Jump to content

M53RX1

Opiekun Serwera
 • Content Count

  453
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

M53RX1 last won the day on November 6

M53RX1 had the most liked content!

Community Reputation

74 Excellent

5 Followers

About M53RX1

 • Rank
  Opiekun CSGO FFA

Converted

 • Lokalizacja
  Polska
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

687 profile views
 1. M53RX1

  Adres URL

  Adres URL - co to jest? Adres URL (Uniform Resource Locator) jest to uniwersalny i niepowtarzalny adres umożliwiający dostęp do konkretnych zasobów w sieci np. 13dzielnica.pl. (Przykład adresu URL wpisanego w przeglądarkę.)
 2. M53RX1

  Adres IP

  Adres IP - co to jest? Adres IP jest to adres używany do identyfikacji konkretnego komputera w Internecie. Adres IP składa się z 4 liczb oddzielonych kropkami np. 187.256.56.187.
 3. siedemdziesiąt dziewięć
 4. M53RX1

  Internet

  Internet - co to jest? Internet (inter-network) jest to zbiór połączonych ze sobą sieci i urządzeń tworzący globalna sieć połączeń.
 5. Rozdzielczość - co to jest ? Rozdzielczość jest to liczba wyświetlanych pikseli obrazu na wyświetlaczu w czasie rzeczywistym. Rozdzielczość jest wyrażana liczba pikseli położonych w poziomych i pionowych liniach.
 6. M53RX1

  Partycja

  Partycja - co to jest? Partycja jest to logicznie wydzielony fragment dysku, który jest interpretowany przez system jako osobny dysk.
 7. Dysk twardy - co to jest? Dysk twardy jest to urządzenie służące do trwałego przechowywania danych. Na dysku twardym znajdują się wszystkie dane użytkownika, które zostają na nim nawet po wyłączeniu zasilania.
 8. Witam, proszę o zachowanie cierpliwości, Bartek napisał ,,proszę czekać", więc zaczekaj aż podejmie werdykt. Zamykam temat do czasu decyzji Bartka w celu uniknięcia spamu.
 9. M53RX1

  Sterownik

  Sterownik - co to jest? Sterownik jest to program, którego zadaniem jest zapewnienie prawidłowej komunikacji pomiędzy urządzeniem a komputerem.
 10. M53RX1

  Licencja

  Licencja - co to jest? Licencja jest to dokument zezwalający na legalne korzystanie z programu, w licencji określone są dokładne warunki jej użytkowania.
 11. Edytor tekstu - co to jest? Edytor tekstu jest to program służący do edytowania i tworzenia tekstu, zazwyczaj edytor tekstu posiada dużo dodatkowych funkcji takich jak: poprawa ortografii, autokorekta itp. Przykładowymi programami do edycji tekstu są: notatnik, wordpad. Zdjęcie ukazujące przykładowy edytor tekstu(wordpad).
×
×
 • Create New...