Jump to content

M53RX1

Opiekun Serwera
 • Content Count

  367
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

Everything posted by M53RX1

 1. Witam, zastosuj się do wzoru, w przeciwnym razie twoje podanie nie zostanie rozpatrzone.
 2. Hello, you have to wait for decisions @Alpen.
 3. Witam. Zajmiemy się sprawą. @Rafael Proszę o rozpisanie demka/sytuacji.
 4. Nie tak łatwo Alcia Bartula?
 5. Witam, dziś zrobiłem takie ciastko, nazywa się ,,Wiórkowiec".
 6. Witam, cieszę się,że dołączyłaś do społeczności 13dzielnicy. Mam nadzieję,że czas spędzony zarówno na serwerach jak i na forum będzie czasem przyjemnym i bezproblemowym. Pozdrawiam i życzę miłej gry.
 7. Sześćdziesiąt pięć
 8. Witam, gdyby sprawa była taka łatwa to sam bym sprawdził demko a nie pisać żebyś czekał aż Właściciel sprawdzi sytuacje. Dokładamy wszelkich starań aby jak najszybciej wyjaśnić całą sytuację, dla tego musisz trochę poczekać. Jesteśmy doświadczoną ekipą i do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie z dbałością o najmniejsze szczegóły. Zamykam temat aby uniknąć zbędnego spamu. Pozdrawiam.
 9. Znalazłem twój hlx --> https://hlstatsx.13dzielnica.pl/surf/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1360 <--- Co do bana, musisz poczekać aż @Alpen Zajmie się sprawą. Pozdrawiam.
 10. Najnowsza aktualizacja wprowadziła do gry nowość w postaci skrzynki ,,Fracture Case". Można w niej znaleźć najnowsze skórki zaprojektowane przez graczy z społeczności CS:GO. Poniżej znajdują się wszystkie skiny dostępne w skrzynce.
 11. Witam, zastosuj się do wzoru (Cebi ci podesłał), jak to zrobisz to rozpatrzę, proszę o zaprzestanie robienia spamu w temacie, @abby proszę jeśli możesz o rozpisanie demka. Pozdrawiam.
 12. Nie ᵤₙₗᵤₖₖ?
 13. Witam, dziś zrobiłem szarlotkę
 14. M53RX1

  Podanie FFa

  Tak, pamiętam o tym @Bartek jednak z pewnych względów odłożyłem tą kwestię na później, gracz noname zostaje przyjęty na okres próbny 14 dni. @Noname zgłoś się do mnie na Steam. Gracz nie przechodzi okresu próbnego. Zamykam.
×
×
 • Create New...