Jump to content
❤ɔooʞ1ǝ.❤

Odwołanie do perm bana i skarga na Rafaela

Recommended Posts

Twój nick:❤ɔooʞ1ǝ.❤

Nick admina: Rafael

Data i godzina:10.02.2021 19:18

Serwer:[PL] Legend of SURF [NOSPREAD]

Mapa: surf_dust_2018

Link do twojego HlstatsX: https://hlstatsx.13dzielnica.pl/surf/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1014

Link do Bana z SourceBans: https://hlstatsx.13dzielnica.pl/surf/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1014

Dowody:  Poniżej są dowody na dziecinność administratora serwera

Opis zdarzenia: Wróciłem do starego nicku na którym grałem na serwerze surf od 2 lat i z automatu dostałem perm bana za multikonto przez rafaela to napisałem do niego na steamie żeby to wyjaśnić bo moje wcześniejsze konta zostały zablokowane przez system vac i nie mam do nich dostępu.

Dowód 1.png

Dowód 2.png

• Haha 1
  • Smutny 1

Witam

Zacznijmy od tego, że piszesz skargę, a nie odwołanie więc ub nie dostaniesz tak poprostu, po drugie dlaczego piszesz to 9dni po banie? I dlaczego dwa razy dałeś link do hlstats zamiast do sourcebans

Dodatkowo kojarzę cię i wiem, że np.https://sourcebans.13dzielnica.pl/index.php?p=banlist&searchText=❤️%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F. tutaj masz bana u nas na poprzednim koncie. Na forum pisałeś odwołanie od tamtego bana i @Alpen nie dał ci ub. Jego powodem było to, że miałeś świeże konto, a na poprzednim dostałeś vaca.

I dodatko wytłumacz mi gdzie jest moja dziecinność w tych wiadomościach na steam? Chcesz mi powiedzieć, że przeż to, jako iż jestem adminem i nie mam 16lat to jestem dziecinny. Jak dla mnie to twoja skarga jest w tym momencie dziecinna i wogóle nie powinna się pojawić, ponieważ przykładowo w wiadomości na steam twierdzisz, że Alpen nie dał ci ub tylko z powodu małej ilości godzin w cs'ie, otóż nie tylko z tego powodu nie dał ci ub. Dokładnie były tam 2-3 powody

1 - vac na poprzednim koncie

2 - świeże konto

3 - 50h w cs'ie 

• Lubie To 1

Dziecinnym zachowaniem dla mnie było to "mogę ale nie dam po prostu"  a po drugie to 50h w csnie to nie jest mała ilość godzin jak wyżej napisałem? Jakby vaca dostałem przez używanie skinchangera a na moim głównym koncie wiesz ile przesiedziałem na tym serwerze a myślę że odwołanie po 9 dniach chyba nie ma znaczenia? Poza tym mogę podlinkować główne konto na którym są ss z serwera LEGEND OF SURF

11 minut temu, Rafael napisał:

Witam

Zacznijmy od tego, że piszesz skargę, a nie odwołanie więc ub nie dostaniesz tak poprostu, po drugie dlaczego piszesz to 9dni po banie? I dlaczego dwa razy dałeś link do hlstats zamiast do sourcebans

Dodatkowo kojarzę cię i wiem, że np.https://sourcebans.13dzielnica.pl/index.php?p=banlist&searchText=❤️%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F. tutaj masz bana u nas na poprzednim koncie. Na forum pisałeś odwołanie od tamtego bana i @Alpen nie dał ci ub. Jego powodem było to, że miałeś świeże konto, a na poprzednim dostałeś vaca.

I dodatko wytłumacz mi gdzie jest moja dziecinność w tych wiadomościach na steam? Chcesz mi powiedzieć, że przeż to, jako iż jestem adminem i nie mam 16lat to jestem dziecinny. Jak dla mnie to twoja skarga jest w tym momencie dziecinna i wogóle nie powinna się pojawić, ponieważ przykładowo w wiadomości na steam twierdzisz, że Alpen nie dał ci ub tylko z powodu małej ilości godzin w cs'ie, otóż nie tylko z tego powodu nie dał ci ub. Dokładnie były tam 2-3 powody

1 - vac na poprzednim koncie

2 - świeże konto

3 - 50h w cs'ie 

• Haha 1

Witam.
Może nie jestem administratorem ale troszkę stanę po stronie @Rafael
cytuję regulamin serwera awp, bo dobrze mi świtało

§4. OSZUKIWANIE

4.1. Cheat'owanie - Ban Permanentny 

4.2. Wykorzystywanie bugów mapy - Ban 4H 1*

4.3. Administracja zastrzega sobie prawo do zbanowania gracza w przypadku samych podejrzeń, kiedy podejrzany gracz posiada grę nonsteam/f2p, czyli nie ma zakupionej gry, lub nie posiada statusu prime - Ban Permanentny

4.4. Aktywny Ban/ Mut - Ban/ Mute Permanentny 2*

1* Jakiekolwiek wykorzystywanie bugów map na naszych serwerach jest stanowczo zabronione. Dokładniej mówiąc, chodzi tutaj o: przeskakiwanie przez sufit przy pomocy drugiej osoby, wchodzenie w miejsca w których widać dalsze części map, wchodzenie na textury itp. 

2* Omijanie nałożonej blokady na główne konto poprzez granie na kolejnym koncie, będzie skutkowało całkowitym zablokowaniem gry na serwerach 13dzielnica.pl 

Druga czerwona gwiazdka daje prostą i jasną odpowiedź.

Pozdrawiam

• Lubie To 1
  • Smutny 1

1. Rafał jest adminem i może nałożyć bana, ale od UB nie jest on, a forum i specjalny od tego dział. O którym wiesz, bo byłeś już banowany u nas, więc jesteś w pełni świadomy tego co zrobiłeś. Więc pisanie do Rafała na pw odnośnie zniesienia bana mijało się kompletnie z celem. 

2. Ban za multikonto jak najbardziej słuszny, ponieważ Rafał ma rację. Byłeś już u nas kiedyś banowany i nie dostałeś UB od Alpena, a omijanie bana z nowego konta jest zabronione u nas.

W poprzedniej prośbie o UB, Alpen powołał się na to, że masz świeże konto, oraz znalazł poprzednie twoje konto na którym był już VAC. Obecnie konto z którego się wcześniej odwoływałeś również ma już VAC'a. Więc tylko czekać, aż te na którym teraz grasz również dostanie VAC'a.

Tutaj znajduje się prośba o UB odnośnie sytuacji, którą opisałem:

https://steamcommunity.com/profiles/76561199037081349 - Tutaj jest konto z VAC'iem, które znalazł Alpen w tamtej prośbie o UB.

https://steamcommunity.com/profiles/76561199045346728 - Tutaj jest konto na którym wtedy grałeś i dostałeś bana od anticheta, i pisałeś prośbę o UB, a teraz obecnie te konto również posiada VAC'a.

3. Kolejna sprawa jest taka, że nie tylko w grze masz multikonta, ale i na forum za co nawet twoja skarga nie powinna być rozpatrywana, tylko powinieneś zostać natychmiast zbanowany. Mowa tutaj o tym koncie: https://13dzielnica.pl/profile/1964-sadness/

4. To czy napisze prośbę o UB po 9 dniach czy po miesiącu lub jednym dniu ma duże znaczenie, ponieważ z każdym dniem uciekają dowody na to aby móc odbanować niewinnego gracza lub też udowodnić oszustowi jego winę. Dlatego to ma bardzo duże znaczenie i z tego powodu czyści/niewinni gracze powinni jak najszybciej ubiegać się o UB, aby móc je bez problemu uzyskać. 

5. Cytuję "Dziecinnym zachowaniem dla mnie było to "mogę ale nie dam po prostu"". Jak dziecinnym zachowaniem, skoro dobrze napisał. Może dać sam UB jeśli się pomyli podczas banowania graczy, ale jeśli ban jest słuszny tak jak w tym przypadku to jedyną drogą na uzyskanie UB jest odwołanie się na forum w tym dziale -> https://13dzielnica.pl/forum/45-dostałeśaś-bana-na-serwerze-odwołaj-się/

6. Oraz 50h w cs na nowym koncie to nie jest dużo godzin. Dużo godzin to jest minimum ponad 2k godzin na 2-3 letnim koncie. 

7. Skin changer jest zakazany kolego, a więc bardzo dobrze, że dostałeś VAC'a i takie osoby powinno się tępić oraz nie mają prawa u nas grać. Cheaterów i oszustów nie tolerujemy. 

Decyzja należy do @Alpen, ale nie liczyłbym tutaj na łaskawe podejście do twojej osoby. 

• Lubie To 1

Zamiast napisać samo odwołanie, to napisałeś skargę, której zasadność argumentujesz tym, że złamałeś regulamin i admin słusznie zbanował twoje multikonto.
Bartek już powyżej wyjaśnił praktycznie wszystko. Mnie ciekawi tylko twój VAC za skinchangera. Wiedząc że dostałeś za to VACa postanowiłeś na następnym koncie znów go używać choć oczywistym było, że valve ponownie Cię zbanuje za to oprogramowanie? Muszę przyznać, że brzmi to mało wiarygodnie.