Jump to content

Recommended Posts

Twój nick: Kuba BaQ
Nick admina: Rafael
Data i godzina: 93.05.2020 około 17
Serwer:51.38.142.105:27016 13 dzielnica arena
Mapa: nie pamietam nazyw  
Link do twojego HlstatsX:
Link do Bana z SourceBans:
Dowody: Można zapytać się graczy na serwerze świadkowie Daniel NooElo  Hero Cebi bunnyhop.exe
Opis zdarzenia: Admin jest nie rozgarnięty, wlepia muty ludziom praktycznie bez powodu używa autobh 
(dziś oraz wczoraj można było to zauważyć) gdy ktoś zwróci mu uwagę by wyłączył autobh rozdaje muty 
za oczernianie. Jest to Admin nie używający dialogu lecz permisji. jego osoba w administracji psuje 
całą przyjemność z gry oraz rozmowy z innymi graczami. wiele osób z serwera uważa że jego osoba za 
bardzo nadużywa funkcji admina Pozdrawiam ;)
  • Lubie To 1

Witam, jestem nowym graczem na Arenie, i mi tez jak kolegom wyżej nie podoba się owy Admin. Wczoraj gadając wieczorkiem z graczami, dostałem mute nawet nie wiedząc kiedy XD Nie wiem czy wasz server jest aż tak ograniczony że nie można "japierdole" powiedzieć? 

Wyższa  Administracja  Sprawdzi Demko I rozwiążę problem.

Po 1 nawet nie ma nazwy mapy

Po 2 Gdzie link do hlstats

Po 3 gdzie link do sourcebans

troszkę się nie przystosowałeś do wzoru wiec nie ma jak ocenić z demka sytuacji ;)

Z tego co szłyszałem gracz o nicku Daniel sam powiedział że chce bana wiec nie wiem czemu się wypowiadasz??

odemnię tyle dziekuję.

@Kuba 'BAQ'

Wzoru brak, ale pamiętaj aby na przyszłość go stosować.

Jeśli masz jakieś "twarde" dowody potwierdzające, że administrator Rafael używa jakichś wspomagaczy, napisz zgłoszenie w odpowiednim dziale, dołączając stosowne dowody.

W Twoim przypadku rozpowszechniałeś nieprawdziwą informację na serwerze, co z tym idzie wprowadzałeś wielu graczy w błąd iż jeden z administratorów czituje, co szkodzi renomie naszego serwera.

Administrator Rafael miał prawo w tym przypadku dać Ci mute.

@ZAJONC

Rafael twierdził iż dostałeś muta za "toksyczność". Przeanalizowałem demko z mapy i rzeczywiście nie dopatrzyłem się w tym przypadku abyś złamał regulamin, mute rzeczywiście był bezpodstawny, za co w swoim imieniu jak i Rafaela przepraszam. Administrator został za to upomniany.

Sprawa wyjaśniona, temat zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...