Jump to content

Alpen

★ Właściciel
 • Content Count

  732
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  36

Alpen last won the day on May 29

Alpen had the most liked content!

Community Reputation

102 Excellent

About Alpen

 • Rank
  CEO
 • Birthday 12/05/1995

Converted

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5020 profile views
 1. Alpen

  ban

  Mały wycinek z logów serwera: Interesujący jest fakt iż pomiędzy każdym skokiem wysyłasz średnio 21 komend +jump, czyli mówiąc prościej pomiędzy każdym skokiem wciskasz spacje / kręcisz scrolem 21 razy, co jest niemożliwe w normalnych warunkach. Nie posądzam Cię od razu o jakieś wspomagacze w formie plików .exe / .dll, lecz obstawiam, że jakiś prosty prymitywny skrypcik na bhopa z pewnością miałeś, lub jakieś makro. Anticheat mógł się pomylić, bo jest taka mała szansa, lecz odam jeszcze, iż nie jest to pierwszy przypadek, że nasz anti-cheat zgłasza Ciebie z podejrzeniem skryptu na bhopa. Ujmę to tak, jest to trochę niska szkodliwość społeczna czynu, ale wspomagacze były, za co należy się kara. Bana zmieniam na 7 dni, jeśli w przyszłości powtórzy się znowu coś takiego, żadnej taryfy ulgowej nie będzie.
 2. W Twoim przypadku jest wysokie prawdopodobieństwo iż możesz korzystać z programów wspomagających. Jako że posiadasz konto no-prime, niestety nie ma możliwości odbanowania. Jak będziesz miał konto z prime'em, możesz wrócić do gry.
 3. 31 maja 2020 Eksperymentalnie nospread został ponownie przywrócony dla wszystkich broni. Wprowadzony został limit AWP, w zależności od ilości graczy na serwerze, wygląda on następująco: Poniżej 12 graczy - 1 AWP 12-19 graczy - 2 AWP 20-23 graczy - 3 AWP +24 graczy - 4 AWP Menu wyboru broni startowej zostało wyłączone.
 4. Zobaczy, zobaczy, a nawet widział Jest weekend, nie samą 13dzielnicą żyje człowiek. Proszę o trochę cierpliwości, do sprawy się odniosę tak szybko jak to możliwe.
 5. Bardzo rozbudowana wypowiedź Pominę już sprawę, którego bana masz na myśli. Natknąłem się na kilka ciekawych faktów przy okazji, mianowicie: Konto z tym banem należy do Ciebie i czitowałeś naszych serwerach wtedy co potwierdza to demko. Z pewnością wallhack i prawdopodobnie aimbot. Krótka rozpiska poniżej: W logach również przewija się kilka innych kont Steam z tych samych adresów IP, z których łączyłeś się i Ty, oraz jedno z kont i Twoje miały podobny tag (bzfk). Dobrym przykładem jest np konto na którym u nas chwilę grałeś, a od kilku dni ma VAC bana. Wszystkie Twoje dotychczasowe oraz przyszłe konta Steam zostają u nas permanentnie zbanowane za używanie programów wspomagających. Swoją drogą nawet by to pewnie uszło Ci płazem gdybyś nie napisał tego odwołania XD
 6. Ten ban, który wskazałeś został już zdjęty w poprzedniej prośbie. Czy chodzi o tego bana? -> https://sourcebans.13dzielnica.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:549337358&advType=steamid&Submit
 7. Odbanowany, błąd pluginu.
 8. Alpen

  CJ

  Procent perfekcyjnych skoków w Twoim przypadku wynosił 81.2%, tzn wysłanie polecenia +jump w idealnym momencie gdy dotykasz ziemi. Dla typowego użytkownika taki stosunek wynosi: około 20% - w przypadku skoku na spacji max 50% - scroll w przypadku profesjonalnych bhoperów. Osiąganie wartości 81% jest niemożliwe bez używania programów wspomagających. W dodatku przy analizie ostatnich Twoich 30 skoków, ilość wysłanych komend +jump pomiędzy każdym skokiem wynosiła zawsze równo 1. Nie jest to możliwe przy używaniu scrolla / spacji. Finalny argument - nie posiadasz konta prime oraz nasz regulamin zawiera podpunkt, mianowicie: Ban zostaje.
×
×
 • Create New...