Jump to content

Dertg1

Admin Serwera [SURF]
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Dertg1 last won the day on February 27

Dertg1 had the most liked content!

Community Reputation

12 Good

2 Followers

About Dertg1

 • Rank
  Junior Member

Converted

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

327 profile views
 1. Jestem za okresem próbnym: - Duża aktywność - Zwraca uwagę innym jak łamią regulamin - pomocny w wielu sprawach
 2. Jestem na nie - aktywność ( wczoraj widziałem Cię pierwszy raz)
 3. Dodanie reguły FFA byłoby dobre, bo często składy są nie zbalansowane. Nie w tym sensie że w jednej drużynie jest więcej lub mniej graczy, tylko że bardzo często po jednej stronie jest dużo lepszych graczy co psuje rozgrywkę. !guns to bardzo dobre rozwiązanie, wyszczy gracz mieli by broń na początek co by poprawiło rozgrywkę. Ci słabsi gracz mogli by się obronić przed tymi lepszymi. Jeśli chodzi o jail to jestem na tak, Masz racje że jak ktoś jest w jailu to albo miał nie farta albo jest słabszy. Weźmy pod uwagę mapę surf_ski, gdzie większość ludzi lub kampi się na jaila lub ciągle w niego celuje co u nie umożliwia przyjemną rozgrywkę. W skrócie wpadasz do jaila i giniesz.
 4. Jestem za, ten pomysł jest bardzo dobry. Większość graczy zabija tylko w jailu co jest po prostu nudne, wpadasz do jaila i giniesz.
 5. Jestem za okresem próbnym : - Bardzo miły i pomocny -Często jest w grze -Przyjemnie się z nim rozmawia -Nie ma z nim żadnych problemów na serwerze
 6. Jestem za okresem próbnym - często aktywna - nikomu nie przeszkadza - pomoże jak trzeba A nauczyć się tego wszystkiego to chwila.
 7. Potwierdzam, mapa naprawdę fajna i fajnie by było ją dodać.
 8. Dertg1

  Admin Surf

  Jestem na Tak Ponieważ : -Fox jest dobrym użytkownikiem serwera surf. -Nie sprawia problemów. -Jest miły i przyjacielski - Mógłbym go nauczyć kilku rzeczy - Mimo że nie spełnia wymogów to sądzę że da radę . Pozdrawiam
 9. Nick: _Deq_ Imię: Adrian Wiek: 15 Byłeś już wcześniej adminem: tak Link do steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198072068427/ Link do HLstatsx: https://hlstatsx.13dzielnica.pl/surf/hlstats.php?mode=playerinfo&player=117 Czy znasz regulamin serwera: tak Czy znasz regulamin forum: tak Czy posiadasz mikrofon: tak Czy dołączyłeś do grupy 13dzielnica.pl: tak Cz potrafisz rozpisywać demka: tak Czy potrafisz obsługiwać SourceBans: nie obsługiwałem, ale mogę się nauczyć Parę zdań o sobie oraz o tym, dlaczego chcesz zostać adminem: Chciałbym zostać adminem ponieważ na serwerze brakuje adminów a ja jestem często aktywny, dużo osób mnie zna/kojarzy, jestem miły i pomocny jak potrzeba. Na serwerze chyba nie ma osoby która mnie nie lubi. Dlatego myślę że nadaję się na admina.
×
×
 • Create New...