Jump to content

Recommended Posts

Proponuję dodanie odpowiedników map z cs 1.6 było by to coś ciekawego, a części graczom nudzi się grane bez przerwy Dusta i Mirage.

Oraz wydłużenie kolejki aby np Dusta z cs go można było grać co 4 mapy i aby nie można było grać Mirage z go po mirage z 1.6

35 minut temu, Rafael_320 napisał:

części graczom nudzi się grane bez przerwy Dusta i Mirage.

To możliwe, ale czy ta "część graczy" jest reprezentatywną próbką badawczą i na podstawie tejże opinii powinniśmy wprowadzać takie zmiany?

Otóż według mnie nie, statystyki mówią jasno, że dust2 & mirage są najchętniej granymi mapami oraz na tychże mapach jest najwięcej graczy.

Poniżej statystyki z ostatniego tygodnia, które potwierdzają moje zdanie:

ffa.jpg

Jak dla mnie wprowadzenie ograniczeń w graniu dust2 / mirage jest bezsensowne, byłby to strzał w kolano, gracze w sposób demokratyczny wybierają te mapy, nikt ich do tego nie zmusza.

Skoro tak często wybierają te mapy to po prostu lubią je grać, co potwierdzają również wykresy wyżej.

Nie możemy wprowadzać takich kluczowych zmian na serwerze bo jest jakaś mała grupka, której coś nie odpowiada.

Co do nowych mapek, to decyzja należy do opiekuna.

Takie jest moje zdanie. Amen :D