Jump to content
Sign in to follow this  
strachu33

Witam

Recommended Posts

Witajcie, Nazywam się Krzysiek, i mam 23 lata. Grę zacząłem od waszego serwera awp na który często przychodzę po pracy. Dopiero uczę się gry, także jak na mnie trafiacie to można zauważyć jaki laik ze mnie, z miarą czasu dojdę do wprawy i obczaję sobie więcej niż to co teraz potrafię. Grałem dobry rok temu w cs 1.6 na aim awp, jednak sprzęt nie pozwalał na zagranie w cs go ze względu nie tylko na sprzęt ale kiepski net, który zrywał połączenie
Ogólnie z zainteresowań to interesuję się naprawą elektroniki domowej głównie audio, jak i jestem fanem unitra diora radmor technics itd rzeczy które mają swą historię ale i te nowe też coś czasem potrafią ;)
drugie zainteresowanie to mechanika.

wolny czas spędzam na wycieczkach rowerowych, czasem na dzień jak mam chęć to rowerem 100/120km się zrobi dla zdrowia ;)

Ze względu na pracę zaglądam tylko wieczorami na grę i mam nadzieję że w krótkim czasie nauczę się sprawniejszej gry
Mam nadzieję że będzie mi się z wami świetnie grało jak do tej pory jest i nie ważne jest to że przegrywam wpadam tutaj aby zająć sobie wolny czas
Zapoznałem się z regulaminem serwera, przeglądam jeszcze poradniki wolnymi chwilami i będę dążył do tego aby w miarę mi szło i z miara czasu jak najlepiej
pozdrowionka i życzę wszystkim miłej gry :)
do zobaczenia na awp :)

• Lubie To 1

Posted (edited)

Również witam i życzę milej gry na serwerach 😉

Edited by Heroes
  • Lubie To 1

Witaj miłej gry życzę.

ps.ale pamiętaj, że jeszcze nie raz cię z kosy na awp'ach zabiję 😀

• Lubie To 1

Na arenach również można grać z awp! :D Zapraszam serdecznie, oraz miłej gry! 

• Lubie To 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...