Jump to content
Sign in to follow this  
Nightmarez

[ADMIN AWP ONLY] Nightmarez

Recommended Posts

Nick: Nightmarez

Imię: Dawid

Byłeś już wcześniej adminem(Tak/Nie):Tak

Link do steam:https://steamcommunity.com/id/nightmarz/

Link do twojego HLstatsX:https://hlstatsx.13dzielnica.pl/awp/hlstats.php?mode=playerinfo&player=378

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera?(Tak/Nie):Tak

Czy posiadasz mikrofon(Tak/Nie):Tak

Dlaczego chcesz zostać adminem?Zdecydowałem się złożyć podanie, ponieważ zazywczaj nie ma admina, gdy ktoś łamie regulamin i bym chciał zapewnić jak najwięcej pomocy w utrzymaniu porządku na serwerze AWP. Chciałbym pełnić funkcje administratora i pomóc serwerowi, żeby był bezpiecznym i przyjemnym miejscem dla każdego. Często gram na serwerze i widzę graczy co łamią regulamin, a nie ma żadnego admina na online, żeby zrobić porządek. Mieszkam w Angli już 11 lat i myślę, że moje umiejętności pomogą, bo znam Angielski na wylot, a widzę, że duża ilość osób ma problem z porozumieniem się z osobą Anglojęzyczną. Proszę o dokładne rozważenie mojego podania, z poważaniem Dawid.

• Lubie To 2

Jestem na tak, poprawił swoje zachowanie i na pewno będzie mi pomagać przy porozumieniu się z osobą mówiącą tylko po Angielsku <3

• Lubie To 1

Witam,

Jeśli chodzi o te podanie według mnie naprawdę Pan Dawid powinien dostać admina bo widzę że się stara oraz bardzo rygorystycznie trzyma się regulaminu. Jego zachowanie jest również poprawne a nawet zbyt poprawne.

Z uszanowaniem Łukasz aka ''Papa Frank" polecam się na przyszłość.

:heart: :heart: :heart:

PS. 

To nie jest żart mówię z pełną powagą.

• Lubie To 1

Powiem tak często go widze dużo mi pomagał pisał na pw jak ktoś był odpalony czy coś było na nie tak.

Jestem za okresem próbnym  3 tygodni :

+podanie 

+godziny

+poprawił zachowanie

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...