Jump to content
Sign in to follow this  
M53RX1

[CS:GO] Skiny, Skrzynki

Recommended Posts

Posted (edited)

Zacząłeś grać w Cs'a i nie wiesz co to skiny i jak je zdobywać? W typ poradniku przedstawię podstawowe kwestie związane z skinami.

1. Co to są skiny?

Skiny są to skórki, czyli przedmioty zmieniające wygląd graficzny naszej broni. Nie wpływa on na polepszenie możliwości naszej broni, jedynie zmienia aspekt wizualny naszej broni lub przedmiotu np: rękawiczek.

YDOYD3T.png

2. Fabrycznie nowy? - Czyli czym jest jakość skina.

Jakość skina to nic innego jak stan wizualny danego skina, raz nadany stan skina nie zmienia się wraz z np: ilością meczy zagranych z danym skinem i zostaje przypisany na stałe do danego skina. W CS:GO wyróżniamy następujące stopnie ,,zużycia" skina:

Fabrycznie nowy

Lekko używany

Przetestowany w boju

Ślady używania

Zaprawiony w walkach

Porównanie 2 różnych stanów jednego skina

z5wNOtf.png

3. Co to są skrzynki?

Skrzynki są to przedmioty które można otworzyć za pomocą klucza. Po otwarciu skrzynki otrzymujemy losowego skina z puli skinów możliwych do zdobycia z danej skrzynki. Skrzynkę można otrzymać po ukończonym meczu lub zakupić na rynku społeczności.

4. Jak zdobyć klucz?

Niestety aby zdobyć klucz należy go kupić, w przeciwieństwie do skrzynek klucza nie da się dostać po ukończonym meczu. Istnieje również możliwość zakupu klucza na rynku społeczności.

X7sTO88.png

Mam nadzieję,że pomogłem. Pozdrawiam.

Edited by M53RX1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...