Jump to content

Heroes

Admin Serwera [CSGO FFA]
 • Content Count

  182
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Heroes last won the day on November 20

Heroes had the most liked content!

Community Reputation

44 Excellent

3 Followers

About Heroes

Converted

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

485 profile views
 1. @strachu33 chyba dodałeś link przez odnośnik, a to wystarczy po prostu wkleić link w treść posta tak jak piszesz zwykły tekst.
 2. Heroes

  Ban

  Co do samego posta, to jest tak skonstruowany, że czasami miałem problem rozszyfrować co autor miał na myśli. Dawno nie widziałem głupszej i bardziej bezsensownej skargi. Zacznę od tego, że napisałeś ją w dziale odwołań od bana, a nie skarg. Jak ktoś nie jest takim masochistą jak ja i nie ma zamiaru tracić 15 minut na oglądanie tego demka, to gracz Strachu postanowił napisać skargę na samego siebie (?) ponieważ obraził się na gracza hopped dlatego, że hopped bardzo często zabijał go z kosy i Strachu narzekał, że za bardzo wykorzystuje oponent swojego vipa. Najlepsze w tym jest to, że Strachu również posiada vipa. Hopped nie łamał w żaden sposób regulaminu, wręcz przeciwnie chciał się dowiedzieć dlaczego Strachu był taki arogancki i dlaczego się na niego obraził. Hopped sam stwierdził, że nie ma za złe, że się na niego obraziłeś i że nie będzie pisał skargi, bo słowa żeby wsadził sobie te kose w d*pe go nie uraziły. Następnym razem jak chcesz kogoś przeprosić to napisz mu to może na priv, a nie pisz bezsensownego posta i nie marnuj czasu swojego i administracji, która potem musi sprawdzać takie pierdoły.
 3. Ja z takich gier przeglądarkowych sporo grałem w Urban Rivals, tylko to było z 10 lat temu. W 2020 wyszła ona nawet chyba na steama, ale nie sprawdzałem czy czymś się różni od wersji przeglądarkowej.
 4. Nie wiem, czy najlepszym pomysłem, by na serwerze awp grało więcej osób, jest otwieranie podobnego serwera, na którym rozgrywka byłaby w większości taka sama, nie licząc tych rund aimowych, do których pewnie nie ma pluginu i trzeba by było napisać taki samemu. Poza tym nie widzę sensu w tym, by taki serwer ograniczać hasłem. Podejrzewam, że liczba graczy byłaby na nim mniejsza niż na obecnym serwerze AWP, założenie hasła na taki serwer ograniczy dostępność do niego potencjalnie zainteresowanym graczom. Obstawiam, że gdy ktoś chciałby na niego wejść i natknąłby się na komunikat, odnośnie wymaganego hasła to taka osoba raczej znajdzie sobie inny serwer, a nie wejdzie tu na forum, założy konto, napisze post, by dostać hasło i móc z nami na nim grać nie wiedząc tego, czy w ogóle ten serwer się jej spodoba. Pomysł fajny, ale stworzenie takiego serwera dedykowanego naszym graczom wymagałoby większej ilości stałych bywalców, którzy systematycznie umawialiby się na jakąś godzinę, by na takim serwerze pograć.
×
×
 • Create New...