Jump to content
Sign in to follow this  
Stop Pazazing

Podanie [Admin AWP Szymon]

Recommended Posts

Nick: SzymonKoxownik

Imię: Szymon

Byłeś już wcześniej adminem(Tak/Nie): Tak

Link do steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198170765191/

Link do twojego HLstatsX: https://hlstatsx.13dzielnica.pl/awp/hlstats.php?mode=playerinfo&player=664

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera?(Tak/Nie): Tak

Czy posiadasz mikrofon(Tak/Nie): Tak

Dlaczego chcesz zostać adminem?

O funkcję admina staram się, bo zaczynają mnie irytować te małe rzezimieszki, co piszczą, krzyczą i co nie jedną matkę obrobili.

Do tego dochodzą sytuację, gdy średnio co 3 mapy wbija jakiś spin bocik. Doświadczenie związane z administracją mam od początku 

cs'a 1.6 tak do teraz to będzie z kilkanaście serwerowni, gdzie taką funkcje pełniłem. Jeżeli chodzi o samą grę cs; go

to aktualnie mam ~4.5k h godzin i posiadałem WSZYSTKIE możliwe rangi w tej grze, więc potrafię odróżnić nawet kogoś bardzo dobrego i

cheatera, który dobrze się kryję. Na serwerze 13 dzielnica AWP gram od jakoś 2-3 lat z przerwami większymi i mniejszymi, nie           mniej jednak jako gracz raczej kojarzony. 

Spodziewałem się tego podania i tylko czekałem aż się pojawi. Jak najbardziej jestem na Tak i przyjąłbym cię na okres próbny, który i tak byłby tylko formalnością, ale jest jedno ale. Otóż dołączając do nas, dołączyłbyś do naszej tak zwanej "rodziny". Poznasz wszystkie nasze tajniki działania, oraz postaramy Ci się pomóc w twoim dalszym rozwoju na naszej Sieci. Co za tym idzie, aby pełnić jakąkolwiek funkcję związaną z CsGo nie można posiadać innych rang na konkurencyjnej sieci. Jako że wiem o tym, że posiadasz redaktora na innej sieci to musisz najpierw tam zrezygnować abym mógł przyjąć Cię do naszego grona. Temat póki co zamykam. Dam Ci czas do niedzieli do godziny 23:59 na zastanowienie się. Gdy zdecydujesz to daj mi znać na pw jaką mam podjąć decyzję odnośnie podania. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...