Jump to content

Recommended Posts

Jak wszyscy wiemy bmw e30 to niemiecki potwor ktory ma juz swoje lata ale nadal jest najpiekniejsza bestia jaka jezdzi po drogach. Szczegolnie z silnikiem wolnossacym R6 ❤️  2.5 litrowa benzyna bez turbo czy jakis tam kompresorow gole 2.5l w benzynie oznaczenie tej 4kolowej 2.5litrowej jednostki to 325ix. Staly naped na 4 kola daje niezla frajde i kopa przy starcie. Jezeli ktos chcial by jednak jako zabawke czyli typowy dupomiot polecam serdecznie z oryginalu 320is albo 4.4v8 niestey vidlak lubi wsuwac paliwo jak wode wiec co do dayli sie nie nadaje. Zapraszam do dzielenia sie wiedza na teamt samochodow ktore sie wam podobaja chetnie poczytam:D 

Posted (edited)

Moja wiedza na temat samochodów jest zerowa, ale w samochodach najbardziej podoba mi się jakiś fajny oryginalny wygląd, która czyni te samochody unikatowymi i zamienia je w dzieła sztuki.

Np ostatnio natrafiłem w sieci na chyba multiple, która jest uważana za jeden z brzydszych samochodów, ale przerobiona była na parówoza tomka i dla mnie wyglądała super. Może po prostu gustuje w kiczowatych samochodach :p. Jakbym miał wybierać samochód dla siebie to na pewno najpierw  zwracałbym uwagę na kolor. Najbardziej podobają mi się seledynowe samochody, a czy to bmw czy fiat to już mniej się dla mnie liczy, więc wybierając auto mając ograniczony budżet wolałbym wybrać coś tańszego i dołożyć do lakieru niż droższego i by było w zwykłym kolorze typu: srebrny, czarny, biały, itp :D

parowoz tomek.jpg

Edited by Heroes

Bmw>Audi najmocniejsze v10 bmw najmocniejsze 6cylindrowe silniki bmw :D audi sie chowa i wiem co mowie bo mam 😛 

10 minut temu, abukster napisał:

Bmw>Audi najmocniejsze v10 bmw najmocniejsze 6cylindrowe silniki bmw :D audi sie chowa i wiem co mowie bo mam 😛 

Audi R8 - V10 FSI 5.2l 610 KM
Czy BMW wypuściło mocniejsze V10? 😂

• Lubie To 1