Jump to content
Beny

Witam o tej porze

Recommended Posts

Twój nick:beny

Link do twojego HlstatsX:nie ma

Link do bana z SourceBans: https://sourcebans.13dzielnica.pl/index.php?p=banlist&hideinactive=false&searchText=beny

Nick admina banującego:Brandon

Data i godzina:18-07-19 14:50

Mapa: surf_greatriver_xdream

Serwer:Wszystkie

Opis zdarzenia:Zaczęło się od tego że dowiedziałem się że po wpisaniu komendy "aimware" gracz zostaje permanentnie zbanowany.Pomyślałem wtedy że jest to „śmieszny” sposób na strolowanie graczy.

Więc zacząłem namawiać graczy do wpisania aimware pod pretekstem że ta komenda da im vip .Nie trudno się domyślić że nie które osoby wpisywały tą komendę.

Pamiętam że „zbanowałem” z 5 graczy (którzy tego samego albo następnego dnia dostali ub.) Po paru dniach znudziła mi się ta „zabawa” lecz podczas gry na surfie wbil na serwer Brandon który

został powiadomiony że dana rzecz dzieje się na serwerze i zostałem zbanowany.

Minęły już 2 miesiące,nie wiem co mnie podkusiło do robienia takich rzeczy ale chciałbym przeprosić graczy i adminów za moje zachowanie.

Obiecuje poprawę i liczę na wyrozumiałość adminów i graczy. :heart:

• Lubie To 1

Myślę, że gracz zasługuje na drugą szanse, zwłaszcza, że był stałym graczem na serwerze. To prawda, że chłop lubi sobie czasem zwalić trola, ale ma miękkie serduszko i kocha zwierzęta. Moim zdaniem jeśli zostanie warunkowo odbanowany to już nie będzie odwalał bojąc się konsekwencji.

(opinia subiektywna)

Rzeczy, które przemawiają za tym żeby Twój ban pozostał nadal:

1. Opisane wyżej namawianie do wypisywania aimware w czat (za co dostałeś tego bana).

2. Ban od SMACa za AutoBH -> https://sourcebans.13dzielnica.pl/index.php?p=banlist&searchText=+%09STEAM_1%3A1%3A511811009+&Submit=Szukaj

3. Mimo aktywnego bana grałeś na innych kontach Steam.

Nie, unbana nie będzie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...