Jump to content

Bartek

★ Head Administrator
 • Content Count

  1183
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  91

Everything posted by Bartek

 1. Siemka! Miło, że przywitałeś się na forum. Pozdrawiam.
 2. Niestety, ale brak doświadczenia oraz niewłaściwe podejście do graczy sprawiło, że Krzysiu nie spełnił oczekiwań administracji i z tego powodu okres próbny przechodzi negatywnie. Wiąże to się z odrzuceniem podania.
 3. Jestem za okresem próbnym. +Godziny +Zachowanie +Stara się i to widać
 4. Na Nie. FFA to nie to samo co SURF. Tam już wypadałoby mieć wiedzę i doświadczenie co do gry. Łatwo jest pomylić skillowego gracza z odpalonym. Masz bardzo mało godzin w CS. Oraz według mnie jeszcze w pełni nie wykazałaś się jako admin SURF. Gdzie też długo z nami jeszcze nie jesteś. Na FFA też dopiero co zaczęłaś grać, więc i godzin mało. Posiedź z nami dłużej i wykaż się bardziej na SURF, a zmienię zdanie co do tego abyś została adminką na kolejnym serwerze. Jeśli twoja aktywność będzie tak samo dobra na FFA jak na SURF oraz nie będzie z tobą problemów to myślę, że możesz aplikować na admina tak za 4-6 miesięcy. Według mnie nie ma co się pchać na siłę oraz przymykać oko na wymogi rekrutacji jeśli wszystko jest na świeżo i widać jeszcze braki.
 5. Pytanie powinno być "czy masz...?" Czy masz swój rower?
 6. Aktualizacja. Usunięto punkt 1. 1. W ciągu dnia można napisać Max 3 odpowiedzi w każdym temacie. [Tzn. W każdej zabawie można napisać max 3 odpowiedzi stosując się dalej do pkt. 5. Czyli jeśli mamy np. 5 tematów w dziale zabaw to można napisać w ciągu jednego dnia Max 15 postów.]
 7. Na serwerze od dwóch dni trwają prace nad balansem drużyn i jeszcze trochę mogą potrwać. Za niedogodności przepraszamy.
 8. Posiadasz bana za cheaty na innym koncie. Cheaterów nie tolerujemy, a granie na Aktywnym Banie jest również zabronione i karane permem. Odrzucam i żegnam.
 9. Informacje & Zasady TOP3 1. Ile czasu trwa jeden sezon? Sezon trwa 3 miesiące. Ostatniego dnia, 3 miesiąca następuje zawsze reset rankingu i przyznanie nagród. 2. Kto może brać udział w walce o nagrody z TOP3? Udział może brać każdy, ale nagrody mogą zostać przyznane tylko zwykłym graczom. Administracja nie jest liczona. 3. Czy jeśli zostałem zbanowany/ zmutowany na długi okres to czy dostanę nagrody? Nie. 4. Jakie są nagrody do zdobycia? Według zdobytych punktów za 1 miejsce jest VIP na 1 miesiąc, za 2 miejsce jest VIP na 3 tygodnie, za 3 miejsce jest VIP na 2 tygodnie. Według spędzonego czasu za 1 miejsce jest VIP na 2 miesiące. 5. Czy jeśli wygrałem VIP'a to mogę go przekazać komuś innemu? Nie. 6. Czy VIP działa tylko na serwerze na którym go wygrałem? Nie, VIP działa w podanym okresie na wszystkich serwerach. 7. Czy VIP jest przyznawany automatycznie po skończonym sezonie? Nie, po VIP'a trzeba się zgłosić samemu na forum w podanym okresie, jeśli zgłosi się po czasie po odbiór to VIP przepada. 8. Czy jeśli wygrałem VIP'a w jednym sezonie to czy w kolejnym mogę znowu go wygrać? Tak. 9. Czy jeśli administrator zajął 1 miejsce, a gracz 2 to czy nagroda za 2 miejsce będzie liczona jak za pierwsze z pominięciem administratora? Nie, jeśli administrator zajął pierwsze miejsce to on nie dostaje nagrody, ale też nie przechodzi ona dalej na kolejną pozycję dla zwykłego gracza. To samo tyczy się pozostałych miejsc. Pozycję należy sobie wywalczyć umiejętnościami. 10. Jakie są wymogi aby odebrać VIP'a? Należy być w grupie steam "13dzielnica" oraz posiadać konto na forum i zgłosić się w wyznaczonym czasie po odbiór. 11. Czy jeśli któryś z graczy zdobędzie pierwsze miejsce według punktów oraz spędzonego czasu na serwerze to czy otrzyma obydwie nagrody? Tak! W razie dodatkowych pytań proszę zgłosić się na pw do Bartek.
×
×
 • Create New...