Jump to content

Beny

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Posts posted by Beny


 1. 1. z nudów

  2. twarda bania

  3. to że ludzie jeszcze tu grają

  4. nie ponieważ nie ma już tylu graczy co kiedys na surfie i jest dropshot który utrudnia gre

  5. przestać chyba nie ale gdy zostanie dodany nospread i zmieniony map pool to będę grał częściej

  6. +-1000h mówi swoje

  maxresdefault.png


 2. Twój nick:Beny
  Link do twojego HlstatsX:cos sie zbugowalo
  Link do bana z SourceBans:https://sourcebans.13dzielnica.pl/index.php?p=banlist&searchText=beny
  Nick admina banującego:consola
  Data i godzina:nwm
  Mapa:nwm
  Serwer:surf 13dzielnica
  Opis zdarzenia:uzylem +strafe i dostalem bana

   


 3. 37 minut temu, Snetry napisał:

  Pytanie odnośnie kwestii skakania, rozumiem doskonale, że większość osób woli trzymać spacje niż kręcić skrolem, i doskonale ich rozumiem, jest to porostu wygodniejsze. Ale czy nie dałoby się po prostu dodać tego i tego, łatwego skakania na skrolu oraz plugina na autobh?

  +1


 4. Trochę namieszałeś w tym poście bo edycję dodałeś dopiero wczoraj, gdzie moje wypowiedzi i Administratora Białego są z wcześniejszego okresu, a teraz wypominasz nam błędy. Oczywistością jest ,że porównywanie surfa do np: klasycznych trybów CS go nie ma sensu , co nie znaczy,że surf też nie ma tzw ,,swojego typowego gracza".  Odwołując się do reszty postu, nie musisz mi tłumaczyc jak dziecku na czym polega surf, ponieważ gdy bym nie wiedział, po prostu bym się nie wypowiedział. Jednak odwołując się już do twojej wersji postu po edycji, nadal jestem na NIE. Uzasadnienie jest banalne, dodanie czegoś takiego w całkowity sposób jest w stanie zepsuć obecny wizerunek serwera. Powód? Gracze zwłaszcza stali mogą źle zareagować na taką zmianę, a serwer nie może sobie pozwolić na utratę graczy, owa zmiana moim zdaniem nie spowoduje nic, oprócz zamieszania wśród graczy nowych jak i stałych. Odwołując się jeszcze do twojej wypowiedzi, zarzucanie mi i Białemu braku kompetencji do wypowiadania się na dany temat na podstawie twojego dziwnego stwierdzenia, że nie graliśmy na takim serwerze jest poniżej krytyki, pytanie czemu? Ponieważ stwierdzasz to ,że nie graliśmy na takim czymś z nikąd, nie argumentując tego w żaden sposób. Z mojej strony czekam na opinie właściciela serwerowni (Alpena).

  m53rx1 jestes debilem nie grasz wcale na serwerach typu septa i na innych combatach a sie udzielasz hahaha zrobcie najlepiej z tego surf classic i bedzie git hahaha

  Ale to tylko moja opinia bo wy to spece jestescie od surfa hahaah

   

  W momencie dodania tej propozycji istnieje duża możliwość wystąpienia toksycznych zachować polegająca na celowym zabijaniu swoich kolegów  z drużyny, co w dłuższej perspektywie czasowej może spowodować spadek graczy na serwerze i pogorszenie jego pozycji.

  HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA to to juz wogule hit wyjebcie ten serwer najlepiej juz

  I tak pewnie ten post zostanie usuniety przez ktoregos przyglupa pako.png

  • Lubie To 1

 5. Twój nick:beny

  Link do twojego HlstatsX:nie ma

  Link do bana z SourceBans: https://sourcebans.13dzielnica.pl/index.php?p=banlist&hideinactive=false&searchText=beny

  Nick admina banującego:Brandon

  Data i godzina:18-07-19 14:50

  Mapa: surf_greatriver_xdream

  Serwer:Wszystkie

  Opis zdarzenia:Zaczęło się od tego że dowiedziałem się że po wpisaniu komendy "aimware" gracz zostaje permanentnie zbanowany.Pomyślałem wtedy że jest to „śmieszny” sposób na strolowanie graczy.

  Więc zacząłem namawiać graczy do wpisania aimware pod pretekstem że ta komenda da im vip .Nie trudno się domyślić że nie które osoby wpisywały tą komendę.

  Pamiętam że „zbanowałem” z 5 graczy (którzy tego samego albo następnego dnia dostali ub.) Po paru dniach znudziła mi się ta „zabawa” lecz podczas gry na surfie wbil na serwer Brandon który

  został powiadomiony że dana rzecz dzieje się na serwerze i zostałem zbanowany.

  Minęły już 2 miesiące,nie wiem co mnie podkusiło do robienia takich rzeczy ale chciałbym przeprosić graczy i adminów za moje zachowanie.

  Obiecuje poprawę i liczę na wyrozumiałość adminów i graczy. :heart:

  • Lubie To 1
×
×
 • Create New...