Jump to content

Kanonier

Members
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Kanonier last won the day on May 19 2018

Kanonier had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

About Kanonier

 • Rank
  Junior Member

Converted

 • Lokalizacja
  W domu
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Young kid named Patryk "Dziku" G. after permanent ban on his favourite cs:go server colorized Don't do it Patryk, don't let the dishwashers win! 15.10.2017 - 20.09.2018 [R.I.P] #muremzapatrykiem
 2. dobra dziku pałka sie przegła dzwonie do twojego nauczyciela z religi, powiem mu jak sie na serwerze zachowujesz. /s
 3. no to ten tego... RIP Kanonier 2018.03.12 - 2018.06.26 Z jednej strony szkoda mi czasu i nadziei którą w ten serwer wpakowałem, a z drugiej może to i lepiej, że dostałem perma na serwerze nad którym opiekę sprawował jeden z najgorszych jakich do tej pory widziałem Head-Admin. Już się chyba przyzwyczaiłem do ulubionego tekstu Alpena "Działasz na niekorzyść serwera." który jest tak niejasnym i wymyślonym na poczekania powodem, że aż brak słów, ironicznie to ty nie zrobiłeś dla serwera nic o co prosili gracze od ponad 2 miesięcy. Fascynujące jest jak bardzo oddalony Jesteś od serwera i community które na nim gra do tego stopnia, że posądzasz MNIE o działanie na szkodę serwera. Daj sobie siana oddaj serwer w ręce kogoś komu zależy na graczach... Macie tu chatlog polecam czytać od dołu (dziwne te chatlogi steamowe) 1 https://imgur.com/66qrzo6 2 https://imgur.com/3a2hQai 3 https://imgur.com/PR7PDnZ z fartem.
 4. Kanonier

  unban

  go unban dzieciaka może F R T N I T E go zmienił. Wyobraźcie sobie że dzik(gracz) to takie dzikie zwierzę zapędzone w niekomfortową sytuacje, oczywiście że w końcu wybuchnie i poleci wiązanka bo tak kidosy się zachowują. Znając dzika raczej nie wyzywał gościa bo go nienawidził czy jak to tam chcecie nazywać. Ważne jest to, że takie rzeczy można łatwo po głosie rozróżnić i jestem pewien, że dziku wyzywa "dla beki" bo ludzie dookoła niego robią podobnie(dla fake beefu w bardziej wysublimowany sposób bez obrażania rodziny).
 5. N A N I E N A N I E N A N I E N A N I E N A N I E ™ N A N I E N A N I E N A N I E N A N I E N A N I E N A N I E N A N I E N A N I E N A N I E N A N IE N A N I E N A N I E N A N I E N A N I E N A N I E N A N I E N A N I E N A N I E N A N I E N A N I E - "wolny" ifyouknowwhatimean - zachowanie - wiek - mentalność - skill - reputacja] generalnie to czekam tylko aż wyskoczy mi jakiś typ z szafy i krzyknie "Its just a PRANK bro" po czym wskaże palcem na ukrytą kamerę. P.S napracowałem się nad tym napisem, proszę go nie copypastować bez mojej zgody ™ Kappa
 6. Aktualna ekipa dobrze se radzi narazie kto gra na tym surfie jesteś ty, snajperek i Lucky Cat, ja wiem ze to początek dopiero ale no w zeszłym miesiącu też liczba aktywnych adminów byla prawie taka sama jak na ten czas N A N I E N A N I E N A N I E N A N I E N A N I E ™ N A N I E N A N I E N A N I E N A N I E N A N I E N A N I E N A N I E N A N I E N A N I E N A N IE N A N I E N A N I E N A N I E N A N I E N A N I E N A N I E N A N I E N A N I E N A N I E N A N I E Omijasz wszystkie cechy potrzebne do bycia fajnym, dobrym i lubianym adminem, a skupiasz się tylko na godzinach...To że ktoś ma godziny nie oznacza, że z automatu ma predyspozycje do bycia adminem bardziej patrząc na wiek i zachowanie na serwerze jestem na NIE. ...Nie doprowadźmy do sytuacji w której głównym playerbasem będą dzieci a nadzorować ich będą lekko starsze dzieci.
 7. Nie mam silnej opinii o surfie bigloopie więc dzięki, że wytłumaczyłeś co wam nie odpowiadało. Natomiast drugiego dusta2k15 i trzeciego ski chce przepchnąć na serwer razem z nospread'em więc przedstawię swój tok rozumowania. Ale najpierw podzielmy mappoola na tier'y przy czym 1 = najchętniej grane, a 3 = najrzadziej wybierana przez stałych graczy (nie licząc uprzednio wspomnianych map które powinny wylecieć z mappoola, one imo mają tier 5 albo i gorzej) Tier 1: surf_ski_2_source_13 surf_ski_2_GO surf_dust2_2015_13 surf_mai_redone_csgo_13 surf_mai_remix_ctgo surf_buck-wild_13 Tier 2: surf_greatriver_xdre4m_13 surf_japan_classic_csgo_13 surf_forbidden_ways_pz_13 surf_10x_reloaded_for_csgo_v2_13 Tier 3: surf_monster_dust2fix_go_13 surf_buzzkill2_csgo2s_13 surf_machine4_go_snf_13 Nie znam dokładnego cooldownu na mapę, ale zakładam że jest to 6 albo 7 innych map w takim wypadku często zdarza się, że wszystkie "najfajniejsze" mapy są zablokowane i trzeba zagrać jedną/dwie "gorsze". Oczywiście czasami fajnie jest zagrać Tier 2/3 mapę ale myślę, że dwie kolejne Tier jedynki będą dobrym dodatkiem do serwera. To że mapa jest w tierze 2 lub 3 nie daj boże znaczy że powinna być usunięta, te mapy to creme de la creme map surfcombat, po prostu są mniej popularne wśród graczy.
 8. Większość tych map została zaproponowana z myślą o nospreadzie, wyjątkami są dust2015v2 i kolejny ski do kolekcji. 1. ta wersja usuwa jednego boxa w jailu, płot metalowy między "bombsidem A" a longiem, dodaje dziurę w "pitcie" w stronę teleportów i lekko powiększa teleporty. Zaproponowałem ją w miejsce dusta2017 który jest strasznie dziadowy, wolę mieć dwa fajne dusty2015 od tego dupnego sequela. 2. surfy ski są najpopularniejszymi mapami na serwerze przez co uważam, że trzecia mapa tego typu będzie dobrym dodatkiem do map poola ale jeżeli wg. alpena to za dużo, przynajmniej zamieńcie za surf_ski_2_GO który wywala graczy. 3. Mógłbyś wyjaśnić? 4. Mapka generalnie dobrze przemyślana, fajna dla gorszych jak i lepszych graczy surf, co do teleportów w jailu jest ich kilka, te prostsze(wchodzenie na boxy) i ten trudniejszy który wymaga zapamiętania dokładnego miejsca w które trzeba spaść po boku jaila. 6. mapa czysto pod nospread'a + możliwe że wymaga autobh. Generalnie skyworld wygląda tak: na spawnie jest buyzone i lata się w teleporty które tpają na top'a (nad raspy jakies 30m) albo spada się sam dół mapki gdzie zamiast jaila teleportuje graczy na ich respy przy czym zachowujesz speeda jeżeli patrzysz w dobrą stronę i zrobisz bh. Usuwam mapkę z propozycji, z powodu braku wymaganych pluginów/ustawień. 8. Nie jestem starym graczem 13dzielnicy, więc nie wiem jakie mapy były dodawane/usuwane ale patrząc na mapę możliwe że jest za duża na LoS'a. 10. Stara, mała, dynamiczna mapa na novy i awp, myślę że fajnie by było mieć przynajmniej jedną taką w mappoolu.
 9. Większość tych map została zaproponowana z myślą o nospreadzie, wyjątkami są dust2015v2 i kolejny ski do kolekcji. 1. ta wersja usuwa tylko jednego boxa w jailu, płot metalowy między "bombsidem A" a longiem, dodaje dziurę w "pitcie" w stronę teleportów i lekko powiększa teleporty. Zaproponowałem ją w miejsce dusta2017 który jest strasznie dziadowy, wolę mieć dwa fajne dusty2015 od tego dupnego sequela. 2. surfy ski są najpopularniejszymi mapami na serwerze przez co uważam, że trzecia mapa tego typu będzie dobrym dodatkiem do map poola ale jeżeli wg. alpena to za dużo, przynajmniej zamieńcie za surf_ski_2_GO który wywala graczy. 4. Mapka generalnie dobrze przemyślana, fajna dla gorszych jak i lepszych graczy surf, co do teleportów w jailu jest ich kilka, te prostsze(wchodzenie na boxy) i ten trudniejszy który wymaga zapamiętania dokładnego miejsca w które trzeba spaść po boku jaila. 6. mapa czysto pod nospread'a + możliwe że wymaga autobh. Generalnie skyworld wygląda tak: na spawnie jest buyzone i lata się w teleporty które tpają na top'a (nad raspy jakies 30m) albo spada się sam dół mapki gdzie zamiast jaila teleportuje graczy na ich respy przy czym zachowujesz speeda jeżeli patrzysz w dobrą stronę i zrobisz bh. Usuwam mapkę z propozycji, z powodu braku wymaganych pluginów/ustawień. 8. Nie jestem starym graczem 13dzielnicy, więc nie wiem jakie mapy były dodawane/usuwane ale patrząc na mapę możliwe że jest za duża na LoS'a. 9. Stara mała dynamiczna mapa na novy i awp, myśłę że fajnie by było mieć przynajmniej jedną taką w mappoolu.
 10. Aktualne mapy GOOD i BUT: surf_10x_reloaded_for_csgo_v2_13 surf_buck-wild_13 surf_buzzkill2_csgo2s_13 surf_dust2_2015_csgo_13 surf_forbidden_ways_pz_13 surf_greatriver_xdre4m_13 surf_japan_classic_csgo_13 surf_machine4_go_snf_13 surf_mai_remix_ctgo surf_mai_redone_csgo_13 surf_monster_dust2fix_go_13 surf_ski_2_source_13 surf_ski_2_GO surf_dust2017_13 layoutowo nawet ok ale teleporty są zbyt małe + tp na t i ct respawn są zbugowane. surf_superk_csgo_13 https://static-cdn.jtvnw.net/emoticons/v1/33/1.0[/img] dlaczego to wgl jest w mappoolu surf_utopia_v3_13 copypaste rebel_scaz surf_cram_13 zbyt mała mapa + reset ekwipunku co rundę surf_rebel_scaz_csgo_13 step 1. zrób mapę na surfskilla, step 2. dodaj bronie, wielkiego jaila i teleporty, step 3. wrzuć do netu pod kategorie surf????????? step 4. Profit $$$$ surf_legend_of_surf_v1 trash skybox, niepotrzebnie ogromny jail + wbrew pozorom strasznie duża mapa z useless rampami Propozycje: + surf_dust2_2015_v2 Ulepszony dust2_2015 (Nie mogłem znaleźć na internetcie więc udostępniam z mojego folderu maps.) + surf_ski_kitsune Kolejny surf_ski do mappoola jako że jest najpopularniejszą i zarazem najlepszą mapą. + surf_ny_bigloop + surf_megawave_r4final + surf_skyscraper_remix + surf_pleb-life2 + surf_aero_violence + surf_innovation + surf_pyramidduel Mam jeszcze kilka fajnych map w myślach niestety, nie pamiętam nazw ale będę aktualizował posta jeżeli coś mi się przypomni. P.S. Piszcie w komach wasze ulubione mapy surfcombat, które chcielibyście zobaczyć na serwerze LoS . EDIT. 1 surf_skyworld usunięty z powodu braku wymaganych pluginów.
 11. NEUTRAL Tbh nie za bardzo wiem kim jesteś i czy mi pasujesz na admina. dlatego pograj jeszcze trochę zaprzyjaźnij się to pomyślimy. Aktualnie rozpaczliwie potrzebujemy adminów więc przechylam się lekko na tak bo czuję, że możesz być przeciętnym adminem a przynajmniej lepszym od tych na chama przepchniętych kumpli LuckyCat'a. P.S NA SURFIE BRAKUJE ADMINÓW ALPEN ZRÓB COŚ (a i jeszcze jakieś mapki nowe dodaj jbc to pisz na pm)
 12. O królu złoty, we we 4funa zrób jak za starych *cough* LEPSZYCH *cough* czasów
 13. inb4 ktoś spoza serwera surf napisze że jest wystarczająca liczba administratorów. +Ogarnięty +Sympatyczny - Średnio aktywny (TBH i tak lepiej to wygląda niż u niektórych niechcianych administratorów) NA TAK
×
×
 • Create New...