Jump to content
scarlex

Unban (Permament)

Recommended Posts

Twój nick: TOUCH MY CARROT

Link do twojego HlstatsX:https://hlstatsx.13dzielnica.pl/surf/hlstats.php?mode=playerinfo&player=225#

Link do bana z SourceBans:https://sourcebans.13dzielnica.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:521357171&advType=steamid&Submit

Nick admina banującego:Ban przez console

Data i godzina:16-11-19 16:52

Mapa:Nie znam nazwy mapy

Serwer: [PL] Legend of SURF | NoSpread+HitRegFix @ 13dzielnica.pl

Opis zdarzenia: Gram sobie na serverze i wbił mój brat gramy jakieś 10 min coś takiego i nagle odpalił spinbota i po 3 rundach dostał bana jakieś 5 min później dostaje bana i mowie do niego że dostałem bana on sprawdza i mówi że dostałem za Dupplicate account i stworzyłem nowe konto o nazwie scarlex i sprawdziłem czy moge wejsć i nie mogłem bo tez dostałem bana i prosił bym o UNBANA konta touch my carrot

Niestety brak demka a by mogło pomóc ogólem to jak dla mnie to wygląda to tak że dostałeś bana za aimbota zmieniłeś konto dwa razy i dwa razy dostałeś bana z multi konta a cała wine zwalasz na "brata" który jest odpalony a ty oczywiście czysty.

Z dodatkowych rzeczy które idą za moja teza to że każde twoje konto jest nowe i nie posiada prime.

Osobiście uważam że, fajnie by było jak by ktoś z obecnych na serwerze podczas danej sytułacji się wypowiedział oraz jak byś pokazał jakieś konto z prime albo takie które wgl jest założone więcej niż parę dni temu.

Ogółem nie mój serwer wiec musisz czekać na odpowiedź kogoś z surfa albo wyższej administracji.

pozdrawiam lord

W takie bajki, że brat, siostra, mama, tata, wujek, ciocia, babcia weszła z innego / Twojego konta nie wierzymy.

Pozostaje mieć jedynie pretensje do brata :)

Ban zostaje, gdyż nie mamy możliwości weryfikacji kto oszukiwał na tym drugim koncie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...