Jump to content
KennySuls

[UB "██ [PL] ARENA @ 13dzielnica.pl"] "R00m0n Key-Drop.pl"

Recommended Posts

Twój nick: R00m0n Key-Drop.pl

Link do Hlstatsx: https://hlstatsx.13dzielnica.pl/arena/hlstats.php?mode=playerinfo&player=3374

Link do SourceBans: https://sourcebans.13dzielnica.pl/index.php?p=banlist&advSearch=R00m0n&advType=name

Nick admina banującego: Rafael

Data i godzina: 30-06-20 15:07

Serwer: ██ [PL] ARENA @ 13dzielnica.pl

Mapa: am_banan (Jakoś tak się nazywała ta mapa)

Opis zdarzenia:

Zaczynając od początku:

Gdy miałem arenę z graczem "kubix" przysłowiowo kampił w rogu od wyjścia na banana. Gdy ja wychyliłem on mnie zabił z broni AWP.

Po kilku arenach znów natrafiłem na tego gracza i również na bronie AWP. Postanowiłem "przeskanować" bo w zasadzie to nie był skan

a tylko pojedynczy strzał w ścianę. Strzeliłem w róg tej ściany od banana (tam gdzie "wystają" kamyki z niej) i niestety się nie udało. Była to tylko i wyłącznie textura.

Wydawało mi się że "okej dobra nie da się skanować wychylę" wychyliłem na przybliżeniu i myślałem że gracz będzie stał na innej pozycji ale nie!

Myliłem się.. kubix znów kampił w rogu z AWP wcelowany w wyjście z banana. Zastrzeliłem go (Chyba nawet strzałem w głowe) i admin (Rafael) zbanował mnie z powodem "WH/ESP"..

Uważam że zostałem niesłusznie oskarżony tymbardziej że nie grałem w CS:GO 3-4-5 lat i chciałem sobie postrzelać na jakimś serwerze społeczności.  Gram na serwerze dopiero 2 dni od wczoraj i wg. mnie jakiekolwiek cheatowanie jest niszczeniem fun'u z gry. Mam nadzieje że zostanie to wyjaśnione ponieważ jak na mój movement nie gram jak cheater i jest mi lekko przykro że zostałem oskarżony o coś czego nie zrobiłem. Gracze z serwera również potwierdzą że jak na rzekomego "WALLHACKA" i "ESP" nie gram zbyt dobrze. 

Dobra, nie było pytania :D

Oczywiście, że należy do Ciebie, gdyż pisałeś prośbę o unbana na tym koncie tutaj:

Ban zostaje, gdyż jest zakaz grania na innych kontach podczas aktywnego bana.

• Lubie To 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...