Jump to content
Rafael

[Admin SURF] Rafael_320

Recommended Posts

Nick:Rafael_320

Imię:Rafał

Byłeś już wcześniej adminem(Tak/Nie):nie

Link do steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198418204660/

Link do twojego HLstatsX:https://hlstatsx.13dzielnica.pl/surf/hlstats.php?mode=playerinfo&player=11

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera?(Tak/Nie):Tak

Czy posiadasz mikrofon(Tak/Nie):Tak

Dlaczego chcesz zostać adminem?

Na serwerze administracja jest mało aktywna część nawet nie gra.

Ostatnio nawet sam właściciel musiał zbanować gracza, który używał aimbota.

Jestem aktywny w poprzednim miesiącu dobiłem normę 30 godzin w tym tez się postaram

Gracze na serwerze mnie znają.

Często na serwerze widzę graczy, którzy łamią regulamin.

Gdybym został adminem pewnie przyczynił bym się do spokojnego rozwoju serwera.

Mam nadzieję, że się dostanę :)

Jestem Na NIE

-przy administracji rafael jest miły grzeczny lecz gdy nikogo z administacji nie ma na serwerze jest on bardzo toksyczny i wyzywa praktycznie każdego kto go zabije.

-28-09-2019 też składałeś podanie i napisałeś, że masz 13 lat teraz masz 16?

• Lubie To 1

Jestem na tak. Jego szybkie starzenie może być spowodowane tym, że poleciał w kosmos z dala od jakiegoś ciała o dużej masie i przez to w 3 miesiące minęły 3 lata nie umiem tego racjonalnie wytłumaczyć. Rafael jest aktywny i faktycznie może podczas nieobecności administracji czasem rzuci mięsem lub obelgą, lecz głównie w osoby, które zna i nie robi tego na poważnie. Jakby ktoś poczuł się bardzo obrażony napisałby na niego skargę. Niestety ta sprawa z wiekiem nie wygląda najlepiej, zwłaszcza pod podaniem. Uważam jednak, że można dać mu szanse. Administracji na surfie jest jak na lekarstwo, a w przypadku niesprawdzania się kandydata w roli admina można zawsze podziękować za współprace i odebrać funkcje admina.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...