Jump to content
Nightmarez

[Admin AWP ONLY] Nightmarez

Recommended Posts

Kod: 

Nick:Nightmarez
Imię:Dawid
Byłeś już wcześniej adminem(Tak/Nie):Tak
Link do steam:https://steamcommunity.com/id/nightmarz/
Link do twojego HLstatsX:https://hlstatsx.13dzielnica.pl/awp/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1303
Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera?(Tak/Nie):Tak
Czy posiadasz mikrofon(Tak/Nie):Tak
Dlaczego chcesz zostać adminem? Bo mysle ze moje umiejetnosci bardzo pomogom z serwerem ze umiem 2 jezyki doskonale ( polski,
i angliesli )mieszkam w angli (od piatego roku zycia) i moge pomoc komos kto nie rozmawia po polsku. Takze gram  i rozmawiam wedlug regulaminu i czesto
gram.Tez czesto widza jak gracze lamiom regulamin i nie sluchajom nikogo jak probojem zapoznac ich z regulaminem. Takze 
sporo graczy nie umiom sie zachowac na serwerze i lamiom regulamin.Proboje ich zapoznac z regulaminem bo nie znaja go ale 0 
effektow.Tez uwazam ze aktywny admin na AWP jest potrzebny bo czesto nie ma admina a ktos lamie regulamnin ale jest nie kultularny
do innych graczyodsumuwajac chcial bym zostac adminem zeby rozwiazac te problemy jak w mojej mocy. Prosze o dokladne przeczytanie i
rozwazanie.

• Lubie To 2

Powiem tak popraw swoje zachowanie i napisz za miesiąc podanie w obecnej chwili przykładu dobrego nie masz kultura twoja jest w miare okey ale nie raz za dużo powiesz...

jestem często na serwie to wiem :D

a jeżeli już to 2 tygodnie próbnego jak nie więcej

pozdro ogurekxd123

• Lubie To 1

Gdzie byłeś wcześniej adminem?

Jak długo mieszkasz w Anglii?

W Angli mieszkam 11 lat.

Adminem bylem na serwerze noscope bhop AWP (nie pamietam imeinia)

Trochę krótko z nami jesteś. Pograsz trochę w przyszłym miesiącu, to myślę, że możemy Ci dać okres próbny :)

Napisz podanie za miesiąc jeśli będziesz spełniał nadal warunki.

Póki co, to podanie odrzucone.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...