Jump to content
Voct3r

[Admin SURF] Voct

Recommended Posts

Nick: Voct

Imię: Bartek

Byłeś już wcześniej adminem(Tak/Nie): Tak

Link do steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198091928502

Link do twojego HLstatsX: https://hlstatsx.13dzielnica.pl/surf/hlstats.php?mode=playerinfo&player=11

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera?(Tak/Nie): Tak

Czy posiadasz mikrofon(Tak/Nie): Tak

Dlaczego chcesz zostać adminem?

Chcę zostać adminem tego serwera, ponieważ pomimo sporej ilości administratorów na surfie widuję ich bardzo rzadko,a na serwerze mam ponadprzecietną ilość godzin i często natrafiam na nadmierne nadużywanie mikrofonu w sposób niewłasciwy. Po za tym jestem bardzo aktywną osobą i granie na tym serwerze sprawia mi wiele frajdy do czasu, gdy nie jest łamany regulamin, więc ja chce temu zapobiec. Jestem miły dla użytkowników LoS,a i staram się im pomagać jak najbardziej mogę. Oprócz tego gram już na surfie ponad 2 lata i większość serwera mnie kojarzy.

Czekam na odpowiedź ze strony administracji.

PS. Do złożenia podania nakłonił mnie jeden z administratorów surfa.

• Lubie To 1

jo troche za stary jestes jak na to stanowisko ale mysle ze dasz sobie rade jestem na tak pozdrooo

Oczywiście, że jestem na tak. Według mnie gracz idealnie nadawałby się na to stanowisko.

• Jest bardzo ogarniętym, w porządku graczem. Wiele osób go kojarzy, jest raczej lubiany. Nigdy nie widziałem go obrażającego nikogo, raczej spokojny, miły, ułożony.
  • Nigdy też nikt się nie skarżył, ani sam nie widziałem go łamiącego regulamin, więc podejrzewam, że zna go dobrze.
  • Gra na serwerze od długiego czasu i dużo, bardzo często go widuję, więc aktywność ponadwzorcowa.
  • Niejednokrotnie zwracał się do mnie z różnymi prośbami, kiedy coś złego działo się na serwerze, czym działał dla dobra serwera, za co zyskał w moich oczach i jak wspomniał w podaniu, sam od siebie nakłaniałem go do złożenia podania.
  • W sumie to zdziwiłem się faktem, że masz 12lat. Po głosie i zachowaniu dawałem Ci 16 jak nie więcej. Szczerze teraz to jestem jeszcze bardziej pozytywnie zaskoczony. Wątpie, żeby w tym przypadku wiek miał jakiekolwiek znaczenie, przynajmniej moim zdaniem.

Podsumowując... Odemnie wielkie TAK

Jestem na Tak, może trochę tryharduje, ale jest bardzo przyjazny pomocny i bezkonfliktowy, nie łamie regulaminu i stara się rozstrzygać zbędne kłótnie.

@Bartek wiem, że musisz nabijać sobie posty na forum, ale przed ocenianiem czyjegoś podania warto przynajmniej raz widzieć ocenianą osobę. Gdybyś  spotkał Vocta na serwie zobaczyłbyś, że mimo niskiego wieku, jest dojrzalszy od Ciebie, co wnioskuje po wyglądzie twojej wypowiedzi.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...