Jump to content

Heroes

Multi Admin
 • Content Count

  229
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Heroes last won the day on March 7

Heroes had the most liked content!

Community Reputation

55 Excellent

5 Followers

About Heroes

 • Rank
  Member

Converted

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

909 profile views
 1. Heroes

  zgłoszenie wh

  Gracz został zbanowany, dzięki za zgłoszenie. Temat do zamknięcia. Pozdrawiam.
 2. Jestem na tak. Spędza dużo czasu na serwerze i po jego licznych skargach widać, że zależy mu na tym, by na serwerze panował porządek i każdy na nim przyjemnie spędzał czas. Jedynym zastrzeżeniem, które mam do tej kandydatury jest zbyt kurczowe trzymanie się regulaminu nawet gdy ktoś zrobi jakąś błahostkę. Prócz tego małego niuansu nie mam więcej uwag, zgadzam się z tym co napisał Cebi na shoutboxie odnośnie tego, że Krzychu jest obecnie najlepszym kandydatem na to stanowisko z obecnych graczy na serwerze. Pozdrawiam ;)
 3. Heroes

  FFA i !guns

  Nie wiem, czy nowy gracz będzie miał łatwiej zdobyć fraga, bo gdzie się nie odwróci trafi na jakiegoś przeciwnika, który go zabije. Fakt, że na dużej ilości serwerów jest to wprowadzone jest raczej argumentem, by tu tego nie wstawiać i jakkolwiek się wyróżniać od potencjalnej konkurencji. Takie zmiany byłyby dobre gdyby na serwerze grało mało osób. Teraz gdy na serwerze jest coraz więcej stałych graczy całkowita zmiana rozgrywki, która przyciągnęła ich na serwer nie jest najlepszym pomysłem. Jak pisałem wyżej, mały dodatek w postaci kilku rund na mapę jest według mnie spoko, ale całkowita zmiana surfa już nie. Pozdrawiam
 4. Heroes

  FFA i !guns

  Można by to było zrobić jak z noscopami na awp, że gracze by głosowali komendą i po uzyskaniu określonego progu głosów odpalało by się kilka takich rund. Surf obecnie ma coraz więcej graczy, ale większość dnia jest mniej niż 13 osób na serwerze. Zaimplementowanie tego tak na stałe, że odpala się to za każdym razem gdy jest mniej graczy sprawiłoby to, że osoby które normalnie chcą pograć surfa, wychodziłyby z serwera i nie dałoby się pograć zwykłego surfa. Rundy jak jest mniej osób na serwie np 5 vs 5 również potrafią być dynamiczne, ale to już zależy od mapy. Następną sprawą jest to, że nie wiem czy taki plugin w ogóle istnieje. Nie widziałem nigdy takiego na alliedmodders, a napisanie go od zera prawdopodobnie zajmie sporo czasu, którego Alpen może obecnie nie mieć. Pozdrawiam.
 5. Ja również jestem na tak. Przyjemnie się gra z nim na serwerze, nie stwarza problemów ani konfliktowych sytuacji i widać jego zaangażowanie w serwer poprzez zgłaszanie błędów na forum.
 6. Jestem na Tak. Jedynym zarzutem do tej kandydatury jest kampienie na teleport, które raz zaobserwowałem. Sprawa łamania regulaminu została już wyjaśniona na priv, więc nie mam więcej zastrzeżeń.
 7. Zamiast napisać samo odwołanie, to napisałeś skargę, której zasadność argumentujesz tym, że złamałeś regulamin i admin słusznie zbanował twoje multikonto. Bartek już powyżej wyjaśnił praktycznie wszystko. Mnie ciekawi tylko twój VAC za skinchangera. Wiedząc że dostałeś za to VACa postanowiłeś na następnym koncie znów go używać choć oczywistym było, że valve ponownie Cię zbanuje za to oprogramowanie? Muszę przyznać, że brzmi to mało wiarygodnie.
 8. Ja również jestem na nie. Wiadomo, że kiedyś musi być ten pierwszy raz, ale chyba jeszcze na to jest trochę za wcześnie. Nie słyszałem Cię na serwerze, ale bardzo prawdopodobne, że nie przeszedłeś nawet mutacji. W tak młodym wieku ciężko będzie Ci zapanować nad graczami i sprawić, by brali na poważnie to co mówisz. Dodatkowo osoby młode często dają sobie wejść na głowę i mają problem z opanowaniem sytuacji na serwerze. Pograj więcej, daj się poznać naszej społeczności i jak już staniesz się rozpoznawalny wśród graczy i będziesz aktywnie uczestniczył w życiu serwera to dopiero złóż podanie. Pozdrawiam Heroes.
×
×
 • Create New...