Jump to content

Bartek

★ Head Administrator
 • Content Count

  736
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  43

Bartek last won the day on June 3

Bartek had the most liked content!

Community Reputation

111 Excellent

About Bartek

Converted

 • Lokalizacja
  Polska
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

592 profile views
 1. @Ksieciunio - Odrzucam. Brak doświadczenia oraz wiek i bardzo słabo rozpisane dlaczego chcesz zostać adminem oraz krótko. Szybka rekrutacja jest wciąż otwarta na czas nieokreślony.
 2. Zastosuj się do wzoru. Inaczej twoja prośba zostanie odrzucona.
 3. @Iperek "Parę zdań o sobie oraz o tym, dlaczego chcesz zostać adminem" Tylko dwa zdania? Strasznie miernie.... 🤦‍♂️
 4. @xzя - Przyjęty na okres próbny. Ja zawiniłem, ale już się wyjaśniło. Szybka rekrutacja jest wciąż otwarta na czas nieokreślony.
 5. Za miesiąc Maj VIP'a otrzymują: Za największą ilość punktów na serwerze SURF: Калинка ≠≈‡¥A$tor‡≈≠ツ Za największą ilość godzin spędzonych na serwerze SURF: BaloN_PuG Glutek MrGier3 Za największą ilość punktów na serwerze FFA: koska 🍔Spesi🅱🍔 Za największą ilość godzin spędzonych na serwerze FFA: TrYhArD Esports ♔σмєк♔ TOMEK 123321 Za największą ilość punktów na serwerze AWP: KB ♛乡kamcs乡♛ᶠᶸᶜᵏ Za największą ilość godzin spędzonych na serwerze AWP: Reczek 5 mitsu Za największą ilość punktów na serwerze ARENA: .xzя stef csgoatse.com Za największą ilość godzin spędzonych na serwerze ARENA: ⚜kubis noob:)casedrop.com⚜ GrubY Gratulacje dla wszystkich zwycięzców!
 6. PODSUMOWANIE SERWERA AWP MAJ 2020 - W maju nasz serwer odwiedziło aż 1569 unikalnych graczy. - Aż 1317 graczy było z samej Polski. - Łączny czas spędzony na serwerze wszystkich graczy to ponad 146 dni! - Łączna ilość zdobytych wszystkich fragów przez naszych graczy wynosiła około 172 215. - Dzięki wam udało nam się uplasować w tym miesiącu na miejscu 31 spośród 62 różnych serwerów AWP w Polsce. - Najwięcej headshotów z awp rozdał "abukster" bo aż 949. - Najdłuższa seria zabić na serwerze w ciągu jednej rundy wynosiła 8 i należała do: "Patryk" - TOP3 Najczęściej granych map: 1.awp_lego_2_shootout_13 2.awp_zvk-ifms 3.awp_kox_13 - TOP10 Naszych najlepszych graczy w miesiącu. - - TOP3 Według spędzonego czasu na serwerze: 1. Mitsu - 3d 06:48:47h 2. Nie mów nic nikomu - 2d 17:36:57h 3. Reczek 5 - 2d 14:28:48h - Pozdrawiamy 13Dzielnica i życzymy samych sukcesów!
 7. Proszę cierpliwie czekać na odpowiedź właściciela @Alpen Wszystko zostanie wyjaśnione po weryfikacji danych przez niego.
×
×
 • Create New...