Jump to content
Alpen

[ZAMKNIĘTA]Szybka rekrutacja na admina ARENA

Recommended Posts

@Cris - Podanie odrzucone. Miałem czas na te podanie. Nawet chciałem je od razu zaakceptować, ale miałem wątpliwości, które tylko się potwierdziły. Zarówno na forum jak i na serwerze zachowujesz się bardzo szczeniacko na czacie co działa tylko na twoją niekorzyść. Dlatego czekałem aby sprawdzić jak rozwinie się sytuacja. Gdy zmądrzejesz i zaczniesz się zachowywać jak na swój wiek przystało to będziesz mógł złożyć podanie ponownie. 

@kolano987 - Podanie odrzucone. Nawet nie chce mi się tego komentować, bo w ogóle nie zapoznałeś się z naszymi wymaganiami. Gdybyś to zrobił to byś nie napisał tego podania. 🤦‍♂️

• Haha 1

Nick: Heroes ;3

Imię: Bartek

Byłeś już wcześniej adminem: Wiele razy

Link do steam:  https://steamcommunity.com/profiles/76561198079708209/

Link do HLstatsx: https://hlstatsx.13dzielnica.pl/arena/hlstats.php?mode=playerinfo&player=234

Czy znasz regulamin serwera: Tak

Czy znasz regulamin forum: Tak

Czy posiadasz mikrofon: Tak

Czy dołączyłeś do grupy 13dzielnica.pl: Tak

Cz potrafisz rozpisywać demka: Tak

Czy potrafisz obsługiwać SourceBans: Tak

Parę zdań o sobie oraz o tym, dlaczego chcesz zostać adminem:  Pogrywam sobie ostatnio na arenkach i często jest tak, że nie ma administracji na serwerze, a ktoś łamie regulamin psując jednocześnie rozgrywkę innym graczom. Nie lubię takiego uczucia bezsilności, więc postanowiłem napisać podanie. Niektórzy gracze mnie kojarzą, lecz dla tych z którymi nie miałem jeszcze przyjemności grać dodam, że jestem bezkonfliktową osobą, która posiada wysoką kulturę osobistą i stara się być bardzo obiektywna podczas osądów. Mam luźne podejście do samych graczy, więc staram się zamiast bezmyślnego wlepiania bana, zresocjalizować łamiącą regulamin osobę za pomocą słownego upomnienia i wytłumaczenia w którym miejscu popełnia błąd (oczywiście nie tyczy się to cheaterów, takich gagatków wysyłam z miejsca do łagru.)

• Lubie To 1

@Heroes - Przyjęty.

Jednak potrafią się znaleźć jeszcze osoby, które potrafią się wykazać i napisać w 100% poprawne i cieszące dla oka podanie. 

Przyszli kandydaci na admina powinni się wzorować na tym podaniu i brać przykład. 

Szybka rekrutacja jest wciąż otwarta na czas nieokreślony. 

• Dzięki 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...