Jump to content

ouuunii

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by ouuunii

 1. Powinniście jeszcze wyjebać tego kevlara i hełm to wyeliminuje problem dmg z novy
 2. Fajnie, że wszystko zostało dodane, ale tak naprawdę to najważniejszą inwestycją w serwer było by zakupienie tzw. Hitreg fix, który poprawiłby ten zjebany hitreg. Kiedyś @exca i jeszcze jeden typ testowali hitreg na 13 i nie byli w stanie trafić chłopa co stał w miejscu, a mogę zapewnić, że to nie był problem z ich aim - em. Jest też jakaś darmowa wersja ale nie wiem czy jest ona sprawna.
 3. W sumie wszystko spoko ale administracja i tak tego nie doda, bo po co ulepszać serwer. Tak samo było z one shot one kill napisali że "raczej dodamy" wiem, że to nie znaczy że na 100% dodadzą ale strzelam, że powodem było iż nikogo poza graczami nie obchodzi ten serwer.
 4. Ja powiem tak na serwerze są 3 grupy ludzi: 1 Denerwuje ich brak tego pluginu, 2 Nie zwracają na to uwagi 3 Zauważają ale mają to w dupie Więc jeżeli nie jest jakimś wielkim problemem dodatnie takiego pluginu to ja nie widzę żadnych przeciwwskazań żaby go dodać. Nie sądze, że którakolwiek z wyżej wymienionych grup będzie narzekać a jak będą to ja się nie będę więcej odzywał. Zapomniałem wspomnieć o jeszcze jednej rzeczy, a dokładnie tym czym administracja kieruje się podczas rozważania propozycji (czy to polepszy serwer/zwiększy popularność). O stałych graczach już mówiłem, natomiast nowi gracze to inna sprawa. Żeby dobrze to zobrazować podam przykład sytuacji: Nowy gracz wchodzi na serwer załózmy, że jest to ktoś kto nie na jednym serweże surf combat grał i tak jak mi się zdarzyło podczas jednej rundy trafia 5 osób w nogi i przez to umiera w dalszej fazie gry. Dalej to sobie samemu można dopowiedzieć. Nie uważam, że jest to jakieś "uproszczenie" ale tylko umilenie gry bo trudne jest samo trafienie, a żeby skupić się jeszcze na tym żeby w nogi nie trafić powodzenia.
 5. Witam, Gram na serwerze od jakiegoś czasu i zmienia się on na lepsze. Dlatego chciałbym zaproponować wprowadzenie na serwer pluginu one shot one kill, czyli dokładnie zabicie nawet jak strzela się w nogi. Z tego co widzę administracja stara się upodobnić serwer do topowych surf combatów, a na takowych jest wprowadzony ten plugin lub po prostu zwiększone obrażenia zadawane z awp. Jest to dla mnie szczególnie irytujące kiedy np. próbuje zebrać klipy do kompilacji itp. Dla przykładu dzisiaj na jednej mapie zdarzało mi się trafiać 5 osób w nogi podczas jednej rundy i ich nie zabić. Wiem, że można napisać "naucz się grać" albo "to zacznij strzelać wyżej" ale szanujmy się. Aktualnie jest to moja personalna opinia, ale uważam że wiele osób myśli podobnie.
×
×
 • Create New...