Jump to content
matrx

luźne sugestie

Recommended Posts

Mam kilka sugestii, czy nie warto było by zaktualizować regulamin na arenkach ? na większości serwerów rushowanie jest zabronione i nowi gracze bardzo się dziwią że u nas jest dozwolone + czy można byłoby usunąć z rund awp pistole? Jest to bardzo słabe że podczas grania na awp niektórzy gracze rushują z pistolami, sporo graczy to irytuje.

Owszem ruschowanie by moglo być zabronione ale kara za to to by musiał być np 1 raz kick a za następnie ban na 30 min nie wiexej bo to zniechęca graczy do grania na serwerze moim zdaniem pistole na awp niech zostaną ponieważ nie każdy jest dobry z awp😁

Może i na większości serwerów rushowanie jest zabronione, ale mi akurat przypadł do gustu fakt, że tu jest inaczej, zresztą jak ktoś Cie raszuję i posiadasz słuchawki to Ty jesteś na wygranej pozycji, wystarczy tylko się wcelować. Pistolety natomiast, powinny zostać usunięte z rund AWP.

@Cebi03 jeśli ktoś nie potrafi grac na awp bądź nie chce zawsze może tą opcje wyłączyć a w rundach scout pistole są wyłączone :)

@matrx dobrze to w sumie można usunąć  pistole z round awp

ja też wsm jestem za dodaniem nowych trybów do arenek które urozmaicą rozgrywkę np rosyjka ruletka, deagle 1 tap, tryb z naćpaniem i wiele wiecej można poszperać w internecie napewno znajdą sie jakieś ciekawe tryby

55 minut temu, matrx napisał:

@Cebi03 jeśli ktoś nie potrafi grac na awp bądź nie chce zawsze może tą opcje wyłączyć a w rundach scout pistole są wyłączone :)

Cebiemu chodziło raczej o to, że podczas rund awp gracze prócz samej awp dostają również pistolet, który jest zbędny. 

1. Tryby będą w przyszłości.

2. Pistol z awp zniknie.

3. Regulamin będzie zmieniany, ale co do rush i camp będą dozwolone. Wygra lepszy i tyle. Każdy niech gra swoim stylem. Na mm nikt nie skomla, że ktoś kampi lub raszuje. Wszystkie chwyty dozwolone. 

• Lubie To 1