Jump to content

M53RX1

Opiekun Serwera
 • Content Count

  349
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

M53RX1 last won the day on July 15

M53RX1 had the most liked content!

Community Reputation

62 Excellent

2 Followers

About M53RX1

 • Rank
  Opiekun CSGO FFA

Converted

 • Lokalizacja
  Polska
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

502 profile views
 1. Witam, gdyby sprawa była taka łatwa to sam bym sprawdził demko a nie pisać żebyś czekał aż Właściciel sprawdzi sytuacje. Dokładamy wszelkich starań aby jak najszybciej wyjaśnić całą sytuację, dla tego musisz trochę poczekać. Jesteśmy doświadczoną ekipą i do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie z dbałością o najmniejsze szczegóły. Zamykam temat aby uniknąć zbędnego spamu. Pozdrawiam.
 2. Znalazłem twój hlx --> https://hlstatsx.13dzielnica.pl/surf/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1360 <--- Co do bana, musisz poczekać aż @Alpen Zajmie się sprawą. Pozdrawiam.
 3. Najnowsza aktualizacja wprowadziła do gry nowość w postaci skrzynki ,,Fracture Case". Można w niej znaleźć najnowsze skórki zaprojektowane przez graczy z społeczności CS:GO. Poniżej znajdują się wszystkie skiny dostępne w skrzynce.
 4. Witam, zastosuj się do wzoru (Cebi ci podesłał), jak to zrobisz to rozpatrzę, proszę o zaprzestanie robienia spamu w temacie, @abby proszę jeśli możesz o rozpisanie demka. Pozdrawiam.
 5. Nie ᵤₙₗᵤₖₖ?
 6. Witam, dziś zrobiłem szarlotkę
 7. Tak, pamiętam o tym @Bartek jednak z pewnych względów odłożyłem tą kwestię na później, gracz noname zostaje przyjęty na okres próbny 14 dni. @Noname zgłoś się do mnie na Steam.
 8. M53RX1

  ARENA sHiz_

  Witam. Administrator Lucky zadecydował o długości kary, skontaktowałem się z nim i nie ma nic do dodania. Uszanuj zdanie i decyzję administratora. Zamykam.
 9. Witam, niebawem sprawa zostanie zweryfikowana, dokładamy wszelkich starań aby rozwiązać tą sprawę, jednak wymaga to od nas poświęcenia czasu. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Na moment obecny zamykam temat do momentu rozwiązania sprawy. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...