Jump to content
Sign in to follow this  
Stop Pazazing

Podanie [Admin AWP Szymon]

Recommended Posts

Nick: SzymonKoxownik

Imię: Szymon

Wiek: 22

Byłeś już wcześniej adminem(Tak/Nie): Tak

Link do steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198170765191/

Link do twojego HLstatsX: https://hlstatsx.13dzielnica.pl/awp/hlstats.php?mode=playerinfo&player=664

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera?(Tak/Nie): Tak

Czy posiadasz mikrofon(Tak/Nie): Tak

Dlaczego chcesz zostać adminem?

 


 

    O funkcję admina staram się, bo zaczynają mnie irytować te małe rzezimieszki, co piszczą, krzyczą i co nie jedną matkę obrobili.

    Do tego dochodzą sytuację, gdy średnio co 3 mapy wbija jakiś spin bocik. Doświadczenie związane z administracją mam od początku 

    cs'a 1.6 tak do teraz to będzie z kilkanaście serwerowni, gdzie taką funkcje pełniłem. Jeżeli chodzi o samą grę cs; go

    to aktualnie mam ~4.5k h godzin i posiadałem WSZYSTKIE możliwe rangi w tej grze, więc potrafię odróżnić nawet kogoś bardzo dobrego i

    cheatera, który dobrze się kryję. Na serwerze 13 dzielnica AWP gram od jakoś 2-3 lat z przerwami większymi i mniejszymi, nie           mniej jednak jako gracz raczej kojarzony. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spodziewałem się tego podania i tylko czekałem aż się pojawi. Jak najbardziej jestem na Tak i przyjąłbym cię na okres próbny, który i tak byłby tylko formalnością, ale jest jedno ale. Otóż dołączając do nas, dołączyłbyś do naszej tak zwanej "rodziny". Poznasz wszystkie nasze tajniki działania, oraz postaramy Ci się pomóc w twoim dalszym rozwoju na naszej Sieci. Co za tym idzie, aby pełnić jakąkolwiek funkcję związaną z CsGo nie można posiadać innych rang na konkurencyjnej sieci. Jako że wiem o tym, że posiadasz redaktora na innej sieci to musisz najpierw tam zrezygnować abym mógł przyjąć Cię do naszego grona. Temat póki co zamykam. Dam Ci czas do niedzieli do godziny 23:59 na zastanowienie się. Gdy zdecydujesz to daj mi znać na pw jaką mam podjąć decyzję odnośnie podania. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...