Jump to content
Bartek

Zgłoś tutaj błędy/propozycję

Recommended Posts

czesc pisze z malym problem natomiast dodane zostaly animacje dla vipow jakies ognie i inne fajne rzeczy i tutaj pojawia sie problem natomiast 

wady

-spadki fpsow 

zalety

-ladnie wyglada

-fajne wyroznienie dla vipow 

a wiec do rzeczy pisze z problem dosc duzych spadkow fpsow w moim przypadku nie wiem jak reszty graczy ,moj komputer jest dosc sredni i odczuwam spadki a co dopiero gracze ze slabszym sprzetem.

witam, chciałbym zgłosić propozycję nowych mapek na ten serwer, nie myślę o zamianie którejś z map bo wszystkie są na serwerze po prostu .... (ugryzę się w język) zajebiste

ale propozycja brzmi następująco

1. https://gamebanana.com/maps/193964

2. https://gamebanana.com/maps/186746

ta druga mapka jakoś wpada mi w oko

3. https://gamebanana.com/maps/184736

duża mapka która może być fajna na dużą ilość osób, nie będzie przynajmniej jeden na drugim jak na awp kox troszkę ograniczy kamperkę i da szansę innym

4. https://gamebanana.com/maps/174586

kolejna duża mapka na której będzie ciężko się odnaleźć ale widzę w niej jakiś fajny sens, takie zwiększenie trudności na trafienie

Mam nadzieję że administracja przemyśli propozycję na te nowe mapki, na temat pierwszej nie napisałem nic ale też będzie to jakiegoś rodzaju odmianka
Ps jeśli by była dodana mapka fajnie by było aby znalazła się na końcu listy mapek na aby dało się łatwiej odnaleźć nowostkę

Pozdrawiam

• Lubie To 1

@strachu33

Odnośnie map to póki co nie biorę żadnych nowych pod uwagę, ponieważ mam już przygotowaną pulę nowych map pod serwer, które trzeba aby trochę edytować i dodać na serwer. Dodatkowo zostanie zaimplementowane innowacyjne rozwiązanie odnośnie map, aby urozmaicić rozgrywkę graczom, gdzie myślę będziemy jednymi z pierwszych i nielicznych jak, i może w ogóle pierwsi w Polsce, którzy wprowadzą takie rozwiązanie. Również nad serwerami jak i dodatkami na nasze serwery trwają duże prace, dlatego tak na chwilę obecną nie przywiązujemy uwagi co do ilości graczy, ponieważ chcemy doprowadzić je do perfekcji i aby komfort gry był na nich na najwyższym poziomie. 

Pozdrawiam Bartuuula

Edited by Bartek

Witam, chcialbym tutaj troszkę może nie wiem czy w dobrym temacie napiszę. 

Ogólnie pisaliśmy tutaj na tematvnowych map na awp, generalnie, tutaj troszkę oczekiwałem takiego czegoś jak nowe mapy inne od starych niż zrobione na podstawie starych. Mapki są okej bo są inne i wymagają kwestii przyzwyczajenia, jednak przez słowo nowe myślałem że nowa towa inna od reszty. 

Chciałbym podsunąć pomysł aby może troszkę coś dołożyć innego, np tak jak kiedyś była taka mapka na cs 1.6 na której, mógłbym troszeczkę podpowiedzieć jak ona wyglądała, była moim zdaniem kozacka, generalnie była ona wielkości takiego awo lego fort 13 gdzie resp był prawie identyczny bez wieżyczek po bokach tylko w ich miejscach były sciany na wysokość respa, pod którym leżą ssg008 

Środek mapy był przedzielony przepaścią, do której spadało się ze spadochronem gdzie można było też podrzucić drabinę aby wyjść, bo przepaść miała dno w które bez spadochronu kończyło się killem. 

Na środku było przejście, po bokach pomiędzy środkiem były miejsca gdzie na kucaniu można było się przykampić, a na środku dołożyłbym przejście nad przejściem, takie szerokie aby tylko było ledwo było widać przejście nad przepaścią pod przejściem górą. 

Taka fajna uwaga na połączenie mapy lego ice i lego fort 13 

Fajnie by było jak by takie propozycje od graczy były uwzględnione co by widział 

Pozdrawiam 

Edited by strachu33

Witam :D

W dniu 14.01.2021 o 09:55, strachu33 napisał:

Ogólnie pisaliśmy tutaj na tematvnowych map na awp, generalnie, tutaj troszkę oczekiwałem takiego czegoś jak nowe mapy inne od starych niż zrobione na podstawie starych. Mapki są okej bo są inne i wymagają kwestii przyzwyczajenia, jednak przez słowo nowe myślałem że nowa towa inna od reszty. 

Przykro mi, że wprowadzona przez nas zmiana nie do końca była tym, czego mogłeś oczekiwać.

W dniu 14.01.2021 o 09:55, strachu33 napisał:

Witam, chcialbym tutaj troszkę może nie wiem czy w dobrym temacie napiszę. 

Chciałbym podsunąć pomysł aby może troszkę coś dołożyć innego, np tak jak kiedyś była taka mapka na cs 1.6 na której, mógłbym troszeczkę podpowiedzieć jak ona wyglądała, była moim zdaniem kozacka, generalnie była ona wielkości takiego awo lego fort 13 gdzie resp był prawie identyczny bez wieżyczek po bokach tylko w ich miejscach były sciany na wysokość respa, pod którym leżą ssg008 

Środek mapy był przedzielony przepaścią, do której spadało się ze spadochronem gdzie można było też podrzucić drabinę aby wyjść, bo przepaść miała dno w które bez spadochronu kończyło się killem. 

Na środku było przejście, po bokach pomiędzy środkiem były miejsca gdzie na kucaniu można było się przykampić, a na środku dołożyłbym przejście nad przejściem, takie szerokie aby tylko było ledwo było widać przejście nad przepaścią pod przejściem górą. 

Taka fajna uwaga na połączenie mapy lego ice i lego fort 13 

Fajnie by było jak by takie propozycje od graczy były uwzględnione co by widział 

Jeśli napiszesz mi nazwę mapy, to zobaczę czy da się coś zrobić. 

W odpowiedzi na mapkę w którą grałem to mapka z CSS, jeszcze kilkanaście minut temu mówiłem że pewnie jej nie odnajdę a teraz proszę

https://www.gamemaps.com/details/1289

Jeśli chodzi o kilka słówek mapka dosyć prosta, tutaj niby wersja aim ale była w awp.
Bardzo dobra kamperka, jednak ta mapka to x czasu gry w CSS, podejrzewam że fajnie by weszła tutaj jeśli chciało by się nad pomysłem popracować

Jeszcze dodatkowo dorzucam link,

https://maps.cs-bg.info/maps/css/1683/

acz kolwiek pierwsza mapka była dla mnie meeega sprawą dobre czasy temu jeszcze wtedy miałem tam z około 40 fps ale i tak się świetnie grało,

nie mogę namierzyć jeszcze jednej mapy, która mi świta w pamięci, konkretnie chodzi o to że resp to był długi budynek z oknami a w środku zieleń z drzewami gdzie się kampiło przez okienka, ale jak znajdę to też podeślę propozycję co bym chętnie zobaczył w nieco odświeżonej wersji, jednak i w starej robiło by wielkie wrażenie

Edited by strachu33
kolejna myśl

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...