Jump to content

Bartek

★ Head Administrator
 • Content Count

  922
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  63

Bartek last won the day on September 25

Bartek had the most liked content!

Community Reputation

157 Excellent

About Bartek

Converted

 • Lokalizacja
  Polska
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1182 profile views
 1. @NuGGetZ - Słaba aktywność. Zostanie poprawiona to można złożyć ponownie podanie. Odrzucam. @Balonn. - Nie spełnia wymagań. Odrzucam. @crue - Przyjęty na okres próbny. Zgłoś się do mnie.
 2. Czy nie cheatowałeś to już @Alpen oceni. Proszę cierpliwie czekać. https://sourcebans.13dzielnica.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:0:565834812
 3. Witajcie, Z dniem dzisiejszym system przydzielania nagród za TOP ulega zamianom. Od teraz nie będzie już co miesiąc robiony reset. Sezon będzie kończył się co dwa miesiące podsumowaniem i przyznaniem nagród dla najlepszych graczy. Wcześniej nagrody otrzymywały pierwsze dwie osoby według zdobytych punktów oraz pierwsze dwie osoby według spędzonego czasu na serwerze. Od teraz nagrody będą przyznawane w następujący sposób: Według zdobytych punktów: 1. Miejsce VIP 1 miesiąc 2. Miejsce VIP 3 tygodnie 3. Miejsce VIP 2 tygodnie Według spędzonego czasu: 1. Miejsce VIP 2 miesiące Tak jak widzicie. Według zdobytych punktów VIP'a otrzymują pierwsze trzy osoby, a za spędzony czas na serwerze, tylko jedna osoba. Co również uległo zmianie? Wcześniej panowała zasada, że osoba, która wygrała nagrodę to w kolejnym miesiącu pomimo ponownego zajęcia podium nie mogła otrzymać nagrody, bo przechodziła ona na następną osobę w rankingu. Od teraz ulega to zmianie. Najlepszy gracz będzie mógł otrzymywać co sezon nagrody dopóki ktoś go nie strąci z piedestału. Kolejna zmiana jest również taka, że wcześniej jeśli ktoś z administracji zajął podium to nagrody przechodziły na osoby niżej w rankingu. Od teraz to nie obowiązuje. Jeśli administrator zajmie pierwsze miejsce to on nie dostaje nagrody, ale również nie przechodzą one niżej dla kolejnych graczy. Pozycję trzeba sobie wywalczyć! Również wcześniej nagrody były przyznawane z automatu. Od teraz będzie trzeba posiadać konto na forum 13dzielnica.pl oraz zgłosić się do administratora w wyznaczonym czasie po odbiór. W innym przypadku nagrody przepadną. Czy jeśli któryś z graczy zdobędzie pierwsze miejsce według punktów oraz spędzonego czasu na serwerze to czy otrzyma obydwie nagrody? Odpowiedź brzmi, Tak! Podsumowanie Sezonu 1 Serwerów 13dzielnica.pl Serwer AWP: 1. frank 2. ✪Erykkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk 3. eon ♡ Serwer SURF: 1. Ktosiek 2. crue 3. ꧁✞ɴᴊ ᴇxᴇ✞꧂ Serwer ARENA: 1. Biały Wilczek 2. Heroes ;3 3. --- Nagrody za godziny dostają następujące osoby: AWP: strachu33 SURF: antekso10 ARENA: luki FAQ* --- - wykluczony/zbanowany nick - administrator UWAGA! Jako, że jest to pierwszy sezon i coś nowego to nagrody zostały przyznane automatycznie, jednakże od następnego sezonu trzeba o nich pamiętać samemu, aby zgłosić się do administratora po odbiór!
 4. Gracz zostanie ukarany perm mutem, jednakże proszę następnym razem zastosować się do wzoru, bo inaczej skarga zostanie z automatu odrzucona.
 5. @Alpen Trzeba zerknąć.
 6. Skarga przyjęta. Admin zostanie upomniany. Zamykam.
×
×
 • Create New...