Jump to content

Heroes

Admin Serwera [CSGO FFA]
 • Content Count

  201
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Everything posted by Heroes

 1. Z tymi osobami na serwerze to faktycznie coś pobugowane, pokazuje na gametrackerze 10 osób, na wyszukiwarce serwerów w samym cs czasem też, ale jak się wejdzie to okazuje się, że serwer pusty. Nie wiem od czego to zależy, bo nie jest tak zawsze, ale 2 razy się już spotkałem z tym błędem.
 2. @strachu33 Nikt tu Ci nie poda serwerów, na których możesz sobie przetestować nowe mapy, bo to by podchodziło pod reklamę. Jak pobranie ich z warsztatu i sprawdzenie na boty Cię nie satysfakcjonuje to niestety będziesz musiał szukać serwerów, na których są grane na własną rękę. Nie wiem czy jest sens uczenia się każdej z zaproponowanych przeze mnie map na pamięć jak nawet nie wiemy czy w ogóle którakolwiek z nich pojawi się na serwerze. W kabula grałem tylko na 1.6, więc nawet nie wiem czy jest jakaś sensowna wersja tej mapy w CS:GO. Natomiast zarówno westwood jak i tuscan z ratsami zostały dobrze przeniesione do GO i fajnie mi się na nich grało.
 3. Siemka, z tego co się orientuję to te boty stoją w miejscu, nie da się ich kontrolować, znikają i zostaje tylko jeden bot, przez ostatnie zmiany, które zostały dodane w najnowszym update gry. Liczbę rund można faktycznie powiększyć albo ustawić jakiś limit czasowy, po którym następuje głosowanie na następną mapę. Co do map to te warsztatowe mapy do HnS'a słabo pasują do takiego FFA, są za duże, jest masa miejscówek do sprawdzania, jakieś niewidzialne jednostronne ściany i na nie wszystkich poprawnie są ustawione BSy. Choć faktycznie mapy można urozmaicić. Zamiast zwykłych turniejówek dodać jakieś ciekawsze i rzadziej spotykane na serwerach mapy, które pasują do FFA. Np mapy typu westwood, ratsy, tuscan, kabul itp.
 4. @strachu33 chyba dodałeś link przez odnośnik, a to wystarczy po prostu wkleić link w treść posta tak jak piszesz zwykły tekst.
×
×
 • Create New...