Jump to content
Sign in to follow this  
Sicario

Odwołanie od bana

Recommended Posts

Twój nick: ꜱɪᴄᴀʀɪᴏ

Nick admina: bartuuula

Data i godzina: koło 18:50

Serwer: only awp

Mapa:

Link do twojego HlstatsX:

Link do Bana z SourceBans:

Dowody:

Opis zdarzenia: Cześć zostałem zbanowany przez jednego z adminów o nicku bartuula. Podejrzewałem go o używanie cheatów co było dość widoczne po czym aż odebrało mu mowe i dostałem bana ;) ,nie wydaje mi sie ze za podejrzewanie uzywania oprogramowania wspomagającego dostaje się bana :)

Dodając Powód jaki napisał admin : Obrażanie graczy HAHAHA . nikogo nie obraziłem ;)

Nie odjeło mi mowy. Po prostu szkoda mi było czasu na niepotrzebną dyskusję. To po pierwsze. Po drugie ban zostaje. Po trzecie zamiast obrażać mnie trzeba było od razu wejść na forum i zgłosić swoje wątpliwości co do mnie. Po czwarte, uniesiesz się jeszcze raz to skończysz z dłuższym banem, bo nie toleruje chamstwa i głupoty na serwerze.

Pozdrawiam Bartuuula

Powiem tak Bartuś przesadziłeś z banem btw za takie cos ban to pozdro ogurekxd123

' Po czwarte, uniesiesz się jeszcze raz to skończysz z dłuższym banem, bo nie toleruje chamstwa i głupoty na serwerze.'

pozdro panie najlepszy!!!!!!!!!!!

wypowiedz była taka

Icario : E Kur*wa jak on na wh leci

Bartek : co tam mówiłes

Icario : widac w ch8j ze wh masz

= BAN PO CZYM CAŁY SERWER ZWAŁE MIAL Z GOSCIA KTÓRY BANA DOSTAŁ BEZ POWODU

pod obraze gracza to nie podlega na 100% w zadnym stopniu ciebie nie obrazil tylko wyrazil opinie ze lecisz na wh i sie zgodze jak wiekszocz graczy 13 dzielnicy :D

jedynie to mozesz sie przyczepic o to Nadmierne przeklinanie=ban5-30 minut a on przeklnąl tylko 2x wiec luz

Bartek jak humoru nie masz pograj w mc a nie wchodzisz i dajesz bana gosciowi ktory nic nie zrobil

Pozdrawiam serdecznie OGUREKXD123

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...