczoru

Jeśli pomogłem czy coś daj tam lubie to czy coś :D

no dobra ale nawet mnie nie sprawdził

No to tak

Czas 2:50 tick 10893/ Wcelowałeś się tuż obok głowy przeciwnika i trzymałeś tam celownik przez dłuższą chwilę.

Czas 3:05 tick 11930/ W tej rundzie pojawił się flick w przeciwnika za ścianą,strzał z deagla w przeciwnika za ścianą,celowanie tuż obok nogi przeciwnika za ścianą.

Czas 6:32 tick 25102/Przy przechodzeniu za boksem celowałeś w przeciwnika.

Czas 13:27 tick 51684/Przeskoczyłeś celownikiem na przeciwnika za boksem.

W demku pewnie pojawiło się jeszcze parę akcji, których nie wyłapałem.

Jeśli ban jest niesłuszny to mogę tylko przeprosić.

Witam, niebawem sprawa zostanie zweryfikowana, dokładamy wszelkich starań aby rozwiązać tą sprawę, jednak wymaga to od nas poświęcenia czasu. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Na moment obecny zamykam temat do momentu rozwiązania sprawy. Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...