Jump to content
kvbs

[Admin SURF] Kvbs

Recommended Posts

Posted (edited)

Nick: Kvbs

Imię: Kuba

Byłeś już wcześniej adminem: nie 

Link do steam: https://steamcommunity.com/id/kvbs_/

Link do HLstatsx: https://hlstatsx.13dzielnica.pl/surf/hlstats.php?mode=playerinfo&player=5388

Czy znasz regulamin serwera: tak

Czy znasz regulamin forum: tak

Czy posiadasz mikrofon: tak

Czy dołączyłeś do grupy 13dzielnica.pl: tak

Czy potrafisz rozpisywać demka: tak

Czy potrafisz obsługiwać SourceBans: jeszcze nie ale to zmienię 

Parę zdań o sobie oraz o tym, dlaczego chcesz zostać adminem:

Siema, jestem kuba mam 16 lat pochodzę z województwa Śląskiego jestem w 2 klasie technikum na kierunku Technik Elektryk
interesuje się informatyką oraz e-sportem. W wolnym czasie spotykam się z dziewczyną i znajomymi gram w różne gierki jak i również na surfie. Widzę czasami braki kultury u niektórych graczy najczęściej gdy nie ma żadnego admina chciałbym zostać adminem, żeby pilnować porządku i rozwijać serwer.

Edited by kvbs
  • Lubie To 4

Siemka, Jestem na tak.

Kvbs gra u nas od niedawna lecz pokazał mi sie z bardzo dobrej strony, siedze z nim na ts3 i widze jego zaangażowanie w utrzymanie porządku poprzez zgłaszanie osób łamiących regulamin mi na pw. Ogolnie dobra osoba na te stanowisko lecz jest jeden minus, a dokładniej pare obraźliwych słów na czacie. Czas jak najbardziej na plus oraz widać, że Mu zależy. (ciekawy temat na forum).

Dałbym Mu szanse.

• Lubie To 2
  • Dzięki 1

Posted (edited)

Nie kojarzę zbytnio z serwera, ale prawdopodobnie dlatego, że nie odwalał maniany gdy ja na nim byłem i dlatego nie zwracałem na niego zbytniej uwagi. Wymagania spełnia, legitne konto, aktywność też dobra, a sprawdzając hlstatsy zauważyłem, że bardzo dobrze pisał o zmianie mapy ski, bo jak wszyscy wiemy 100 wersji tej mapy jest grane do porzygu codziennie :D. Jestem jednak neutral bo takie teksty (które ukryłem w spojlerze) na czacie słabo wyglądają u osoby ubiegającej się o stanowisko admina ;).

Spoiler

2021-03-22 14:07:04 wqypierdalaj tym szwabem za******m winerem.
2021-03-21 14:30:22 ZAJEB SIE.
2021-03-16 13:19:16 zlamasie pierdolony.
2021-03-16 13:19:13 wez sie pierdolnij w leb.

Edited by Heroes
  • Lubie To 2
  • Dzięki 1

Posted (edited)

hejka, na serwerze widuje go często wręcz codziennie, regulaminu przestrzega jednak nie miałem z nim bliższej styczności (typu rozmowa gdzieś) z tego co wiem zgłasza błędy i inne problemy do Carry'ego jednak mimo to nie potrafię powiedzieć czy jestem na tak lub na nie bo nie miałem z nim jak wyżej napisałem bliższej styczności.

Edited by hey
  • Lubie To 3
  • Dzięki 1

jakos rzadko co udalo mi sie spotkac z tym graczem na serwerze ale gdy go spotykalem to nie odwalal niczego zlego na serwerze staral sie utrzymac porzadek na serwerze

• Lubie To 2
  • Dzięki 1

Jestem za okresem próbnym.

+ często widzę go na serwerze

+ zgłasza problemy

- chat

• Lubie To 2
  • Dzięki 1

Jestem na tak, ponieważ jest stanowczy, miły, zna regulamin, co najważniejsze aktywny. Gdy dzieje się jakiś młyn na serwerze (A tak często jest) stara się uspokoić całą sytuacje.

• Lubie To 3
  • Dzięki 1

Jestem na tak, od kiedy poznałem Kvbsa wydawał mi się naprawdę spoko graczem i nie pomyliłem się. Gdy wchodzę na serwer ma integracje z graczami: rozmawia z nimi, bardzo dużo pomaga ale też upomina gdy łamią regulamin. Myślę że na ten moment jest najlepszym kandydatem ponieważ są administratorzy na surfie którzy w ogóle nie wypełniają dobrze swojej funkcji tak naprawdę nie wiem po co pisali podanie gdyż gdy gracze łamią regulamin jest zero reakcji z ich strony.

• Lubie To 1
  • Dzięki 1

Jestem na tak 

Bardzo aktywny

Dobry ziomek 

Miły

Upomina o regulamin 

• Lubie To 2
  • Dzięki 1

Jestem za okresem próbnym :

- aktywność

- kultura na serwerze 

-zwraca uwagę innym graczom jak zrobią coś źle

- pomaga administracji

• Lubie To 1
  • Dzięki 1

jestem na tak

+aktywność

+kulturalny

+przestrzega regulaminu

+upomina innych gdy łamią regulamin

+spoko osoba (miły, aktywny,)

• Lubie To 1

Przyjmuję na okres próbny. 2 Tygodnie.

Skontaktuj się ze mną na steam jutro wieczorem. 

• Lubie To 2
  • Dzięki 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...