Jump to content

sELVE

Przyjaciel
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

sELVE last won the day on November 29 2018

sELVE had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutral

About sELVE

 • Rank
  Opiekun CSGO ARENA

Converted

 • Lokalizacja
  Białystok
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Odpowiadam na pytanie które padło w stronę @TomcioPL: 2019-01-09 18:53:27 zbytnio mi nie zależy na tym serwie bo teraz same boty grają więc ;P. Jest to Twoja wypowiedź z czatu serwerowego który znajdziesz TUTAJ A tak poza tym, jeżeli już Tomcio zaczął analizę czatu: 2019-01-16 15:41:05 morde utkaj troop ma wieksze prawa niz ty tutaj. 2019-01-16 15:37:52 kapec to pała. 2019-01-09 18:53:32 ***jakaś_tam_serwerownia*** wbijam topke teraz. 2019-01-09 18:53:27 zbytnio mi nie zależy na tym serwie bo teraz same boty grają więc ;P. Nie gram aktualnie na serwerach, co za tym idzie nie mam styczności z ludźmi z serwera (także z Tobą) więc Cię nie znam. Mimo to wypowiem się nie bazując na uzyskanych informacjach i obserwacjach. Podanie napisane z poświęceniem większej ilości czasu, nie na kolanie. Spełniasz wszystkie wymagania (tak mi się przynajmniej wydaje). Sprostuję jednak jedną kwestię - nikt nie ma "większych praw" od drugiej osoby, nawet administracja jest na równi z graczami nie patrząc przez pryzmat możliwości banowania itp. . A'propos tego, że nie zależy Ci na TYM serwerze bo same boty grają a na pewnej serwerowni bijesz topkę - ode mnie NIE i powodzenia we wbijaniu topki ^_^
 2. https://13dzielnica.pl/showthread.php?tid=969 tutaj masz kilka propozycji w różnym budżecie.
 3. Problem, z tego co wiem, nie leży po stronie serwera a po stronie klienta. Alpen pewnie wtajemniczył by Cię dokładniej o co chodzi, ale generalnie sytuacja wynika z panoramy wprowadzonej przez vALVE, trzeba czekać na aktualizację.
 4. Niedroga != dobra. Zależy co rozumiesz przez "niedroga myszka", jeżeli ogranicza Cię budżet 100 zł, to osobiście byłem w posiadaniu A4T EVO XGAME LASER X750 GREEN FIRE. Moim zdaniem w tej ramie cenowej jedna z lepszych myszek - problemów nie miałem z nią nigdy, sensitivity nie gubiła przy szybszych ruchach, wytrzymała wieki. Jeżeli ogranicza Cię budżet 200 zł to aktualnie jestem w posiadaniu SS Rival 310 i jestem mocno zadowolony - przepaść pomiędzy 300 a 310 jest ogromna, 300 przy minimalnych ruchach gubiła sensitivity i celownik przeskakiwał znacząco przy milimetrowych ruchach (nie była zbyt precyzyjna), 310 ma nowy sensor i do tej chwili sprawuje się dobrze. Oczywiście do 200 zł jest multum myszek: razer, SteelSeries, Zowie więc jest w czym wybierać, ale to tylko moje propozycje.
 5. Decyzja należy tylko do Alpena. Od siebie dodam, że zostałeś zdegradowany przez samego Alpena za brak aktywności i z tego co wiem osoba zdegradowana administratorem ponownie zostać nie może.
 6. W myśl zakazu powrotu do funkcji na administratora po degradacji daję nie. Ostateczna decyzja należy do Alpena / Rosiarza.
 7. @KOLEGA53241 na serwerze jest mało adminów aktywnych (czytaj nie Ja : D ) Co do podania, oprócz aktywności na forum, która jest znikoma, nie mam żadnych zastrzeń. Jestem na tak
 8. Nie bardzo rozumiem Twoich słów Czyli pisząc do gracza / administratora, który de facto też jest tylko graczem który pilnuje porządku masz na myśli koleżeństwo, że chciałbyś się zapoznać? Nie wiem nawet co mam na ten temat powiedzieć... Śmieszne to trochę i zarazem żałosne, bana oczywiście skróciłbym do jakiejś porządnej długości, ale pozostaje to w rękach LuckyCat'a
 9. Za dużo ludzi nie poznasz : P. Witam po raz n-ty.
 10. Chętnie zobaczyłbym Cię w roli administratora : ). Zastrzeżeń nie mam, jesteś aktywny z tego co widzę po HLX i GT, uprzejmy i kulturalny ( przynajmniej pod moją obecność : P ). Mógłbyś podbić jedynie minimalnie aktywność na forum, ale na swoim przykładzie wiem że to tylko formalność więc nagonki na to nie ma przy spełnionej reszcie wymagań - z mojej strony oczywiście. Na tak, i mam nadzieję "powodzenia".
 11. Gracz zbanowany, dziękuję za zgłoszenie : )
 12. Podpinam się do słów Bartka - dziękuję za informację : ) Na nie.
 13. sELVE

  A$tor i makro na bh

  Moim zdaniem wszelkie makra tego typu są uznawane jako cheaty. Gracz został zbanowany, jeżeli administracja surfa twierdzi inaczej proszę o informację. Zamykam
 14. sELVE

  Podanie o admina

  Zapamiętaj ten cytowany punkt raz na zawsze oiu : ), bo z tego co też widzę Twoja "odpowiedź" na słowa Heszer'a została usunięta ale odniosę się do niej mimo wszystko: ???????. Zwroty nie są sprecyzowane do KONKRETNYCH osób i nie ma nic w regulaminie, że nie można przeklinać (to prawda) ale słowa, które przedstawił Heszer, czyli: WCALE, ale to WCALE nie wskazują że odnosisz się z tym do konkretnego gracza / konkretnych graczy na serwerze ("jebane gimbusy" przecież odnosi się do szafy w przedpokoju, a "pizdy" odnosi się do jabłek w sadzie...), i nie, nie jest to przeklinanie, jest to obraza do czego dotrzeć musisz drogą dedukcji już sam. I nie chodziło o nic innego jak to próbowałeś wytłumaczyć. Głupszego tłumaczenia od osoby dorosłej, w wieku 24 lat (tak jak napisałeś) nigdy nie słyszałem i nie widziałem, a słyszałem i widziałem bardzo dużo. Wszystko byłoby okej - godziny, mimo ilości wynoszącej 15 w miesiącu, przebolałbym (ogólnie masz coś około 70 patrząc po GT), wiek masz odpowiedni... Ale na Boga, nie nadajesz się na admina - przez tak głupie tłumaczenie zwyczajnie tracisz w oczach administracji (lub przynajmniej w moich). Jestem na NIE i swojego podejścia mimo wszystko długo nie zmienię.
×
×
 • Create New...