Jump to content
Sign in to follow this  
Krzysiu :)

propozycja nowego działu encyklopedii

Recommended Posts

Witam,
Piszę tutaj z propozycją rozszerzenia działu encyklopedia, o kolejny przydatny, może w życiu codziennym, a może dla nauki do szkoły, a mianowicie dział elektronika
Dział podzielony zostałby na tematy i podtematy, w których dodawałbym materiały własnymi słowami jak i częściowo gotowym formułkami, bo niektórych rzeczy nie da się jako tako bardziej zrozumiale opisać. 
W wyżej wymienionym dziale, występowała by informacja do danego tytułu tematu, zasada działania, i gdzie można tego szukać
wydaje mi się że dział byłby dobrym przykładem dla młodzieży która tutaj zagląda, nie tylko spędzić czas grając ale przy okazji czegoś więcej się nauczyć niż samej gry, przy czym też można by było rozszerzyć własne zainteresowania w różnym zakresie wiedzy,
Mam nadzieję że propozycja się podoba, a z propozycją mógłbym ruszyć w każdej chwili po zebraniu chronologicznie kategorii tematów i podtematów w sensie po ułożeniu chronologicznie,
pozdrawiam Krzyś :)

Tutaj co do tego potrzebuję czasu do końca weekendu czyli do poniedziałku, aby podać jak by to wyglądało która podkategoria gdzie, bo najpierw chciałbym zrobić zarys tego co będzie i to uzupełnić, także jak na razie prosiłbym o nie zamykanie tematu ponieważ będę dodawał podkategorie w trakcie pisania

Witam ponownie, jak na razie sytuacja przedstawia się następująco:

Elektronika

• Podstawy elektroniki
  • Klasyfikacja dziedzin elektroniki
  • Typu układów elektronicznych 
  1. Układy elektroniczne analogowe
  2. Układy elektroniczne cyfrowe
  • Elementy elektroniki
  • zastosowanie
  • Urządzenia pomiarowe

Jak na razie wydaje mi się że takie ułożenie będzie spoko, ale w razie potrzeby będę pisał o dodaniu kolejnych podgrup czy przeniesieniu czegoś, jeśli zajdzie potrzeba
    kropkami zaznaczone główne działy w dziale elektronika 
    cyframi pooznaczałem poddziały
    Na początek powinno mi wystarczyć

Posted (edited)

Kategorie wyszły tak jak planowałem, także jest okej jak będę coś potrzebował jeszcze to dam znać z czasem

Jeszcze do kategorii 

• Elementy elektroniki 

poproszę o takie podtematy

1. Elementy aktywne
  2. Elementy bierne
  3. Elementy akustoelektroniczne
  4. Elementy optoelektroniczne
  5. Elementy fotoniczne
Edited by Krzysiu :)
dodanie kategorii

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...